MAPEI Opravná malta NIVORAPID 25 kg

MAPEI Opravná malta NIVORAPID 25 kg
MAPEI Opravná malta NIVORAPID 25 kg
it

Veľmi rýchlo tvrdnúca tixotropná vyrovnávacia stierka s rýchlym úbytkom zvšykovej vlhkosti, vhodná aj pre vyrovnávanie zvislých plôch. Používa sa na vyrovnanie všetkých obvyklých podkladov na stavbách v interiéroch, pokiaľ nie sú vystavené vlhkosti a sú čisté, ako napríklad: betónové steny, murivo, omietky, cementové ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov M120125
    8022452002304
Veľmi rýchlo tvrdnúca tixotropná vyrovnávacia stierka s rýchlym úbytkom zvšykovej vlhkosti, vhodná aj pre vyrovnávanie zvislých plôch.
Používa sa na vyrovnanie všetkých obvyklých podkladov na stavbách v interiéroch, pokiaľ nie sú vystavené vlhkosti a sú čisté, ako napríklad: betónové steny, murivo, omietky, cementové omietky a potery atď. Je vhodná tiež na staré podlahy a dlažby z keramiky a prírodného kameňa alebo terazza. Je určená na opravu alebo vyrovnávanie hrán schodov, pilierov, prepadlín a dier v podlahách, stenách a stropoch.Po zmiešaní Nivorapidu s Latexom Plus miesto vody, získame zmes s vysokou deformačnou schopnosťou a s vynikajúcou prídržnosťou aj na kovové povrchy, staré gumové podlahy, PVC, drevotriesku, parkety, linoleum...Aplikuje sa hladkou oceľovou stierkou. Pochvôdzna je cca za 2 hodiny.SPOTREBA1,6 kg/m2 a mm hrúbky.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MAPEI Opravná malta NIVORAPID 25 kg (44.22 €) na www.staveba.sk