AL-KO HW 3000 Inox Classic

AL-KO HW 3000 Inox Classic
2x
AL-KO HW 3000 Inox Classic
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Domáca vodáreň AL-KO HW 3000 Inox Classic pomáha pri efektívnom a všestrannom využívaní dažďovej vody alebo vody zo studne v dome a v záhrade. Domáca vodáreň HW 3000 INOX Classic Ešte stále sa u nás pitná voda vo veľkom množstve používa ako úžitková. Spoľahlivé využívanie dažďovej vody / vody zo studní ako ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 4003718042931
    112846
Domáca vodáreň AL-KO HW 3000 Inox Classic pomáha pri efektívnom a všestrannom využívaní dažďovej vody alebo vody zo studne v dome a v záhrade.
Domáca vodáreň HW 3000 INOX Classic
Ešte stále sa u nás pitná voda vo veľkom množstve používa ako úžitková. Spoľahlivé využívanie dažďovej vody / vody zo studní ako úžitkovej vody je pritom vďaka domácim vodárňam AL-KO jednoduchšie a spoľahlivejšie ako kedykoľvek predtým. S našou domácou vodárňou môžete vďaka inteligentnej elektronike, mechanike čerpadla s dlhou životnosťou a akumulačnej tlakovej nádobe na vodu s objemom 17 l spoľahlivo zavlažovať Vašu záhradu alebo používať takúto vodu dokonca na splachovanie WC, na pranie i ako vodu na sprchovanie a umývanie. Domáca vodáreň AL-KO HW 3000 Inox Classic je náš cenovo výhodný základný model s hlavou čerpadla z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele a ponúka automatické zásobovanie vodou.
Technické detaily domácej vodárne HW 3000 INOX Classic
Vďaka dopravnej výške až do 35 metrov a maximálnej sacej výške maximálne 8 metrov pri tlaku 3,5 bar možno domácu vodáreň používať variabilne. Je jedno, či ide o nadzemný zásobník, nádrž na dažďovú vodu alebo hlbokú studňu – čerpadlo ihneď pripravené na prevádzku s dopravovaným množstvom až do 3 100 litrov za hodinu dokáže presvedčiť v každej situácii. Vďaka stálemu tlaku možno túto domácu vodáreň AL-KO s jej silným 1-stupňovým 650 Watt motorom používať spoľahlivo a flexibilne.
Domáca vodáreň má vysoký stupeň účinnosti a pracuje efektívne a energeticky úsporne. Domáca vodáreň AL-KO HW Inox 3000 Classic, pevne nainštalovaná v dome alebo v pivnici, poskytuje nielen konštantný tlak, ale pri odbere vody sa aj automaticky zapne. Navyše je pri emisii hluku maximálne 76 decibelov veľmi tichá.
Efektívny sací systém domácej vodárne AL-KO zabezpečí, aby bola potrebná voda rýchlo dopravená hadicou na vodu aj na väčšie vzdialenosti. Takýmto spôsobom je čerpadlo za krátky čas pripravené na použitie. Prípojky na hadice zodpovedajú obvyklému štandardnému rozmeru 1 palec, takže aj zavlažovacie systémy, ktoré už máte, možno bez problémov skombinovať s domácou vodárňou AL-KO.
Upozornenie: domáca vodáreň nie je vhodná pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu.
Kúpte si domácu vodáreň HW 3000 Inox Classic
Kúpte si domácu vodáreň AL-KO HW 3000 Inox Classic – jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Táto domáca vodáreň AL-KO je perfektný model pre vstup do sveta automatizovaného zásobovania úžitkovou vodou s vyrovnávacou nádobou.
Hľadáte ešte alternatívy? U nás nájdete ďalšie domáce vodárne s inými vlastnosťami výbavy, ako domáca vodáreň AL-KO HW 3000 Classic alebo domáca vodáreň AL-KO HW 3500 Inox Classic.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AL-KO HW 3000 INOX CLASSIC (188.99 €) na www.prva.sk
AL-KO Domácí vodárna HW 3000 Inox Classic (189.00 €) na www.ok-hracky.sk
AL-KO domáca vodáreň HW 3000 INOX CLASSIC (170.00 €) na ckdmarket.flox.sk
AL-KO Domáca vodáreň HW 3000 Inox Classic (144.50 €) na www.jardin.sk
AL-KO Domáca vodáreň HW 3000 Inox Classic (178.00 €) na www.kotollacno.sk
recenzia
Július Schestág 24.09.2022

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
kompaktnosť, materialové zloženie, pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, univerzálnosť použitia, bezporuchovosť
negativa
podstavec vodárne je úplne slabý

primeraný za dobrú cenu

recenzia
martin l 28.04.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Splňa vsetky moje požiadavky univerzálnosť použitia, bezporuchovosť, dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
neviem

nemecká kvalita za rozumnú cenu.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)