Bazénový vysávač ZODIAC VORTEX 1


Novinka pre tohtoročnú sezónu - automatický bazénový vysávač VORTEX 1. Kompaktný robot s minimálnou hmotnosťou pre ľahkú manipuláciu a pohodlné uloženie. Minimálna spotreba energie. Automatický robot na čistenie dna bazéna založený na patentovanej technológii Vortex. Vortex efekt vytvára silný vír vo vnútri filtra. ... čítať viac


Radenie:
100 % - 1 recenzia 499.00 € Do obchodu toprobot.sk
www.toprobot.sk email: shop@toprobot.sk tel.: 0949 25 46 88
ZODIAC Robotický vysávač bazénov Vortex 1
Robotický vysávač bazénov Zodiac Vortex 1 Vysávač bazénov s minimálnou spotrebou a hmotnosťou pre ľahkú manipuláciu a pohodlné uskladnenie. Automatický robot na čistenie dna bazénu s patentovanou technológiou Vortex. Exkluzívna patentovaná technológia Vortex™ Výkonné cyklónové sanie viac..
Do obchodu toprobot.sk
591.13 € Do obchodu efitness.sk
www.efitness.sk email: info@efitness.sk tel.: 0911281884
ZODIAC Bazénový vysávač VORTEX 1
Novinka pre tohtoročnú sezónu - automatický bazénový vysávač VORTEX 1. Kompaktný robot s minimálnou hmotnosťou pre ľahkú manipuláciu a pohodlné uloženie. Minimálna spotreba energie. Automatický robot na čistenie dna bazéna založený na patentovanej technológii Vortex. Vortex efekt vytvára silný vír viac..
Do obchodu efitness.sk
609.91 € Do obchodu macekasyn.cz
www.macekasyn.cz email: bazeny@macekasyn.cz tel.: + 420 511 110 527
ZODIAC Robot VORTEX 1
Čistí dno, max. délka bazénu 10m, vhodný pro všechny tvary a povrchy bazénů. Vortex 1 bazénový automatický vysavač pro čistý bazén. Robot vytváří silný vítr uvnitř filtru, díky tomu nečistoty zůstávají ve filtrační komoře a zabraňují tak jeho ucpání. Nečistoty jsou shromažďovány v separátní komoře, viac..
Do obchodu macekasyn.cz
ZODIAC VORTEX 1 popis a parametre
Novinka pre tohtoročnú sezónu - automatický bazénový vysávač VORTEX 1. Kompaktný robot s minimálnou hmotnosťou pre ľahkú manipuláciu a pohodlné uloženie. Minimálna spotreba energie. Automatický robot na čistenie dna bazéna založený na patentovanej technológii Vortex. Vortex efekt vytvára silný vír vo vnútri filtra. Nečistoty zostávajú vo filtračnej komore a zabraňujú jeho upchatiu. Unikátny pozície motora dovoľuje vytvorenie bazénového robota s užívateľsky jednoduchou filtračnou komorou. Nečistoty sú nezbierajú v separátnej komore, ktorá sa nachádza v hornej časti zariadenia. Výsledkom je rýchle a hygienické vyčistenie filtrov. Bazénový vysávač ZODIAC VORTEX 1: • Vyčistí bazén s maximálnymi rozmermi 10 x 5 m • čistí len dno bazéna • Je vhodný pre všetky tvary bazéna (obdĺžnikový, oválny, kruhový a ľubovoľný ďalší tvar) • Je vhodný pre všetky tvary bazénového dna (rovné, pomaly klesajúca, viacúrovňové, tvar diamantu) • Je vhodný pre všetky typy povrchov (dlaždičky, mozaika, fólie, laminát, polypropylén, betón, nerez,) Technické parametre: * Dve rukoväte slúžiace na jednoduché preprave * Vybavený ľahko prístupným filtračným košom * Integrovaný mini kefa * Pre bazény do rozmeru 10 × 5m * Vhodný pre všetky tvary bazénov a bazénového dna * Vhodné pre všetky povrchy bazénov * Veľmi jednoduché ovládanie * Filtračná plocha 630cm2 * Prietok čerpadla 11m3/hod * Minimálna spotreba energie * Príkon 70 W * Operačné napätie robota 30V (napájaný cez priložení trafo 220V) * Čistená šírka 21cm * Čistiaci cyklus o dĺžke 2hodiny * Váha 6kg * Dĺžka kábla 18m * Čistí len dno bazéna * Rozmer robota (š × D × H) 39 × 33 × 27 cm * Dĺžka čistiaceho cyklu 2h

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZODIAC Robotický vysávač bazénov Vortex 1 (499.00 €)
https://www.toprobot.sk/roboticky-vysavac-bazenov-zodiac-vortex-1.html

ZODIAC Bazénový vysávač VORTEX 1 (591.13 €)
https://www.efitness.sk/bazenovy-vysavac-zodiac-vortex-1/

ZODIAC Robot VORTEX 1 (609.91 €)
https://eshop.macekasyn.sk/sk/Prislusenstvo/Automaticke-vysavace/Cistenie-dna/Robot-Zodiac-VORTEX-1....

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 0736
    606931
Graf vývoja ceny ZODIAC VORTEX 1