TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna

TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna
13x
TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna
 • TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna
 • TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna
 • TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna
 • TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna
 • TRUECAM AUTO kamera, H5 čierna
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Hľadáte do svojho auta spoľahlivú čiernu skrinku? Autokamera TrueCam H5 je najmenšia palubná kamera, akú sme doposiaľ vyrobili. Aj napriek tomu má v sebe všetky dôležité funkcie, ktoré pomôžu ochrániť váš voz na cestách aj parkovisku. Jej hlavnou prednosťou je kvalitný záznam vo Full HD 1080p a takisto minimálne ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.5 "

Rozhrania

Ostatné

 • Kódy predajcov 8594175353013
  TRUECAMH5
  TrueCamH5

Hľadáte do svojho auta spoľahlivú čiernu skrinku? Autokamera TrueCam H5 je najmenšia palubná kamera, akú sme doposiaľ vyrobili. Aj napriek tomu má v sebe všetky dôležité funkcie, ktoré pomôžu ochrániť váš voz na cestách aj parkovisku. Jej hlavnou prednosťou je kvalitný záznam vo Full HD 1080p a takisto minimálne rozmery. Detaily ako ŠPZ, alebo tváre chodcov a vodičov, budú vždy rozoznateľné a zároveň si kameru nikto nevšimne – nemusíte sa tak báť nechať ju vo vozidle.

Revolučný je aj spôsob uchytenia kamery v aute. Po prvýkrát sme použili nami vyvinutý magnetický držiak s integrovaným nabíjaním. Vďaka nemu je každodenné pripevnenie kamery ešte jednoduchšie a rýchlejšie. S najpraktickejším upínacím systémom môžete vyraziť ihneď.

Prenos videozáznamov vám výrazne zjednoduší zabudovaná WiFi. Vďaka nej TrueCam H5 prepojíte s mobilnou aplikáciou LuckyCan a ihneď môžete začať sledovať zábery a upravovať nastavenia. Začnite autokameru používať ešte dnes a vyhnite sa zbytočným nepríjemnostiam počas svojich ciest.

„TrueCam H5 je neviditeľný strážca vašich ciest“.
Jasné zábery vo Full HD
TrueCam H5 ani napriek malým rozmerom neustupuje z kvality zhotovovaných záberov. Tie môžu byť až v rozlíšení 1080p, čo zabezpečuje spoľahlivé zaznamenanie aj drobných objektov. Rýchle pohybu zostanú na zázname plynulé vďaka vysokej snímkovacej frekvencii 30 fps. K dispozícii je aj najnižšie HD rozlíšenie 720p, pri ktorom kamera zhotoví až 60 snímok za sekundu.
Nezdržujte sa inštaláciou
TrueCam H5 je pripravená k jazde už v priebehu niekoľkých sekúnd. Pripevnenie vám maximálne zjednoduší unikátny magnetický držiak, ktorý uchytíte na sklo. Do neho potom kameru v okamihu zacvaknete a rovnako ľahko ju odnesiete so sebou. Nabíjací kábel vôbec neriešite pretože je integrovaný do samotného držiaku. Kamera sa po pripnutí začne nabíjať automaticky.
Neviditeľný design
Telo kamery má veľmi kompaktné rozmery a ani svojou matnou farbou neupúta pozornosť. To sa hodí v prípade, že chcete TrueCam H5 nechávať v aute napríklad pri zaparkovaní pred nákupným centrom. Okoloidúci si ju všimnú len veľmi ťažko. Rovnako, ako vás nebude rozptyľovať ani pri šoférovaní a rozhodne neobmedzí ani váš výhľad.
Prídavný GPS modul (doplnkovo)
Pokiaľ chcete záznam obohatiť o geo značku a rýchlosť jazdy, môžete si ku kamere dokúpiť GPS prijímač. Rýchlosť jazdy môžete napevno zobraziť vo videu a vyhnúť sa tak špekuláciám, či ste pri nehode alebo inej nepríjemnej situácii nešli príliš rýchlo. Nazbierané dáta je možné zobraziť v Google Maps, takže si môžete prehliadnuť, kde všade vaše auto bolo.
Sama rozpozná náraz
Čierna skrinka TrueCam H5 má v sebe citlivý G-senzor, ktorý dokáže rozpoznať aj jemný náraz. V takej chvíli sa práve zhotovovaný záznam automaticky uzamkne, aby nedošlo k jeho strate. Vám tak ostane v ruke cenný dôkaz z celej udalosti.
Nikdy jej nedôjde pamäť
Autokamera vás chráni len ak nahráva. A Full HD zábery sú náročné na pamäť. Aby nikdy nedošlo k jej zaplneniu, má v sebe TrueCam H5 zabudovanú funkciu časovej slučky. Najstarší záber, na ktorom sa nič zaujímavého neudialo a nie je uzamknutý, sa tak sám zmaže a uvoľní priestor novému.

