Naturalis Kakaové maslo BIO 300 ml

Naturalis Kakaové maslo BIO 300 ml
Naturalis Kakaové maslo BIO 300 ml
it

Kakaové Maslo Naturalis je 100% prírodný produkt v BIO kvalite. Neobsahuje žiadne pridané látky. Kakaové maslo vzniká lisovaním kakaových bôbov. Vďaka nízkym teplotám v priebehu celého procesu lisovania zostávajú všetky dôležité látky v maximálnej miere uchované. Pre kakaové bôby je charakteristický výnimočný obsah ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 0.3 L
  • Hmotnosť 300 g

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594182800241
    Z08602
Kakaové Maslo Naturalis je 100% prírodný produkt v BIO kvalite. Neobsahuje žiadne pridané látky. Kakaové maslo vzniká lisovaním kakaových bôbov. Vďaka nízkym teplotám v priebehu celého procesu lisovania zostávajú všetky dôležité látky v maximálnej miere uchované. Pre kakaové bôby je charakteristický výnimočný obsah zdraviu prospešných látok. Sú bohatým zdrojom vitamínov a minerálov (najmä horčíka či železa).
Obsiahnuté antioxidanty prispievajú boji s voľnými radikálmi. Kakaové maslo obsahuje okrem antioxidantov aj množstvo vitamínu E. Jeho široké využitie zahŕňa potravinárstve a kozmetiku. Slúži ako základ kvalitnej čokolády a najrôznejších dezertov. Je vhodné na vyprážanie i pečenie. V porovnaní s tukmi bežne používanými v kuchyni obsahuje menej kalórií. V kozmetike sa používa pre zjemnenie, regeneráciu a hydratáciu pleti.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NATURALIS Bio Kakaové maslo 300 ml (11.63 €) na www.pilulka.sk
NATURALIS - Bio Kakaové máslo 300 ml (11.72 €) na www.biosfera.sk
NATURALIS Kakaové maslo BIO 300 ml (10.80 €) na www.mall.sk
Naturalis Kakaové maslo Naturalis BIO 300 ml (10.70 €) na www.vivantis.sk