BIOVETA BIO KILL 1000 ml (pouze na prostředí)

BIOVETA BIO KILL 1000 ml (pouze na prostředí)
BIOVETA BIO KILL 1000 ml (pouze na prostředí)
it

Bio Kill 1000ml (iba na prostredie)) - BIO KILL je insekticídny postrekový prípravok s dlhodobým účinkom. - Vysoko účinný, netoxický a antiparazitický prípravok na hubenie ektoparazitov domácich zvierat s dlhodobým účinkom v spreji. Zloženie: Permetrín 2,5 g (0,25%) v 1 l vodnej emulzie Charakteristika: BIO KILL je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594004853301
Bio Kill 1000ml (iba na prostredie)) - BIO KILL je insekticídny postrekový prípravok s dlhodobým účinkom. - Vysoko účinný, netoxický a antiparazitický prípravok na hubenie ektoparazitov domácich zvierat s dlhodobým účinkom v spreji.
Zloženie: Permetrín 2,5 g (0,25%) v 1 l vodnej emulzie
Charakteristika: BIO KILL je insekticídny postrekový prípravok s dlhodobým účinkom. Je určený pre zásahy proti hmyzu v domácnostiach, zdravotníckych zariadeniach, potravinárskych prevádzkach, spoločenských zariadeniach, proti švábom, Rusom, muchám, komárom, plošticiam, blchám, moliam šatníkovým, mravcom, osám, švehlám, roztočom, škodcom potravín a tkanín.
Návod na použitie: Prípravok aplikujte zo vzdialenosti asi 30 cm na všetky miesta, kde sa hmyz zdržuje a ukrýva. Ošetrená plocha musí byť rovnomerne zvlhčená. Prípravok je bez zápachu a nezanecháva viditeľných stôp.
* Postřik opakujte za 3 - 4 týdny, nebo při novém výskytu hmyzu.
* Proti švábům a rusům - se aplikuje ve formě pásů do rohu místností, na rámy dveří a oken, do okolí odpadových košů, umyvadel, kanalizačních odpadů, rozvodů tepla a teplé vody.
* Proti mouchám a komárům - se aplikuje na místa, kam usedají, tj. rámy oken, stropy, okolí lustrů apod.
* Proti blechám - aplikace probíhá celoplošným ošetřením podlahy, koberce, místa odpočinku domácích zvířat.
* Proti ostatním druhům - aplikuje se přímo na místa jejich výskytu.
Pred použitím pretrepte!
Prvá pomoc: Pri zasiahnutí očí vymývať prúdom pitnej vody 10 - 15 minút. Pri zasiahnutí pokožky umyť mydlom a teplou vodou. Pri náhodnom požitia podajte postihnutému 0,5 l vlažnej pitnej vody s 10 tabletkami medicinálneho uhlia a dráždením hrdla vyvolajte zvracanie, ak je postihnutý pri vedomí. V prípade potreby vyhľadajte lekárske ošetrenie.
Skladovanie: Pri teplote 10 - 40 ° C.
Doba použiteľnosti: 3 roky
Balenie: 100 ml, 200 ml, 450 ml - v polyetylénovej bielej fľaši s mechanickým rozprašovačom. 1000 ml, 5000 ml - v polyetylénovej bielej fľaši s uzáverom.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BIOVETA 1000 ml (pouze na prostředí) (9.00 €) na www.hej.sk
BIOVETA Bio Kill 1000 ml (pouze na prostředí) (10.15 €) na www.gigalekaren.sk
Bio Kill 1000 ml (iba na prostredie) (10.76 €) na profizoo.sk