Postráži aj zaparkované auto
Nepríjemnosť sa môže stať nielen na cestách. Po zaparkovaní sa z auta stáva jednoduchý cieľ vandalov alebo nepoznaných šoférov. V priebehu parkovacieho režimu, je kamera v pohotovosti a akonáhle rozpozná pohyb, alebo náraz, začne nahrávať. Vždy tak budete vedieť, čo sa okolo vášho auta deje. Bez nabíjania vydrží TrueCam H5 v pohotovostnom režime až 24 hodín.

WiFi sa postará o prenos videí
Videá budú z vašej TrueCam H5 lietať bezdrôtovo vďaka zabudovanej WiFi. Kameru jednoducho spárujete s mobilným telefónom a v aplikácii LuckyCam môžete so zábermi ihneď pracovať. Aplikácia je dostupná pre telefóny a tablety s operačným systémom Android a iOS a uľahčí vám aj ovládanie – vzdialene je možné zapnúť, či ukončiť nahrávanie alebo napríklad upraviť základné nastavenia kamery.

LCD displej a ovládanie v slovenčine
Prácu s kamerou vám spríjemní prehľadný 1,5“ LCD displej a hlavne kompletné ovládanie v slovenčině. Zmena nastavení, ručné zamknutie záberu, prehrávanie zhotoveného videa – to všetko zvládnete v priebehu okamihu. Menu je navrhnuté tak, aby ste v ňom rýchlo zorientovali aj bez čítania návodu. Stačí sa dať do pohybu.

Udrží vás v jazdnom pruhu
Kamera TrueCam H5 má v sebe funkciu LDWS, teda lane departure warning system. Ten vás upozorní, kedykoľvek začnete neplánovane vybáčať z jazdného pruhu. To sa stáva hlavne pri mikrospánku a inej nepozornosti. Zvukový signál vám tak môže pomôcť predísť veľkým škodám.

Funkcia WDR
Kamera je vybavená funkciou WDR (Wide Dynamic Range), ktorá zaisťuje lepšie snímanie obrazu v situáciách, kedy je časť priestoru viac, či menej osvetlená a dochádza tak ku kontrastu medzi svetlom a tieňom. Typickým príkladom sú zábery nočnej cesty s odleskami a svetlami protiidúcich vozidiel. Kamera Vás aj v takýchto svetelných podmienkach milo prekvapí.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TRUECAM H5 kamera do auta (85.00 €) na www.domoss.sk
TRUECAM H5 + GPS modul (92.00 €) na www.hej.sk
TRUECAM Autokamera H5 + GPS modul čierna + Reflexní vesta Datart (zdarma) (92.00 €) na www.datart.sk
TRUECAM Autokamera H5 s magnetickým držiakom, FULL HD, WIFI (90.90 €) na www.okay.sk
TRUECAM H5 (90.90 €) na www.alza.sk