Bicykel WILIER Cento10 SLD Disc Black/Red M 2022

WILIER Cento10 SLD Disc Black/Red M 2022
Bicykel WILIER Cento10 SLD Disc Black/Red M 2022
it

Cento10 SL je perfektný aerodynamický pretekársky bicykel pre športovcov ako ste vy, ktorí hľadajú maximálnu rýchlosť v elegantnom bicykli za konkurencieschopnú cenu. Nový bicykel Wilier ponúka na výber mechanickú alebo elektronickú prevodovku a kotúčové alebo tradičné brzdy. INTEGRÁCIA KÁBLOV S JEDNODUCHOU MONTÁŽOU ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8059178163316
Cento10 SL je perfektný aerodynamický pretekársky bicykel pre športovcov ako ste vy, ktorí hľadajú maximálnu rýchlosť v elegantnom bicykli za konkurencieschopnú cenu. Nový bicykel Wilier ponúka na výber mechanickú alebo elektronickú prevodovku a kotúčové alebo tradičné brzdy.
INTEGRÁCIA KÁBLOV S JEDNODUCHOU MONTÁŽOU A ÚDRŽBOU: Všetky káble (elektronické aj mechanické) sú vo vnútri rámu. S novým predstavcom Stemma SL je možné bicykel zostaviť alebo udržiavať bez toho, aby ste museli demontovať riadidlá.
KVALITA RIADENIA: Cento10 SL má rovnaké technické a dynamické vlastnosti ako Cento10 PRO. Nová kruhová vidlica zvyšuje torznú tuhosť a bezpečnosť jazdy.
KOTÚČOVÉ BRZDY / RÁFOVÉ BRZDY: Cento10 SL je k dispozícii vo verziách ráfikových a kotúčových bŕzd. Štandardný bicykel je obutý do 25 mm plášťov. Rám pojme pneumatiky s maximálnou šírkou 28 mm skutočnej šírky.
Rám
ZLEPŠITE SVOJU JAZDECKÚ POLOHU POMOCOU ACCU-FIT: Správna poloha v sedle je pre cyklistov jednou z najdôležitejších otázok, najmä pre pretekárov a cyklistov na dlhé vzdialenosti. Zatiaľ čo pri oceľových bicykloch bolo pomerne jednoduché zmerať dĺžku trubíc, ako roky plynuli, a so zavedením šikmých horných trubiek bolo definovanie meraní čoraz zložitejšie. Takže okrem klasických hodnôt výšky, dĺžky a uhlov teraz berieme do úvahy aj údaje o dosahu a stohu a hodnoty horizontálnej a vertikálnej vzdialenosti medzi stredom stredovej konzoly a stredom hornej časti. Ale moderné bicykle ako Wilier's Zero SLR, Cento10 SL a Cento10NDR urobili meranie ešte zložitejším, pretože sú to kompletné a komplexné systémy založené na kombinácii rámu, dištančných podložiek na riadidlách a monokokových riadidiel. Pri kúpe bicykla je nevyhnutné poznať veľkosť každého prvku na bicykli podľa veľkosti a tvaru tela. Ako výrobcovia rámov a monokokových riadidiel sme do merania rámu pridali novú hodnotu, ktorá kombinuje dĺžku hlavovej trubky a rozmery monokokových riadidiel. Táto súradnica, nazývaná ACCU-FIT, určuje vzdialenosť medzi stredom konzoly a stredom riadidiel.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

WILIER Cento10 SLD Disc Black/Red M 2022 (5239.00 €) na www.muziker.sk