FIELDMANN FVC 30 0/2-E-D čerpadlo do suda

FIELDMANN FVC 30 0/2-E-D čerpadlo do suda
FIELDMANN FVC 30 0/2-E-D čerpadlo do suda
it

FIELDMANN FVC 3002-ED Čerpadlo do suda 50002111 Spôsob použitia: na čistú vodu Pohon: SIE 230V Príkon: 250 W Max. ponorná hĺbka: 8 m Dĺžka prívodného kábla: 10 m Max. prietok: 2000 l / h Max. výtlak: 9 m Max. veľkosť pevných prímesí: 3 mm Plavákový spínač: ÁNO Hmotnosť: 3, kg Praktické a obľúbené čerpadlo určené pre ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 8590669185863
    FVC 3002-ED
    50002111
FIELDMANN FVC 3002-ED Čerpadlo do suda 50002111
Spôsob použitia: na čistú vodu
Pohon: SIE 230V
Príkon: 250 W
Max. ponorná hĺbka: 8 m
Dĺžka prívodného kábla: 10 m
Max. prietok: 2000 l / h
Max. výtlak: 9 m
Max. veľkosť pevných prímesí: 3 mm
Plavákový spínač: ÁNO
Hmotnosť: 3, kg
Praktické a obľúbené čerpadlo určené pre čerpanie dažďovej a úžitkovej vody zo sudov alebo iných nádob. S týmto čerpadlom už nebudete musieť pri zalievaní dvíhať a naberať ťažké kanvy, jednoducho a pohodlne je napustíte - klasickú 10l kanva za 20 sekúnd.
Výšku hladiny a s tým spojené spínanie čerpadla stráži hladinový plavák. Pomocou praktického háku, možno čerpadlo do suda zavesiť tak, aby bolo tesne nad dnom. Kohútik zabráni samovoľnému vytekaniu samospádom po vypnutí čerpadla.
čerpadlá Pre váš dom aj záhradu
Voda je nevyhnutnou súčasťou každej záhrady, preto sa veľakrát nezaobídete bez špeciálnej záhradnej techniky. Ponorné elektrické čerpadlá sú využiteľná pre prečerpávanie čistej vody z nádrží, bazénov a sudov, alebo kalové vody zo zatopených priestorov, septikov, pivníc atď.
Čerpadlá sú vybavené plavákovým spínačom, ktorý pri zvýšení hladiny zaistí automatické odčerpávanie vody. Druhou funkciou tohto spínača je chrániť čerpadlo. V prípade, že hladina klesne pod bezpečnú úroveň, čerpadlo je automaticky vypnuté, aby vďaka chodu nasucho nedošlo k jeho prehriatiu a následnému poškodeniu motora.
O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.
Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.
Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.
Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.
Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
ILUSTRAČNÉ FOTO
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FIELDMANN FVC 3002-ED čerpadlo do suda (39.90 €) na www.pohodlne-nakupy.sk
FIELDMANN FVC 3002-ED čerpadlo do suda (39.90 €) na max2016.flox.sk
FIELDMANN FVC 3002-ED čerpadlo do suda (34.80 €) na arco.sk
FIELDMANN FVC 3002-ED (35.99 €) na www.tibi.sk
FIELDMANN FVC 3002-ED čerpadlo do suda (36.00 €) na lacne-nakupy.sk
recenzia
Ivko 08.09.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
rozmery a cena pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad
negativa
kvalita návodu

spokojnosť

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)