Bicykel TREK Allant plus 8 Stagger - matte gunmetal XL

TREK Allant plus 8 Stagger - matte gunmetal XL
Bicykel TREK Allant plus 8 Stagger - matte gunmetal XL
it

Allant+ 8 Stagger je určený pre náročných jazdcov na e-bicykloch, ktorí oceňujú vysoký výkon, štýl a schopnosti. Je to ideálny stroj pre tých, ktorí uprednostňujú výkon a spoľahlivosť elektrického pohonu Bosch, pre tých, ktorí oceňujú skvelý dizajn, a pre tých, ktorí už nechcú čakať v dopravných zápchach a platiť ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

Ostatné

 • Kódy predajcov 30232_A

Allant+ 8 Stagger je určený pre náročných jazdcov na e-bicykloch, ktorí oceňujú vysoký výkon, štýl a schopnosti. Je to ideálny stroj pre tých, ktorí uprednostňujú výkon a spoľahlivosť elektrického pohonu Bosch, pre tých, ktorí oceňujú skvelý dizajn, a pre tých, ktorí už nechcú čakať v dopravných zápchach a platiť parkovné.

Je pre vás vhodný, ak...
Bicykel je váš hlavný dopravný prostriedok a hľadáte výkonný elektrický bicykel, ktorý vám zjednoduší a uľahčí každodenné dochádzanie do práce, dochádzanie do práce a výlety.

Získate toto vybavenie
V elegantnom a vysoko výkonnom hliníkovom ráme tvarovanom hydroformovaním s geometriou Stagger je plne uložená batéria s kapacitou 600 Wh, ktorá je najdlhšou výdržou v ponuke Bosch, výkonný pohonný systém Performance Line CX 250 W, ktorý pomáha udržiavať rýchlosť až 25 km/h, a riadiaca jednotka Kiox. Má tiež 10-rýchlostné radenie ShimanoDeore, hydraulické kotúčové brzdy pre brzdný výkon za každého počasia, integrované predné a zadné svetlá, blatníky a zadný nosič.

Na záver
Toto je váš každodenný spoločník. Má výkonný elektrický pohon, prepracovaný dizajn a skvelý štýl. Je tiež vybavená vychytávkami, ako je ovládanie Kiox a najdlhšia výdrž batérie Bosch, akú môžete získať.

Prečo si ich zamilujete

 • Plnofarebné ovládanie Bosch Kiox zobrazuje informácie o jazde, umožňuje pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth® a má zabudovaný systém proti krádeži.
 • Vďaka výkonnému systému pohonu a sofistikovaným funkciám je o to lepšie a zábavnejšie nechať auto doma.
 • Systém odnímateľnej integrovanej batérie (RIB) spoločnosti Trek je elegantný a ľahko sa ovláda. Batéria je úplne skrytá v ráme a dá sa ľahko vybrať bez použitia náradia.
 • Odstupňovaná geometria je navrhnutá na jednoduchšiu montáž a demontáž.
 • Je kompatibilný s prídavnou batériou Range Boost, ktorá dokáže zdvojnásobiť dojazd vášho elektrobicykla, takže môžete absolvovať dlhšie jazdy, dochádzať ďalej a podnikať náročnejšie dobrodružstvá.

Technológie a funkcie:

 • Zvýšenie dosahu:
  Systém Range Boost bezproblémovo pridáva druhú batériu Bosch s dlhou životnosťou 500 Wh na spodnú rúrku. Medzi jednotlivými nabitiami môžete prejsť dvojnásobnú vzdialenosť a čas. Dlhšie jazdy a dochádzanie a lepšie dobrodružstvá. Funkciu Range Boost možno pridať k vybraným modelom elektrobicyklov Trek.

 • Systém odnímateľnej integrovanej batérie (RIB) - Asfalt:
  Lepší dizajn znamená lepší zážitok z jazdy. Akumulátor Bosch PowerTube je umiestnený v spodnej rámovej rúrke, čím sa dosiahol elegantnejší vzhľad a ochrana. Tento exkluzívny dizajn má množstvo používateľsky prívetivých funkcií, ako napríklad prístup bez použitia náradia a užitočné riadidlá, ktoré ho odlišujú od ostatných elektrických bicyklov.

 • Bosch Performance CX:
  Motor Performance Line CX je mimoriadne výkonný. Váži 2,9 kg a dosahuje maximálny krútiaci moment 75 Nm. Napriek veľmi kompaktným rozmerom zaručuje lepší zážitok z jazdy na náročných tratiach.

 • Bosch PowerTube:
  Špičkový výkon a elegancia. Kompaktné rozmery a minimalistický dizajn zaručujú takmer bezproblémovú integráciu do rámu. Batériu možno nabíjať na bicykli alebo mimo neho. K dispozícii sú tieto kapacity: 400 Wh/500 Wh/625 Wh.

 • Displej Bosch Kiox
  Športový a kompaktný cyklopočítač zabudovaný do bicykla v sebe spája eleganciu a jednoduché používanie.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TREK Allant+ 8 Stagger - matte gunmetal XL (4434.39 €) na www.kola-radotin.cz