BONECO U350

BONECO U350
4x
BONECO U350
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

BONECO U350 Komfortný zvlhčovač vzduchu pre malé a stredné priestory s bezdotykovým plnením. - Ľahké bezdotykové plnenie zvrchu - Digitálny LED displej s dotykovým ovládacím panelom - AUTO MODE, režim pre bezstarostnú prevádzku - Integrovaný indikátor vlhkosti vzduchu - Vodný filter 2v1 BONECO A250 AQUA PRO pre čisté ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 7611408016116

BONECO U350

Komfortný zvlhčovač vzduchu pre malé a stredné priestory s bezdotykovým plnením.

- Ľahké bezdotykové plnenie zvrchu
- Digitálny LED displej s dotykovým ovládacím panelom
- AUTO MODE, režim pre bezstarostnú prevádzku
- Integrovaný indikátor vlhkosti vzduchu
- Vodný filter 2v1 BONECO A250 AQUA PRO pre čisté zvlhčovanie

Ultrazvukový zvlhčovač BONECO U350 spĺňa všetky požiadavky na zvlhčovanie vzduchu. Okrem osobitnej pozornosti, kladenej na užívateľskú prívetivosť získal cenu za dizajn "Red Dot Design Award" (medzinárodne uznávanú značku kvality pre dokonalosť dizajnu). Zvlhčovač možno naplniť vodou bezdotykovo z hornej časti. Je ovládaný pomocou LED displeja. Režim "AUTO" automaticky zvlhčuje vzduch v miestnosti do optimálnej relatívnej vlhkosti 50%. Táto hodnota sa meria pomocou vstavaného vlhkomeru a možno ju nastaviť aj manuálne podľa potreby. Na displeji je uvedený prehľad všetkých funkcií. U350 ponúka v lete občerstvenie s chladnou hmlou a v zime príjemnú teplú hmlu. Môžu byť použité aj esenciálne oleje pre vytvorenie príjemnej vône v závislosti na vašich preferenciách.

Princíp ultrazvukového zvlhčovania: Vďaka efektívnej vysokofrekvenčnej technológii sa voda premieňa na jemnú hmlu a odvádza sa do vzduchu ventilátorom. Vodný filter 2v1 A250 AQUA PRO zabezpečuje čisté zvlhčovanie. Obsahuje Ionic Silver Stick® využívajúci antibakteriálne účinky striebra a zaisťuje optimálnu kvalitu vody. Tieto prístroje s nízkou hladinou hluku majú veľmi vysokú úroveň zvlhčovania, ktorú je možné individuálne regulovať.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BONECO - U350 Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu (192.61 €) na www.market24.sk
Boneco U350 (194.90 €) na www.tpd.sk
Boneco U350 (189.00 €) na www.mall.sk