ZAJO Cortina Neo W Jkt S

ZAJO Cortina Neo W Jkt S
ZAJO Cortina Neo W Jkt S
it

Opis výrobku: Zajo Cortina Neo W Jkt je teplá, dámska flísová bunda s kapucňou z materiálu Polartec® PowerStretch Pro. Je vhodná ako samostatný vrchný kus, alebo ako stredná, zateplovacia vrstva v chladných a/alebo vlhkých podmienkach. Vysoká elasticita materiálu Power Stretch® Pro™ a priliehavý strih robia z tejto ... čítať viac

7 variant

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty ZAJO Cortina Neo W Jkt
1, ZAJO Cortina Neo W Jkt S zobraziť
2, ZAJO Cortina Neo W Jkt M zobraziť
3, ZAJO Cortina Neo W Jkt S zobraziť
4, ZAJO Cortina Neo W Jkt M zobraziť
5, ZAJO Cortina Neo W Jkt, červená, XL zobraziť
6, Zajo Cortina Neo W Jkt sivá zobraziť
7, ZAJO Cortina Neo W Jkt L zobraziť

Všeobecné parametre

Veľkosť

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kľúč pre skupinu qt7a9d4yoay2
  • Kódy predajcov 8585039845690
Opis výrobku: Zajo Cortina Neo W Jkt je teplá, dámska flísová bunda s kapucňou z materiálu Polartec® PowerStretch Pro. Je vhodná ako samostatný vrchný kus, alebo ako stredná, zateplovacia vrstva v chladných a/alebo vlhkých podmienkach. Vysoká elasticita materiálu Power Stretch® Pro™ a priliehavý strih robia z tejto bundy dokonalú vrstvu v chladnejšom počasí. Je príjemná na dotyk a elastická vo všetkých štyroch smeroch. Česaná vnútorná strana zamedzuje odieraniu a postará sa o dokonalý tepelný komfort. Je vybavená priliehavou kapucňou a dostatkom zipsových vreciek na odloženie všetkých potrebných drobností. Bunda Cortina Neo W Jkt je navrhnutá na celoročné používanie na lyžiach, snowboarde, na turistiku a na všetky outdoorové aktivity.
Technické detaily: Power Stretch® Pro™ je elastický v 4 smeroch pre väčší komfort a rozsah pohybu; Zvýšená ochrana a odolnosť voči prírodným živlom; Udržuje teplo bez obmedzenia pohybu; Bunda zostáva suchá, priedušná a pohodlná vďaka kontinuálnemu prenosu vlhkosti a rýchlemu odparovaniu; Odolná voči oderu; Povrchová úprava s nízkym trením uľahčuje obliekanie a nezavadzia pri nosení; Rýchlo-schnúca; Nastaviteľný spodný lem; Nastaviteľná kapucňa prispôsobená na nosenie pod helmu; 2 priestranné bočné zipsové vrecká; Otočený zips YKK s vnútornou klopou a chráničom brady; Žiadne bočné švy; Prispôsobenie na atletickú postavu; Anatomické tvarovanie zdokonaľuje komfort nosenia; Plastové zipsové ťaháčiky s výstupkami pre lepšie uchopenie.
Veľkosti pre model Zajo Cortina Neo W Jkt:
výška
hrudník
XS
162 - 166 cm
84 - 88 cm
S
166 - 170 cm
89 - 93 cm
M
170 - 174 cm
94 - 98 cm
L
174 - 178 cm
99 - 103 cm
XL
178 - 182 cm
104 - 108 cm
XXL
182 - 184 cm
109 - 113 cm
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZAJO Cortina Neo W Jkt S (99.90 €) na www.zajo.net
ZAJO Cortina Neo W Jkt, S, čierna (89.90 €) na www.sport-fashion.sk