Náš tip:  notebookymobilyclip in vlasyfirmy, služby a ceny
Darčeky: iphone 5nexus 7
Tovar ponúka 1 obchod
cena 49,9
Hodnotenie:

Výrobca:

Part number
MX 320

Multifunkčné a kompaktné univerzálne zariadenie MX320 redukujúce vaše náklady ponúka profesionálnu tlač, faxovanie a skenovanie a je vybavené automatickým podávačom dokumentov na 30 hárkov papiera.

Produktívne a efektívne atramentové univerzálne zariadenie pre vašu domácu kanceláriu

Vlastnosti:
- Atramentové zariadenie 4-v-1: tlačiareň, skener, kopírka a fax
- Rýchlosť v laserovej kvalite 7,5/4,5 obr./min. (čiernobielo/farebne)
- 30-hárkový ADF
- Samootvárací zásobník na papier
- Plnobodový LCD displej
- Skenovanie do USB
- FINE kazeta s 2 pl kvapôčkami atramentu
- ChromaLife100+
- Voliteľný Bluetooth

Dokonalé výtlačky fotografií v priebehu niekoľkých sekúnd
Dokumenty a fotografie môžu profitovať z technológie kaziet FINE od spoločnosti Canon, ktorá využíva jednu kazetu s čiernym pigmentovým atramentom pre vynikajúcu tlač textu a jednu farebnú atramentovú kazetu na báze farbiva, pomocou ktorej je možné vytvárať lesklé výtlačky v kvalite foto-štúdia a úžasnú farebnú grafiku.

Rýchle výtlačky v laserovej kvalite
Dosahovanie vysokej rýchlosti a vysokej kvality je tradičným znakom systému FINE. Predvolená rýchlosť tlače dokumentov v hodnote 7,5 obrázkov za minútu (čiernobielo) a 4,5 obrázkov za minútu (farebne) vám pomáha zvyšovať vašu produktivitu.
Jednoduché skenovanie a kopírovanie pomocou automatického podávača dokumentov na 30 hárkov papiera
Kvalitné skenovanie sa dosahuje s pomocou optického rozlíšenia 1200 x 2400 dpi. Automatický podávač dokumentov (ADF) na 30 hárkov papiera zjednodušuje hromadné skenovanie a kopírovanie dokumentov. Kopírovanie so zakladaním a kopírovanie v režime 2-na-1 a 4-na-1 u dokumentov pozostávajúcich z viacerých stránok šetrí papier i čas.
Režim automatického skenovania analyzuje, skenuje a ukladá dokumenty s najlepšími nastaveniami, čím eliminuje zdĺhavý proces ručnej voľby.

Rýchle faxovanie
Faxovanie s pomocou zariadenia 33,6 kb/s Super G3 je rýchle a spoľahlivé. Používajte ho ako samostatný fax alebo faxujte priamo z PC bez vytlačenia dokumentu. ADF umožňuje jednoduchým spôsobom odfaxovať dokumenty pozostávajúce z viacerých stránok. Využite 20 kódovaných rýchlych volieb, sekvenčné vysielanie a pamäť na 50 stránok faxov.

Skenovanie do USB
Port USB na prednej strane vám umožňuje skenovať priamo na pamäťové zariadenie USB, aby ste mohli rýchlo zdieľať naskenované súbory.
Fotografická tlač cez FINE
Bezokrajové fotografie vo formáte 10 x 15 cm v kvalite foto-štúdia je možné vytlačiť za približne 45 sekúnd. Vďaka malým 2 pl kvapôčkam atramentu a rozlíšeniu tlače až do 4800 x 1200 dpi sú fotografie ostré a bez viditeľného šumu.

ChromaLife100+
Systém ChromaLife100+ poskytuje nádherné fotografie, ktoré vydržia viac ako 300 rokov, prostredníctvom kombinácie technológie tlačovej hlavy FINE od spoločnosti Canon, výberových originálnych fotografických papierov značky Canon a atramentov na báze farbiva.

PictBridge a voliteľný Bluetooth
Port PictBridge umožňuje tlač fotografií priamo z ľubovoľného kompatibilného digitálneho fotoaparátu. Vďaka voliteľnému Bluetooth adaptéru BU-30 je možné bezdrôtovo tlačiť snímky z ľubovoľného Bluetooth zariadenia.

Pribalený softvér
Softvér MP Navigator EX od spoločnosti Canon spravuje naskenované snímky: konvertuje dokumenty na súbory PDF s možnosťou vyhľadávania, umožňuje ich chrániť heslom a používať OCR s podporou 15 jazykov. Softvér Easy-PhotoPrint EX od spoločnosti Canon umožňuje používateľom tlačiť úžasné fotografie s funkciami ako je korekcia efektu červených očí a funkcia automatickej úpravy fotografie.

Operačné systémy
Windows a Mac OS X.

UPOZORNENIE:
Popis produk

Poznámka
Prevádzkovateľ portálu nenesie zodpovednosť za obsah a dostupnosť stránok nachádzajúcich sa pod jednotlivými odkazmi. Ceny, uvádzané v € vrátane DPH pochádzajú od konkrétnych obchodov. 1 Eur = 30,1260 Skk.

reklama
Doprava a základná inštalácia zadarmo po celej SR - Ekologická likvidácia a odvoz obalov - Nákup na splátky od 0,- EUR (Sk)
doprava a inštalácia zdarma
ekologická likvidácia
predaj na splátky

 

Prihlásenie

login Registrácia
Heslo??
 
 

navštívené produkty

moje vyhľadávania

  • Zatiaľ ste vyhľadávanie nepoužili. Ak hľadáte nejaký tovar, napíšte jeho názov do políčka v hlavičke a kliknite na 'Hľadaj'.
reklama
 
  CANON Multifunkcia i-SENSYS MF3010 (6605V_DN)
CANON Multifunkcia i-SENSYS MF3010 (6605V_DN)
Cena DATART. SK obsahuje RP, . . .
 
109.68 €
3304.22 Sk
Doprava a základná inštalácia zadarmo po celej SR - Ekologická likvidácia a odvoz obalov - Nákup na splátky od 0,- EUR (Sk)
 

Top produkty

LEXMARK S605
už od 158.80 € (4784 Sk)
LEXMARK X651DE
už od 1440.82 € (43406 Sk)
LEXMARK X656dte
už od 2788.04 € (83992 Sk)
LEXMARK X658dfe
už od 3534.72 € (106487 Sk)

Sponzorované odkazy

www.najnakup.sk ©2007-2015 
partneri
Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete
Registrácia |  O nás