NATURALIS Mätový čaj BIO 70 g

NATURALIS Mätový čaj BIO 70 g
NATURALIS Mätový čaj BIO 70 g
it

BIO Mätový čaj Naturalis sa radí medzi bylinné čaje . Obsahuje mätu piepornú, ktorá dodáva čaji osobitú mentolovú vôňu i chuť. Obľúbená kombinácia je napr. S pomarančom, citrónom či s sladkým drievkom. Pre zvýraznenie chuti obsahuje Mätový čaj Naturalis tiež kakaové bôby. Táto kombinácia je veľmi obľúbená v západných ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Hmotnosť 70 g

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594182800753
    Z08991
BIO Mätový čaj Naturalis sa radí medzi bylinné čaje. Obsahuje mätu piepornú, ktorá dodáva čaji osobitú mentolovú vôňu i chuť. Obľúbená kombinácia je napr. S pomarančom, citrónom či s sladkým drievkom. Pre zvýraznenie chuti obsahuje Mätový čaj Naturalis tiež kakaové bôby. Táto kombinácia je veľmi obľúbená v západných krajinách, najmä vo Veľkej Británii.
Pestovanie i výroba BIO čajov Naturalis prebieha tradičnými postupmi - ihneď po zozbieraní sa čajové lístky preváža do výrobne, ktorá býva v tesnej blízkosti plantáže (kvôli zachovaniu kvality). Tam sa z čajových lístkov odparí cca 50% vody. Následne sa začnú rozvrstvovat v špeciálnej miestnosti (čím vzniká chuť i vôňa čaju). Poslednou fázou je odparení zvyšnej vody a následne balenie.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NATURALIS - Bio čaj mátový 70g (5.16 €) na www.biosfera.sk
NATURALIS Bio čaj mátový 70 g (6.51 €) na www.pilulka.sk
NATURALIS Mätový čaj BIO 70 g (6.30 €) na www.mall.sk
Naturalis Mätový čaj Naturalis BIO 70 g (4.00 €) na www.vivantis.sk