CANON Speedlite EL-100

CANON Speedlite EL-100
13x
CANON Speedlite EL-100
  • CANON Speedlite EL-100
  • CANON Speedlite EL-100
  • CANON Speedlite EL-100
  • CANON Speedlite EL-100
  • CANON Speedlite EL-100
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Blesk s odrazkou/otočnou hlavou na všestranné a kreatívne osvetlenie ponúka jednoduchý spôsob, ako dodať fotografiám viac svetla a dosiahnuť prirodzenejšie výsledky pri snímaní v interiéri. Skvelé fotografie s bleskom teraz vytvoríte ľahšie než kedykoľvek predtým Dosiahnite prirodzený vzhľad a atmosféru vďaka odrazu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 3249C003
    4549292125450
    3249C003AA
Blesk s odrazkou/otočnou hlavou na všestranné a kreatívne osvetlenie ponúka jednoduchý spôsob, ako dodať fotografiám viac svetla a dosiahnuť prirodzenejšie výsledky pri snímaní v interiéri.
Skvelé fotografie s bleskom teraz vytvoríte ľahšie než kedykoľvek predtým
Dosiahnite prirodzený vzhľad a atmosféru vďaka odrazu blesku od stien a stropu alebo diaľkovým spustením externého blesku Speedlite EL-100. Praktický automatický režim sa postará o technické parametre, takže sa môžete smelo pustiť do snímania s bleskom a vytvárať krajšie zábery podujatí, rodiny a priateľov.
Jednoduché fotografovanie s bleskom
Jednoducho osvetlite zábery v interiéri aj exteriéri pomocou blesku Speedlite EL-100 – ponúka vyšší výkon než zabudovaný blesk a praktický volič režimov, vďaka ktorému sa jednoducho nastavuje aj používa. Možnosť horizontálneho a vertikálneho odrazu prináša jasnejšie, no pritom lichotivejšie zábery v interiéri, ako aj bohatšie tvorivé využitia osvetlenia.
Kreatívne snímanie
Keď dostanete chuť trochu experimentovať s osvetlením, môžete vyskúšať niektoré zo šikovných funkcií modelu Speedlite EL-100. Pohrajte sa napríklad so stroboskopickým bleskom, ktorý ostro zachytí snímaný objekt vďaka krátkym rýchlym zábleskom, alebo pomocou režimu synchronizácie na druhú lamelu zdôraznite dojem rýchlosti – obe tieto funkcie vám umožnia skvele zachytiť pohyb.
Kompaktný a výkonný
Blesk Speedlite EL-100 napájaný batériami veľkosti AA s hmotnosťou iba 190 g je dostatočne kompaktný a ľahký na to, aby vás sprevádzal na rodinné stretnutia či podujatia a pomohol vám vytvárať krajšie zábery. Vďaka smernému číslu 26 a manuálnej zoomovacej hlave umožňuje nastaviť optimálny rozptyl svetla.
Kreatívne osvetlenie vďaka bezdrôtovým riešeniam
Blesk Speedlite EL-100 môžete používať ako optický bezdrôtový vysielač na spustenie externých bleskov z rôznych miest, prípadne ako externý optický prijímač ovládaný z tela kompatibilného fotoaparátu EOS a dosiahnuť tak výraznejšie priestorové svetelné efekty.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON Speedlite EL-100 (159.00 €) na www.prolaika.sk
CANON BLESK SPEEDLITE EL-100 (149.20 €) na www.prva.sk
CANON EL-100 (186.00 €) na www.hej.sk
CANON Blesk externí SpeedLite EL-100 (149.74 €) na www.mercateo.sk
CANON blesk Speedlite EL-100 (159.00 €) na www.aqt.sk