SPECIALIZED S - Works Evade II Angi Mips - hyper green 51-56

SPECIALIZED S - Works Evade II Angi Mips - hyper green 51-56
SPECIALIZED S - Works Evade II Angi Mips - hyper green 51-56
it

Prilby už dlho trápi neriešiteľný problém: nízka hmotnosť, vetranie a aerodynamika - preto sme sa na to trochu pozreli. Nová prilba S-Works Evade dokazuje, že to nebola márna práca. Je to najrýchlejšia cestná prilba na trhu. Aby sme zvládli aerodynamiku, museli sme sa na chvíľu doslova presťahovať do nášho ... čítať viac

cena od 164.56

Prilby už dlho trápi neriešiteľný problém: nízka hmotnosť, vetranie a aerodynamika - preto sme sa na to trochu pozreli. Nová prilba S-Works Evade dokazuje, že to nebola márna práca. Je to najrýchlejšia cestná prilba na trhu.
Aby sme zvládli aerodynamiku, museli sme sa na chvíľu doslova presťahovať do nášho aerodynamického tunela.
Chceli sme ušetriť gramy, ale nie na úkor bezpečnosti. Preto sme použili našu penu EPS, ktorá má v rôznych častiach prilby rôznu hustotu. Pre správne vetranie sme pridali kanály, ktoré nasávajú vzduch do prednej časti prilby a odvádzajú ho cez prilbu do zadnej časti, kde vzduch opäť vychádza von. Obe sme testovali v aerodynamickom tuneli a dosiahli sme skvelú kombináciu.
Prilba Evade ušetrí 50 sekúnd na 40 km v porovnaní s tradičnými cestnými prilbami a 6 sekúnd v porovnaní s predchádzajúcou generáciou prilieb Evade.
A v neposlednom rade, aj tá najrýchlejšia prilba je zbytočná, ak dobre nesedí. Preto má prilba Evade všetky funkcie, ktoré očakávate od špičkovej prilby. Systém Mindset Port 2 s mikronastaviteľnými prvkami a mäkkým polstrovaním, ktoré sa len tak nevytiahne, a polstrovanie Gutter Action, ktoré zabraňuje potu vniknúť do očí. Navyše sme pridali magnetickú sponu, takže prilbu môžete ľahko odopnúť jednou rukou.

Senzor pádu ANGi - nie je súčasťou dodávky

 • Poskytne vám a vašim blízkym pokoj ako nikdy predtým - keď ho totiž skombinujete s našou aplikáciou v systéme iOS alebo Android, senzor rozpozná pád a odošle textovú správu na vybrané telefónne číslo vo vašom mobile. Môže sa tiež synchronizovať s aplikáciou STRAVA® a sledovať vašu aktivitu pomocou GPS.

MIPS - viacsmerový systém ochrany Impac t

 • MIPS je klzká vložka medzi škrupinou EPS (telo prilby) a vnútornými vložkami. V prípade šikmého nárazu sa škrupina prilby z EPS odvalí o niekoľko milimetrov cez vrstvu MIPS, čím chráni hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.
 • Hoci tento pohyb je len rádovo niekoľko milimetrov, výsledkom je, že systém MIPS výrazne znižuje množstvo rotačnej sily, ktorá by sa inak mohla prenášať na mozog.

Hlavné výhody a technológie

 • Vďaka intenzívnemu testovaniu v aerodynamickom tuneli je Evade najrýchlejšou cestnou prilbou, ktorú sme testovali.
 • Chladiaci systém 4th Dimension s hlbokými vnútornými žľabmi a vyváženými výfukovými otvormi poskytuje najlepšiu kombináciu aerodynamiky a vetrania.
 • Patentovaná energeticky optimalizovaná konštrukcia EPS s rôznou hustotou materiálu pomáha absorbovať energiu nárazu.
 • Patentovaný skelet vystužený aramidom poskytuje vnútornú podporu EPS, ktorá lepšie riadi energiu nárazu.
 • Ultraľahký systém Mindset Hairport II s kolieskovým nastavovacím systémom a nastaviteľnou výškou zaručuje dokonalé prispôsobenie veľkosti.
 • Polstrovanie čela Gutter Action zvyšuje pohodlie a zlepšuje odvod potu.
 • Tenké, mäkké a ľahké pásky 4X DryLite sa vplyvom potu alebo vody nerozťahujú.
 • Rozdeľovač popruhov Tri-Fix pre väčšie pohodlie a jednoduché nastavenie strihu.
 • Systém popruhov Instrap pre veľmi ľahkú konštrukciu a bezpečnosť.
 • Magnetická pracka je jednoduchá a bezpečná.
 • MIPS - Multi-Directional Impac t Protection System - systém na ochranu mozgu pred rotačnými silami.
 • kompatibilita so senzorom pádu ANGi

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SPECIALIZED S-Works Evade II Mips - hyper green 51-56 (164.56 €) na www.kola-radotin.cz

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 60720-102
  888818567485