MONDO 16042 Charmmy Kitty nafukovací bazén trojkomorový, 150 cm

MONDO 16042 Charmmy Kitty nafukovací bazén trojkomorový, 150 cm
MONDO 16042 Charmmy Kitty nafukovací bazén trojkomorový, 150 cm
it

Mondo detský trojkomorový bazén Charmmy Kitty od talianskeho výrobcu pre dievčatá od 10 mesiacov má jemnú ružovú farbu  s obrázkom obľúbenej perzskej mačičky Charmmy Kitty Detskú mačičku Charmmy Kitty pozná takmer každé dievčatko a je u nich veľmi obľúbená. Detský bazén má  priemer 150 cm,  takže sa doň ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov MON16042
    8001011160426

Mondo detský trojkomorový bazénCharmmy Kitty od talianskeho výrobcu pre dievčatá od 10 mesiacovjemnú ružovú farbu s obrázkom obľúbenej perzskej mačičky Charmmy Kitty Detskú mačičku Charmmy Kitty pozná takmer každé dievčatko a je u nich veľmi obľúbená. Detský bazén má priemer 150 cm, takže sa doň pohodlne zmestia aj tri malé deti. Je vyrobený z kvalitného gumeného materiálu, ktorý má odolné vlastnosti. Je to skvelá talianska hračka pre každé dieťa počas horúcich letných dní. Bazénik má tri komory, preto je veľmi stabilný. Obrázok mačičky Charmmy Kitty je aj na dne bazéniku a pod vodnou hladinou pôsobí pre deti okúzľujúco. Detský bazén je vhodné napustiť vodou po okraj druhej kruhovej komory. 

Bazén pre deti talianskej značky Mondo nafúkate jednoduchým spôsobom pomocou kompresora, alebo mechanicky ústami, a jednoduchým spôsobom ho zase vyfúknete. Nafúknutý prázdny bazén je ľahký, a preto nie je problém s jeho premiestňovaním. Deti si do bazénika môžu sadnúť, ľahnúť či sa pohrať s hračkami do vody a užívať si pekný slnečný deň so svojimi súrodencami či kamarátmi. Je to veľmi pekný a užitočný doplnok hry dieťaťa v lete na záhradu či na dvor, s ktorým zažijú kopec zábavy. Dizajn bazénika pre deti je krásne prepracovaný a vaše dieťa si ho zaručene zamiluje. Mondo je talianska firma, ktorá sa špecializuje na hračky z gumy a PVC materiálov. Výrobky od spoločnosti Mondospĺňajú prísne európske kritériá kvality.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MONDO trojkomorový bazén pre deti Charmmy Kitty 16042 ružový (18.59 €) na www.mackoviahracky.sk