MARIMEX Bazén FLORIDA Junior 1,5 x 2,2 0,6 m

MARIMEX Bazén FLORIDA Junior 1,5 x 2,2 0,6 m
3x
MARIMEX Bazén FLORIDA Junior 1,5 x 2,2 0,6 m
  • MARIMEX Bazén FLORIDA Junior 1,5 x 2,2 0,6 m
  • MARIMEX Bazén FLORIDA Junior 1,5 x 2,2 0,6 m
  • MARIMEX Bazén FLORIDA Junior 1,5 x 2,2 0,6 m
it it it

Bazén Florida sa radí medzi veľmi obľúbené nadzemné bazény na Slovensku. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena, ľahká údržba, stabilita konštrukcie, široká hladina vody a ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 10340067
    8590517006012
Bazén Florida sa radí medzi veľmi obľúbené nadzemné bazény na Slovensku. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena, ľahká údržba, stabilita konštrukcie, široká hladina vody a ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, zostaviť podpornú konštrukciu, na ktorú sa navlečie bazénová fólia. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazénu. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou.
Rozmery vrátane vzpier : 2,69 x 2,01 m 
Bazénová fólia :
Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Hrúbka podlahy je 0,25 mm a steny 0,5 mm. Kvalitné spracovanie zabezpečí dlhodobé bezproblémové používanie bazéna.
Výhody bazénov Florida:
Jednoduchá montáž
Bazén Florida je možné postaviť bez stavebných úprav na pozemku. Stačí len postaviť nosnú konštrukciu a napnúť na ňu bazénovú fóliu. Do hodiny od vybalenia bazéna sa môže napúšťať voda.
Stabilita a veľkosť
Bazénovú plachtu vypína pevná kovová konštrukcia, ktorá umožňuje, aby boli bazény vyrábané aj vo veľkých rozmeroch. Široká vodná plocha tak poskytuje dostatočný priestor na kúpanie.
Sezónnosť
Bazén stojí na záhrade len v období kúpacej sezóny. Akonáhle príde zima, uvoľní priestor na záhrade iným aktivitám. Vďaka tomu môže byť každé leto ľahko postavený inde.
Pripojenie filtrácie:
K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené prechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4").
Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť:
6 ks bazénových hadíc,
2 ks prechod stenou,
1 ks inštalačná sada.
Pripojenie skimmeru:
Pre pripojenie univerzálneho závesného skimmeru alebo závesného skimmeru k bazénom: 
Nieje potrebné dokupovať adaptér, stačí vymeniť prechod steny bazény, ktorý je v balení bazénu za prechod steny, ktorá je v balení skimmeru
Pripojenie vysávača:
Pre pripojenie vysávača je nutné dokúpiť:
1ks Adaptér pre pripojenie vysávača k závesnému skimmeru ( univerzálny skimmer má adaptér v balení )
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Bazén Florida 1,5 x 2,2 x 0,6 m (Marimex 10340067) (103.50 €) na www.superdiskont.sk
MARIMEX Florida Junior 1,5 × 2,2 × 0,6 m bez filtrácie (10340067) (111.90 €) na www.alza.sk