BML dCam3

BML dCam3
7x
BML dCam3
  • BML dCam3
  • BML dCam3
  • BML dCam3
  • BML dCam3
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

BML dCam3 - Dostupná ochrana vašich ciest Náhoda za volantom sa väčšinou nevypláca. Chráňte seba aj svoje auto kamerou BML dCam3 a vyhnete sa sporným situáciám. Vďaka Full HD rozlíšeniu bude mať záznam dostatok dôkazných detailov. O jednoduché ovládanie sa postará 1,5" displej s kompletne slovenským menu. Nenápadný ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

  • Uhlopriečka 1.5 "

Ostatné

  • Kódy predajcov BMLDCAM3
    8594176662145

BML dCam3 - Dostupná ochrana vašich ciest
Náhoda za volantom sa väčšinou nevypláca. Chráňte seba aj svoje auto kamerou BML dCam3 a vyhnete sa sporným situáciám. Vďaka Full HD rozlíšeniu bude mať záznam dostatok dôkazných detailov. O jednoduché ovládanie sa postará 1,5" displej s kompletne slovenským menu. Nenápadný dizajn umožní nechávať kameru bez obáv vo vozidle aj cez noc.


Zachyťte dôležité detaily
Ani pri priaznivej cene nemusíte oželieť kvalitný záznam. BML dCam3 zvládne aj Full HD. To znamená, že zhotovené video zahrnie dôležité detaily, ako sú napríklad EČV okolitých áut. 120° uhol záberu pokryje celú cestu. V prípade nehody tak máte v ruke jasný dôkaz.

Nikto si ju nevšimne
BML dCam3 postráži vaše auto, aj keď ste práve preč. Jej nenápadný dizajn nepriťahuje pozornosť, takže sa znižuje riziko odcudzenia. So zabudovanou detekciou pohybu autokamera spustí nahrávanie, kedykoľvek sa k vozidlu niekto priblíži alebo doň v horšom prípade nacúva.

Užitočné funkcie komplet v slovenčine
Inštalácia aj ovládanie kamery je maximálne jednoduché vďaka 1,5" displeju a menu je kompletne v slovenčine. Prácu s autokamerou vám uľahčia aj ďalšie užitočnosti, ako nahrávanie do slučky alebo G-senzor. Slučka zaistí, že sa vám na karte neminie pamäť. Len čo sa úložisko zaplní, BML dCam3 prepíše najstarší záber. Naopak, G-senzor rozpozná náraz a zamkne dôležité video proti prepísaniu.

Rozlíšenie videa: Až Full HD 1 920 × 1 080 (interpolované)
Uhol záberu: 120°
Formát videa: AVI
Rozlíšenie fotografie: Až 12 MP
Formát fotografie: JPG
Veľkosť displeja: 1,5“
Typ pamäte: Micro SDHC až 32 GB
Konektivita: Mini USB


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BML dCam3 BMLDCAM3 (32.99 €) na www.tpd.sk
BML dCam3 (31.99 €) na www.mall.sk
BML dCam3 čierna (BMLDCAM3) (25.90 €) na www.alza.sk