Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete
 
ic Recenzia: DIGITUS 1.25Gbps BiDi WDM SFP Modul , do 20km , s podporou DDM , Singlemode , LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13 DN-81004-01
*
Meno:*
Vaša skúsenosť:
pomer ceny a kvality
kvalita návodu
dizajn,vzhľad
množstvo funkcií
jednoduchosť inštalácie


Pre odber reakcií mailom
   
Späť na DIGITUS 1.25Gbps BiDi WDM SFP Modul , do 20km , s podporou DDM , Singlemode , LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13 DN-81004-01

Upozornenie
  • názory na produkty nesmú byť kopírované z iných zdrojov
  • text nesmie obsahovať vulgarizmy, osobné útoky, podnecovať násilie, ani html kód