G21 Elektrobicykel Lexi 20" Graphite Black 2016
G21 Elektrobicykel Lexi 20" Graphite Black 2016
Elektrobicykel G21 Lexi vo farbe graphite black je bicykel doplnený o elektrický pohon, ktorý vám pomáha pri jazde. Ve ľkou výhodou tohto rozkladacieho bicykla je jeho mobilita . Bicykel je možné . . . u
569.9,-Eur
17168.81,-Sk

YEDOO Detský bicykel Pidapi 12" Steel


Detský bicykel YEDOO Pidapi 12 steel Kvalitný bicykel Pidapi 12 steel je najmenší model s klasickým oceľovým rámom a bezpečnostnými prvkami. Pidapi 12 je ľahký a dobre ovládateľný bicykel pre jazdca od 3 rokov, ktoré naučia dieťa pracovať s vlastnou silou, bez toho aby sa premáhalo. Úsporné malé 12'' kolesá kladú ... čítať viac


Produkt momentálne neponúka žiadny obchod

YEDOO Detský bicykel Pidapi 12" Steel popis a parametre
Detský bicykel YEDOO Pidapi 12 steel
Kvalitný bicykel Pidapi 12 steel je najmenší model s klasickým oceľovým rámom a bezpečnostnými prvkami. Pidapi 12 je ľahký a dobre ovládateľný bicykel pre jazdca od 3 rokov, ktoré naučia dieťa pracovať s vlastnou silou, bez toho aby sa premáhalo.
Úsporné malé 12'' kolesá kladú pri jazde menší odpor. Bicykel je ergonomicky prispôsobený a bezpečie zaisťuje predná ručná ''V'' Alu C-Star brzda a zadná pedálová tzv. Torpédo. Reťaz je schovaný pod krytom. Ak Vaše dieťa nemá doteraz skúsenosť s odrážadlom sú mu voliteľná balančné kolieska nápomocná s rovnováhou. Madlá (gripy) sú tvarované a majú rozšírené konce.
Pre deti od 2 rokov je tiež vhodné odrážadlo, vďaka ktorému deti získajú potrebnú rovnováhu a balans a budú tak lepšie pripravení na bicykel.
Yedoo je pôvodná česká značka odrážadiel, kolobežiek a detských bicyklov originálneho dizajnu, kvalitného prevedenia a žiarivých farieb. Každý model má svoj vlastný charakter.
Jazda na bicykli môže byť pre Vás nielen zábava, ale udrží Vám i kondíciu a navyše pohyb na čerstvom vzduchu je pre Vaše zdravie tou najlepšou voľbou. Prečo preto naše deti tiež nenavést k jazde na bicykli. Detské bicykle Vašim deťom zaručene zlepšia náladu, kondíciu a zdravie, efektívne ich dopravia kam treba a maximálne si užijú svoj voľný čas navyše aktívnym spôsobom. Nájdite si aj s Vašimi deťmi čas na prechádzku a nelenošte doma pri televízii.
Ku každému kolesu patrí kvalitné príslušenstvo, ktoré Vám zabezpečí potrebný komfort pri jazde. Nezabudnite si preto vybrať vhodné prilby, chrániče i športové oblečenie.
Technické dáta:
- vek: 3+
- nosnosť: 75 kg
- min. výška jazdca: 95 cm
- dĺžka: 92 cm
- výška riadidiel: 68 - 71 cm
- šírka riadidiel: 52 cm
- výška sedadla: 45 - 56 cm
- rám: oceľový
- vidlica: oceľová
- riadidlá: oceľová
- madla: tvarovaná s rozšírenými konci
- brzdová páčka: Sparkle
- brzdy: 1x ''V'' Alu C-Star, 1x pedálová (torpédo)
- kolesá: 12''/12'' nafukovacie
- ráfiky: hliníkové
- pneumatiky (predná/zadná): DSI Tyre
- stojanček: nie je
- balančné kolieska: súčasť kola
- hmotnosť: 8 kg
- veľkosť krabice: 80 x 40 x 18 cm
- testované podľa normy: ČSN EN 14765
- certifikácia / skúšobne: Strojársky skúšobný ústav, s.p., TÜV SÜD Czech s.r.o.

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Hmotnosť 8 kg
Graf vývoja ceny YEDOO Detský bicykel Pidapi 12" Steel
Recenzie YEDOO Detský bicykel Pidapi 12" Steel
Pridať recenziu
K tomuto produktu zatiaľ neexistuje hodnotenie