BLUTSGESCHWISTER Biele Šaty s potlačou lesných plodov

BLUTSGESCHWISTER Biele Šaty s potlačou lesných plodov
BLUTSGESCHWISTER Biele Šaty s potlačou lesných plodov
it

Svieže jarné biele šaty Blutsgeschwister sú vyrobené z jemnej zmesi bavlny a elastanu so zaujímavou potlačou lesných plodov. Šaty sú navrhnuté a vyrobené priamo v Berlíne. Tri-štvrťové rukávy, jemne rozšírená midi sukňa, výstrih v tvare V. Materiál: Bavlna 48% Modal 48% Elastan 4% Pranie: práčka ( 30 stupňov ) ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Vyhotovenie

Svieže jarné biele šaty Blutsgeschwister sú vyrobené z jemnej zmesi bavlny a elastanu so zaujímavou potlačou lesných plodov. Šaty sú navrhnuté a vyrobené priamo v Berlíne. Tri-štvrťové rukávy, jemne rozšírená midi sukňa, výstrih v tvare V.

Materiál: Bavlna 48% Modal 48% Elastan 4%

Pranie: práčka ( 30 stupňov )

Značku Blutsgeschwister (nemecky „pokrvní súrodenci“) založila Karin Ziegler v roku 2001. Pohodlie, originalita a kvalita sú najdôležitejšie atribúty tejto značky. Individualitu, kreativitu a zdravý prístup k životu predstavujú tri námornícke symboly ( kríž, srdce a kotva), ktoré nájdete v logu. Vzťah medzi zamestnancami, partnermi aj zákazníkmi je pre túto firmu na prvom mieste. Samozrejmosťou je tiež snaha o trvalo udržateľnú produkciu. Oblečenie od Blutsgeschwister majú dobrý pomer cena a kvalita a pochádzajú zo starostlivo vyberaných materiálov.

Značka je členom neziskovej organizácieFair Wear Foundation,ktorá už od roku 1999 zaručuje férové podmienky textilnej produkcie.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BLUTSGESCHWISTER Biele Šaty s potlačou lesných plodov (49.90 €) na www.joystore.sk