COYOTE CY-6320147 Utesňovač chladiča tekutý 250 ml

COYOTE CY-6320147 Utesňovač chladiča tekutý 250 ml
COYOTE CY-6320147 Utesňovač chladiča tekutý 250 ml
it

COYOTE Utesňovač chladiča  COYOTE Utesňovač chladiča pre chladiace systémy. Zabraňuje priesakom a utesňuje malé priesaky v chladiacom systéme. Nemá žiadny rušivý vplyv na účinok chladenia. Obsahuje antikorózny prostriedok. Vhodný je pre chladiaci systém všetkých osobných vozidiel. Nepoškodzuje hadice, diely z hliníka ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595026320147
COYOTE Utesňovač chladiča 
COYOTE Utesňovač chladiča pre chladiace systémy. Zabraňuje priesakom a utesňuje malé priesaky v chladiacom systéme. Nemá žiadny rušivý vplyv na účinok chladenia. Obsahuje antikorózny prostriedok. Vhodný je pre chladiaci systém všetkých osobných vozidiel. Nepoškodzuje hadice, diely z hliníka ani iné kovy.
Použitie: Pri práci používajte ochranné okuliare a rukavice. Vypnite a nechajte vychladnúť motor. Pred použitím Coyote Utesňovač chladiča dôkladne pretrepte. Obsah vylejte do chladiča pri bežiacom motore. Opatrne nasaďte viečko chladiča. Pozor na pohyblivé časti motora. Motor nechajte bežať pri vysokých voľnobežných otáčkach, kým neprestanú netesnoti presakovať. Použijte 1 balenie prípravku na chladiaci systém. Upozornenie: Chladiaci systém horúceho motora je pod tlakom. Nikdy neodstraňujte viečko chladiaceho systému, ak je motor horúci.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

COYOTE Utesňovač chladiča 250 ml, 250 ml, auto (4.80 €) na bugy.sk