Chladnička CONCEPT LA6983ss


French door - pýcha veľkej kuchyne Chladnička LA6983ss typu French door je novinkou v rade amerických chladničiek Concept. Jej hlavnou výhodou je maximálna prehľadnosť vnútorného priestoru, veľký objem, atraktívny design a moderné spracovanie. Dvojdverová chladnička a mraznička s 2 samostatnými šuplíkmi sú zárukou ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Energetická trieda E
 • Ročná spotreba energie 314 kWh

Funkcie

Veľkosť

 • Hĺbka 68.5 cm
 • Výška 189.8 cm
 • Šírka 83.3 cm

Vlastnosti

 • Počet poličiek chladničky 3 ks
 • Počet zásuviek na zeleninu a ovocie 2 ks
 • Čistý objem mrazničky 165 l
 • Umiestnenie mrazničky dole
 • Počet kompresorov 1 ks
 • Mraziaci výkon 24 kg/24h

Display

Dizajn

Ostatné

 • Klimatická trieda T
 • Hlučnosť 42 dB
 • Kódy predajcov 8595631005897

French door - pýcha veľkej kuchyne
Chladnička LA6983ss typu French door je novinkou v rade amerických chladničiek Concept. Jej hlavnou výhodou je maximálna prehľadnosť vnútorného priestoru, veľký objem, atraktívny design a moderné spracovanie. Dvojdverová chladnička a mraznička s 2 samostatnými šuplíkmi sú zárukou toho, že spotrebič zbytočne "nevetrá". K výkyvu teplôt dochádza len v tej časti, ktorá je aktuálne otvorená, a preto chladnička nemusí tak často dochladzovať na ideálnu teplotu. Výsledkom je celková úspora energie aj peňazí.
Total NO FROST - stop odmrazovaniu
S funkciou Total No Frost už nebudete musieť riešiť námrazu vo vnútri celého spotrebiča. Vďaka rovnomernému šíreniu suchého vzduchu nevzniká v chladničke vlhkosť, takže nedochádza k tvorbe námrazy, a tiež nie je nutné chladničku odmrazovať. Tri na seba nezávislé chladiace okruhy znižujú ovplyvňovanie teplôt vo vnútri spotrebiča a miešaniu pachov medzi jednotlivými priestormi. Total No Frost zrýchľuje proces zmrazovania potravín a tým prispieva k zachovaniu ich nutričných hodnôt po rozmrazení. A v neposlednom rade vedie aj k značným úsporám elektrickej energie, čím šetrí vaše peniaze.
PST - plazma sterilizátor
Plazma sterilizátor vytvorí v chladničke prirodzenú mikroklímu, ktorá neutralizuje baktérie, zápachy a vlhkosť. Vďaka tomu nebude vo vnútri chladničke dochádzať k miešaniu vôní a chutí a vaše potraviny sa uchovajú dlhšie čerstvé.
Variabilná zóna - flexibilné využitie
Variabilná zóna v podobe veľkej, plnej výsuvnej zásuvky v spodnej časti chladničky je ideálna predovšetkým na skladovanie mäsa. Jedná sa o priestor, v ktorom je možné dotykom regulovať teplotu (od -2°C do +3°C), takže ho môžete využiť ako chladničku, nulovú zónu alebo soft mrazničku. Variabilná zóna má vlastný nezávislý zdroj svetla.
Invertorový kompresor
Hlavnou výhodou invertorového kompresora je jeho nízka hlučnosť, vyššia efektivita chladenia a dlhšia životnosť. Invertorový kompresor sa efektívne prispôsobuje okamžitým potrebám pre chladenie a efektívne hospodári s energiou. Pomáha tiež zachovať v chladničke stabilnejšiu teplotu, čím nedochádza k nadmernému chladeniu. Kompresor s digitálnym prevodníkom má nižšiu spotrebu ako bežné kompresory, takže aktívne znižuje vaše účty za elektrinu.
Teleskopické výsuvy
Zásuvky mrazničky a zásuvka variabilnej zóny sú opatrené kvalitnými nerezovými teleskopickými výsuvmi, ktoré vám maximálne uľahčia ich obsluhu. Aj úplne naplnené je vysunutie veľmi hladké a bez žiadnej námahy. Veľmi praktické sú aj bezpečnostné dojazdy, ktoré sa postarajú o plynulý dojazd zásuviek.
Metal cooling
Zadná stena chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý posilňuje chladiace schopnosti chladničky tým, že dokáže pojať oveľa viac chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urýchľuje obnovenie optimálnej teploty pri častom otváraní dverí. Výsledkom je stabilná teplota vo vnútri chladničky, ktorá predlžuje čerstvosť uložených potravín.
