GROHE drezová batéria EUROSTYLE, páková, Art. č. 33975001

GROHE drezová batéria EUROSTYLE, páková, Art. č. 33975001
2x
GROHE drezová batéria EUROSTYLE, páková, Art. č. 33975001
 • GROHE drezová batéria EUROSTYLE, páková, Art. č. 33975001
 • GROHE drezová batéria EUROSTYLE, páková, Art. č. 33975001
it it

GROHE Eurostyle Cosmopolitan páková drezová batéria, DN 15, chróm 33977002 Farba: chróm - Nízka vpusť - Jednootvorová montáž - Keramická kartuša s technológiou GROHE SilkMove ® 35 mm - GROHE StarLight ® chrómový povrch - Variabilne nastaviteľný - Obmedzovač prietoku - Otočná výtoková trubice - Otočný uhol 140 ° - ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

 • nie
  Termostatická

Ostatné

 • Počet montážnych otvorov 1
 • Kódy predajcov G33977002
  33977002
  4005176886560
GROHE Eurostyle Cosmopolitan páková drezová batéria, DN 15, chróm 33977002
Farba: chróm
- Nízka vpusť
- Jednootvorová montáž
- Keramická kartuša s technológiou GROHE SilkMove ® 35 mm
- GROHE StarLight ® chrómový povrch
- Variabilne nastaviteľný
- Obmedzovač prietoku
- Otočná výtoková trubice
- Otočný uhol 140 °
- Perlátor
- Flexi pripojovacie hadičky
- Rýchlomontážny systém
GROHE Starlight ® zaručuje oslnivý chrómový povrch.
Neustále zlepšovanie v priebehu posledných siedmich desaťročiach zaznamenalo jedinečné a rafinovaný proces, ktorý produkuje nepoškvrnený lesklý povrch, ktorý je uznávaný ako jeden z najlepších povrchových úprav vo svete.
Povrchová chrómová úprava na všetkých produktoch od GROHE je iba zlomok mikrónov. Avšak to, čo je skutočne dôležité, je to, čo je pod ním. V GROHE sú to subvrstvy medi a niklu v závislosti na povrchu, aby sa zabezpečilo, že výrobky sú úplne neporézny, perfektný povrch potom zabezpečí vrstva chrómu, ktorá je asi 500 krát tenšie ako ľudský vlas!
Náš hlboký aj vrstvený chrómový povrch vytvára svetelný a zrkadlový lesk.
GROHE StarLight ® povrch je odolný proti zašpineniu a poškriabaniu a - zaistí perfektný vzhľad a to aj po rokoch používania.
Iba GROHE vodovodné batérie poskytujú jedinečnú GROHE SilkMove ® technologii.Bohatá, hladká manipulácia našich pákových vodovodných batérií vyjadruje kvalitu a nadradenosť našej značky.
Senzorické spätnej väzby GROHE batérií sú len jednou podstatou ako si zmeniť teplotu vody z horúcej na studenú, jeden keramický disk ľahko kĺže po druhom s úplnou presnosťou. GROHE SilkMove ® je interaktívny pocit, ktorý zažijete deň čo deň pre celú dobu životnosti vašej baterie.Kartuše je nervové centrum každej batérie kde sú umiestnené keramické disky.
Páka batérie je pripojený k diskom hriadeľa - GROHE používa mosadz pre pevnosť a trvanlivosť. Vzhľadom k tomu, že sa disky pohybujú cez seba, vodu buď zablokujú alebo ju nechajú prejsť. Preto má kvalita a spracovanie týchto častí vplyv na výkon vašej batérie.
GROHE je jedným z popredných svetových výrobcov armatúr a jedna z mála firiem, ktorá vyrába svoje vlastné kartuše. Naše kartuše sú vyrábané v high-tech procesu a disky sú vyrobené z osvedčenej keramické slitiny.Leštěné zrkadlové povrchy diskov sú potom potiahnuté špeciálnym teflónovým mazivom pre perfektné trenie. A pretože sú naše batérie takto navrhnuté vydrží roky používania, využívame mikro komory tohto maziva v zásobníku - pre celoživotné bezúdržbová prevádzka.
V dôsledku tejto najmodernejšie technológie, majú naše batérie extra široký uhol ovládanie, umožňujú presne riadiť prietok vody a teplotu. Rovnako ako všetky naše technológie, GROHE SilkMove ® je ďalším skvelým príkladom dizajnu a technológie pracujúci v harmónii, aby vám priniesla lepší zážitok z vody.
Eurostyle Cosmopolitan
Eurostyle Cosmopolitan od Grohe bude skvelým doplnkom kuchyne s kozmopolitný atmosférou. Je možné si vybrať z 3 výšok výtokových trubíc, čím dáva viac možností pri navrhovaní kuchyne. Vďaka širokej škále rôznych modelov kolekcie splní akékoľvek požiadavky. Dostupné sú nízkotlakové modely, verzia s vyťahovacím perlátorom, s uzatváracím ventilom pre umývačky riadu a tiež modely pre predokenné inštaláciu.
ILUSTRAČNÉ FOTO
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GROHE Drezová batéria Eurostyle Cosmopolitan s výpusťou chróm 33977002 (77.68 €) na www.siko.sk
GROHE Eurostyle Cosmopolitan - Páková drezová batéria, chróm 33977002 (79.37 €) na www.sanitino.sk
GROHE Eurostyle Cosmopolitan - Páková drezová batéria, chróm 33977002 (82.04 €) na www.vivaeshop.sk
GROHE Eurostyle Cosmopolitan Páková dřezová baterie, chrom 33977002 new (79.37 €) na www.kupelnepegas.sk
recenzia
Roman 18.12.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)