Xbox One S


xbox one s konzola

15.7.2016

Elegantnejšia, štíhlejšia, ostrejšia


Microsoft predstavuje nový Xbox One S. Hrajte najlepšie hry, vrátane Xbox 360 klasík, na o 40% menšej konzole. Zažiťe bohatšie a jasnejšie farby hier a videa s vysokým dynamickým rozsahom. Streamujte 4K video na Netflix a Amazon Video a sledujte Ultra HD Blu-ray filmy v mimoriadnej 4K Ultra HD kvalite.


O 40% menšia


Nenechajte sa jeho veľkosťou zmiasť. Má integrovaný napájací zdrojom a môže byž vybavená až 2 TB interným úložiskom.

Najlepší ovládač je teraz ešte lepší


Nový Xbox ovládač je elegantný, má aerodynamický tvar, vynikajúcu priľnavosť a bluetooth rozhranie pre hranie hier na Windows 10 počítačoch. Užite si vlastné možnosti nastavenia funkcií jednotlivých tlačítok a lepší dosah bezdrôtového pripojenia, prípadne si zapojte stereo slúchadlá do štandardného 3.5mm konektoru.


Hrajte obľúbené Xbox 360 hry na novom Xbox One S


Xbox One S je spätne kompatibilný s predchádzajúcimi verziami Xbox. Ide o číslo 1 požiadavku užívateľov ktorá je teraz realitou. Funkcia umožňuje hrať staršie hry na novej konzole bez dodatočných nákladov.

Využite Xbox Gold


Vďaka najmodernejšej platforme môžete hrať viacerí multiplayer s Xbox One a Windows 10 s celosvetovou Xbox Live hernou komunitou. S Xbox Live Gold, dostanete najpokročilejšií multiplayer, hry zadarmo, členské zľavy až do výšky 50-75% z hier na Xbox Store a ďalšie.