Bicykel LEADER FOX HOLAND 26" 2020 šedá mat

LEADER FOX HOLAND 26
Bicykel LEADER FOX HOLAND 26" 2020 šedá mat
it

Novinka pre sezónu 2020. Mestský elektrobicykel HOLAND 26" 2020 s elegantným dizajnom, pevnou prednou vidlicou, špeciálne upraveným rámom pre pohodlné nastupovanie a rozmerom kolies 26". Novinkou je batéria s výkonnými článkami LG s kapacitou 16Ah (576Wh) umiestnená na zadnom nosiči a zadným integrovaným ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov K20-36-41-1
Novinka pre sezónu 2020. Mestský elektrobicykel HOLAND 26" 2020 s elegantným dizajnom, pevnou prednou vidlicou, špeciálne upraveným rámom pre pohodlné nastupovanie a rozmerom kolies 26".
Novinkou je batéria s výkonnými článkami LG s kapacitou 16Ah (576Wh) umiestnená na zadnom nosiči a zadným integrovaným svetlom. Ďalším plusom je nová rýchlo nabíjačka s nabíjacím prúdom 3A (predtým 1,8A). Vďaka ktorej sa výrazne skráti doba nabíjania batérie. Elektrobicykel je vybavený zadným motorom Bafang s nominálnym výkonom 250W a max. výkonom 350W (EÚ NORMA EPAC EN15194). BMS systém (battery managment system) v batérii umožňuje sledovať históriu batérie a funkčnosť jednotlivých článkov. Systém sa ovláda pomocou farebného LCD displeja a tlačidlového ovládača umiestneného na riadidlách.
Dojazd na plne nabitú batériu:
priemerný 80 km
maximálna až 120 km
Prehľadný LCD displej zobrazuje funkcie:
voľbu 5 režimov asistencie
funkciu WALK (rýchlosť chôdze - využitie napr. pri vedení bicykla do prudkého kopca)
zobrazenie aktuálnej, maximálnej a priemernej rýchlosti
prejdené kilometre: jednotlivá jazda / celková prejdená vzdialenosť
denný a nočný režim (podsvietenie displeja)
ukazovateľ stavu nabitia batérie
Príslušenstvo:
Nabíjačka a akumulátor je súčasťou balenia
Dojazd elektrobicykla závisí od rôznych faktorov: hmotnosť jazdca a nákladu, fyzická kondícia jazdca, štýl a povaha jazdy, technický stav bicykla, teplota, smer a sila vetra, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozbiehanie atď. znižujú dojazd).
Upozornenie:
Pri nesprávnom radení (používanie "ťažkých" prevodov pri výjazdoch) môže dochádzať v extrémnych podmienkach k prehrievaniu riadiacej jednotky. Elektrobicykle Leader Fox nie sú určené na ťahanie prívesných vozíkov. Znižuje sa tým dojazd elektrobicykla.
Elektrobicykle Leader Fox sa vyvíjajú a montujú výhradne v Českej republike.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEADER FOX HOLAND 26" 2020 šedá mat (1249.00 €) na www.fitshop.sk