MONDO 16243 Cars nafukovací bazén trojkomorový 150 cm

MONDO 16243 Cars nafukovací bazén trojkomorový 150 cm
MONDO 16243 Cars nafukovací bazén trojkomorový 150 cm
it

Mondo detský trojkomorový bazén Autá od talianskeho výrobcu pre chlapcov od 10 mesiacov má červeno-žltú farbu  s obrázkom autíčiek z rozprávky Autá . Detskú rozprávku Autá (Cars) pozná takmer každý chlapec a je u nich veľmi obľúbená. Detský bazén má  priemer 150 cm,  takže sa doň pohodlne zmestia aj tri malé ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8001011162437
    712930

Mondo detský trojkomorový bazénAutá od talianskeho výrobcu pre chlapcov od 10 mesiacovčerveno-žltú farbu s obrázkom autíčiek z rozprávky Autá. Detskú rozprávku Autá (Cars) pozná takmer každý chlapec a je u nich veľmi obľúbená. Detský bazén má priemer 150 cm, takže sa doň pohodlne zmestia aj tri malé deti. Je vyrobený z kvalitného gumeného materiálu, ktorý má odolné vlastnosti. Je to skvelá talianska hračka pre každé dieťa počas horúcich letných dní. Bazénik má tri komory, preto je veľmi stabilný. Obrázok v motíve filmu Autá je aj na dne bazéniku a pod vodnou hladinou pôsobí pre deti okúzľujúco. Detský bazén je vhodné napustiť vodou po okraj druhej kruhovej komory. 

Bazén pre deti talianskej značky Mondo nafúkate jednoduchým spôsobom pomocou kompresora, alebo mechanicky ústami, a jednoduchým spôsobom ho zase vyfúknete. Nafúknutý prázdny bazén je ľahký, a preto nie je problém s jeho premiestňovaním. Deti si do bazénika môžu sadnúť, ľahnúť či sa pohrať s hračkami do vody a užívať si pekný slnečný deň so svojimi súrodencami či kamarátmi. Je to veľmi pekný a užitočný doplnok hry dieťaťa v lete na záhradu či na dvor, s ktorým zažijú kopec zábavy. Dizajn bazénika pre deti je krásne prepracovaný a vaše dieťa si ho zaručene zamiluje. Mondo je talianska firma, ktorá sa špecializuje na hračky z gumy a PVC materiálov. Výrobky od spoločnosti Mondospĺňajú prísne európske kritériá kvality.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MONDO DETSKY NAFUKOVACI BAZEN CARS, PRIEMER 150CM, 523128 (17.00 €) na www.andreashop.sk
MONDO DETSKY NAFUKOVACI BAZEN CARS, PRIEMER 150CM, 523128 (17.00 €) na www.xxltuzex.sk
MONDO DETSKY NAFUKOVACI BAZEN CARS, PRIEMER 150CM, 523128 (17.90 €) na www.andreashop-sala.sk