Privítajte leto


S papierovými girlandami a rozetami môžete v záhrade vytvoriť jedinečnú romantickú náladu.

Vonku je úžasne a priam to láka do záhrady. S papierovými girlandami a rozetami môžete v záhrade, či na terase vykúzliť veselú hravú náladu alebo jemnú romantickú, ktorá poteší a bude úžasne vyzerať.
Vďaka jednoduchému uchyteniu papierových girlánd alebo roziet poľahky a rýchlo vyzdobíte väčšinu terasy alebo záhrady. Jemnosť vašej výzdobe môžete dodať použitím papierových kvetov (pompomov), s ktorými je trošku viac práce alebo použite papierové gule. Tieto stačí len otvoriť a zopnúť pomocou priloženej kancelárskej spinky a je hotové. Pokiaľ máte na terase málo háčikov a nechcete zatĺkať klince využijete párty háčiky. Plastové háčiky so samolepiacou lištou, ktoré môžete nalepiť a po skončení oslavy alebo párty znova odlepiť a zbytočne si nepoškodzujete steny terasy alebo stromy dierkami po klinčekoch.  Výzdobu doplňte o latexové balóny v krásnych pastelových farbách a papierové stuhy z krepového papiera.
Už len zostáva postarať sa o hladné brušká a prestieranie na stôl.  Ak nemáte čas piecť tortu môžete si poľahky vypomôcť mafinkami, ktoré ozdobíte veselými zápichmi a drobnými sviečkami v tvare písmen, srdiečok alebo malých koláčikov. Ako zdravú maškrtu použite baby mrkvičku, jablká, hrušky, na tyčinky nakrájanú šalátovú uhorku. Budete možno prekvapení ako všetkým zachutí ovocie a zelenina vo veľkosti akurát do ruky. Samozrejme treba si dopriať i sýtejšej stravy. Z celozrnného chleba môžete pripraviť obložené chlebíčky alebo siahnite po netradičných pomazánkach zo zeleru či avokáda. Na vytvorenie zaujímavého tvaru môžete použiť vykrajovacie formičky.
Dobroty treba samozrejme na niečo položiť. Môžete siahnuť po jednorázovom riade v pestrých farbách a motívoch. Menšie deti určite poteší zostava tanierikov a servítkov s potlačou kamarátskeho Krtka, ktorého si ešte mnohí z nás dodnes pamätajú. U starších detí môžete použiť neutrálny motív bodiek. Chlapcov v každom veku poteší zostava s futbalovým motívom. Pre dievčatá nájde svoje uplatnenie aktuálne veľmi obľúbený jednorožec alebo ako mu hovoria unicorn. A ani sa nenazdáte treba sa už len postarať o gril a dobrú náladu.