Chladnička AEG RMB96716CX

AEG RMB96716CX
Chladnička AEG RMB96716CX
it

Flexibilný skladovací priestor Americká chladnička AEG RMB96716CX je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Výhodou je aj praktický skladovací systém CustomFlex v dvierkach chladničky , kde môžete ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Energetická trieda A+++
 • Ročná spotreba energie 448 kWh

Veľkosť

 • Hĺbka 74.7 cm
 • Výška 178.2 cm
 • Šírka 91 cm

Vlastnosti

 • Čistý objem chladničky 363 l
 • Čistý objem mrazničky 178 l
 • Počet kompresorov 3 ks

Dizajn

Ostatné

 • Hlučnosť 41 dB
 • Kódy predajcov 40039090
  9315540406801

Flexibilný skladovací priestor
Americká chladnička AEG RMB96716CX je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Výhodou je aj praktický skladovací systém CustomFlex v dvierkach chladničky, kde môžete usporiadať poličky, príchytky a nádoby ľubovolne podľa potreby. Sú jednoducho premiestniteľné aby ste maximálne využili skladovací priestor. Nájdete tu priehľadné boxy na syry, príchytky na bylinky a bezpečné police pre mliečne výrobky, koreniny i omáčky. Môžete tak do nej uložiť viac četstvých potravín s otpimálnym využitím priestoru. Potraviny budete mať tak efektívne uložené a budete ich mať vždy na dosah.

Technológia TwinTech
Technológia TwinTech zaručuje v chladničke optimálnu úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovajú čerstvú chuť a štruktúru omnoho dlhšie vďaka nezávislým vzduchovým chladiacim systémom chladničky a beznámrazovej mrazničky.

Technológia MultiFlow
Technológia MultiFlow od AEG zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke a mrazničke aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Kompletné ovládanie jedným dotykom
Štíhle, intuitívne a univerzálne ovládacie prvky vám umožnia jednoduché nastavenie vnútorného prostredia, aby o vaše potraviny bolo vždy najlepšie postarané. Chladnička má elektronické dotykové ovládanie teploty.

Chladiaca časť
Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním disponuje dostatočne veľkým vnútorným objemom 363 l. Disponuje 1 sklenenou policou s lištou plnej šírky a 1 flexibilnou poličkou s prednou a zadnou lištou. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená dvomi zásuvkami polovičnej šírky. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená dverovými poličkami systému CustomFlex s flixibilným využitím. Utesnená zásuvka na ovocie a zeleninu UltraFresh dokáže zachovať dokonalú úroveň vlhkosti, pričom odstráni nadmernú kondenzáciu. Zabraňuje tak scvrknutiu alebo vyschnutiu vložených potravín. Vaše potraviny si tak zachovajú čerstvosť a živiny aj niekoľko dní. Postranné LED osvetlenie je veľmi úsporné a zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Funkcia Coolmatic zabezpečí požadovanú teplotu v chladničke a rýchlo schladí potraviny, ktoré ste práve vložili. Navyše je vo dverách zabudovaný dávkovač vody s výrobníkom ľadu, ktorý iste využijete aj v letných horúčavách.

Mraziaca zóna
Spodná časť amrickej chladničky s automatickým odmrazovaním disponuje mraziacou zónou s objemom 178 l. Vybavená jednou Maxi zásuvkou s rozdeľovačom, jednou zasúvacou zásuvkou FrenchDoor. Funkcia rýchleho zmrazovania rýchlo zmrazuje potraviny a chráni vitamíny a arómy potravín Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je maximálne 14 hodín.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AEG RMB96716CX SBS chladnička (1689.02 €) na www.lacne-nakupy.sk
AEG RMB96716CX (1699.00 €) na mdslovakia.flox.sk
AEG Electrolux RMB96716CX (1699.00 €) na www.e-spotrebice.sk
AEG RMB96716CX (1699.00 €) na www.tpd.sk
AEG RMB96716CX (1743.20 €) na www.interstore.sk