Teplotné snímače
Chladnička je vybavená 2 čidlami, umiestnenými priamo v chladiacej komore, ktoré udržujú správnu teplotu v jednotlivých zónach. Vďaka tomu pružnejšie reaguje na kolísanie teploty vo vnútri spotrebiča, napr. po otváraní dverí, a rýchlejšie dochladí na požadovanú teplotu v chladiacej komore. Dochádza tak k minimálnym výkyvom teplôt, čo svedčí vašim uloženým potravinám.
Maximum miesta - objem 535 l
Nenechajte sa pri nákupoch brzdiť veľkosťou chladničky. Model LA6983ss ponúka obrovský vnútorný priestor s objemom 535 l (chladnička 348 l/mraznička 187 l), takže môžete nakupovať bez obmedzení. Táto chladnička uspokojí každú veľkú rodinu aj náročnú klientelu.
Fresh zóna
Fresh zóna je určená pre zachovanie dlhodobej čerstvosti uložených potravín. Skladá sa z 2 zásuviek, v ktorých možno oddelene regulovať vlhkosť a vytvoriť v nich ideálnu klímu na mieru aktuálne uložených potravín. Obecne platí, že čím viac vody potravina obsahuje, tým väčšia vlhkosť je potrebná k jej skladovaniu - napr. vyššia vlhkosť vyhovuje ovociu a zelenine, nižšia je vhodná pre zachovanie čerstvosti mäsa, údenín a syrov.
Dokonalý prehľad
Obe zásuvky mrazničky sú vybavené integrovanými šuplíkmi pre ukladanie drobných potravín. Celý priestor je tak lepšie rozčlenený pre vaše prehľadnejšie skladovanie. Výhodou vnútorných priehradiek je, že sú opatrené samostatnými pojazdami. Pokiaľ potrebujete manipulovať v priestore hlavného boxu, vnútornú priehradku jednoducho zasuniete, takže vám pri práci nijako neprekáža.
Prehľadnosť na prvom mieste
Vo vrchnej časti chladničky nájdete chladiacu časť, ktorá je prehľadne zorganizovaná vďaka 3 priestranným policiam, z nich 1 je výškovo nastaviteľná. Pod policami je umiestnená fresh zóna a variabilná zóna s nastaviteľnou teplotou. V spodnej časti chladničky sa nachádza mraznička v podobe dvoch samostatných priestranných zásuviek s celkovým objemom 187 l. Veľkou výhodou modelu LA6983ss je jeho univerzálnosť. V celej chladničke možno jednoducho nastaviť teplotu na 5 °C (vo variabilnej zóne na 3 °C), takže všetky komory môžete využiť len na chladenie, čím získate obrovský chladiaci priestor s objemom 535 l.
Super FREEZE
Funkcia Super FREEZE nastaví teplotu v mrazničke na -24 °C, čím zrýchľuje zmrazenie novo vložených potravín. Súčasne chráni uložené potraviny pred rozmrazením v okamihu, keď máte mrazničku otvorenú.
Super COOL
Funkcia Super COOL slúži pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, keď máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiaducemu ohrevu vnútorného obsahu.
Alarm nedovretých dverí
Stáva sa vám, že občas zabudnete zatvoriť dvere chladničky, čím dochádza k znehodnoteniu uložených potravín a zároveň k vyššej spotrebe elektrickej energie? Vďaka alarmu nedovretých dverí môžete zostať v pokoji. V prípade, že chladničku necháte dlhšiu dobu otvorenú, spustí sa zvukový signál, ktorý sa automaticky vypne vždy, keď chladničku alebo šuplíky opäť zatvoríte.
Perfektne pasuje - 90°
Chladnička LA6983ss disponuje praktickým otváraním dverí. Pre plnohodnotné vysunutie zásuvky fresh a variabilnej zóny stačí dvere chladničky otvoriť len do uhlu 90°. Chladničku tak ľahko umiestnite aj do užších priestorov alebo blízko steny.
Veľké LED osvetlenie
Vďaka veľkému LED osvetleniu, ktoré je umiestnené na zadnej a hornej stene chladničky, budete mať dokonalý prehľad nad vašimi potravinami. LED osvetlenie je veľmi úsporné a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vlastným zdrojom svetla sú opatrené tiež priestory variabilnej zóny a mrazničky.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CONCEPT LA6983ss (1669.00 €) na www.tpd.sk
CONCEPT LA6983ss (1669.00 €) na www.mall.sk