KLUDI Drezová bateria OBEJKTA Mix New DN 15, jednopáková, Art.-č. 338890575, chróm

KLUDI Drezová bateria OBEJKTA Mix New DN 15, jednopáková, Art.-č. 338890575, chróm
KLUDI Drezová bateria OBEJKTA Mix New DN 15, jednopáková, Art.-č. 338890575, chróm
it

Kludi Objekta Mix New kuchynská drezová jednopáková batéria DN 10 Chróm, pre beztlakový prietokový ohrievač plná páka jednootvorová montáž prietokové množstvo 5 l/min regulátor prúdu M 24 x 1 keramická kartuša s poistkou proti obareniu otočný výtok (360°) rýchlo-montážny systém flexibilné prípojky G 3/8 pre ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

  • nie
    Termostatická

Ostatné

  • Kódy predajcov 338890575
Kludi Objekta Mix New kuchynská drezová jednopáková batéria DN 10 Chróm, pre beztlakový prietokový ohrievač
plná páka
jednootvorová montáž
prietokové množstvo 5 l/min
regulátor prúdu M 24 x 1
keramická kartuša s poistkou proti obareniu
otočný výtok (360°)
rýchlo-montážny systém
flexibilné prípojky G 3/8
pre beztlakový prietokový ohrievač
P-IX 18378/I
KLUDI OBJEKTA MIX NEW je charakteristická dlhou životnosťou, spoľahlivou manipuláciou a neobmedzenou montážou. Vnáša klasiku do kuchyne.
KLUDI batérie – pre každodennú kvalitu života.
Batérie nás sprevádzajú počas celého dňa. Prichádzame s nimi do styku či už v kúpeľni alebo v kuchyni niekoľkokrát za deň. Z toho vyplývajú naše náročné požiadavky na ich tvar a funkčnosť. KLUDI veľmi dobre rozumie týmto potrebám a snaží sa ich napĺňať vo svojich dokonalých produktoch, ktoré v sebe kombinujú nadčasový dizajn,
inovatívne technológie a vysoko kvalitné materiály. Tak vznikajú armatúry a sprchy, ktoré predstavujú viac ako regulovaný prietok vody - zlepšujú kvalitu nášho každodenného života.
Snaha vcítiť sa do požiadaviek ľudí je naším každodenným cieľom. V mnohých krajinách sveta sa starajú pracovníci spoločnosti Kludi osobne o želania svojich zákazníkov a obchodných partnerov. Tí vedia, že sa môžu na KLUDI spoľahnúť – a v budúcnosti môžu očakávať ešte viac.
Ako výrobca armatúr sme si vedomí zodpovednosti rozumne a šetrne zaobchádzať s vodou. Ekologické výrobné metódy a rozumné využívanie zdrojov životného prostredia sú pre nás trvalým záväzkom. S produktmi KLUDI Eco sa snažíme napĺňať tento sľub v úsporných batériách – pre budúcnosť našej planéty.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KLUDI drezová jednopáková batéria OBJEKTA MIX NEW chróm kód 338890575 (180.02 €) na kuchynegs.sk