Detský kočík ZOPA Golfový kočík Micra, Butterflies

ZOPA Golfový kočík Micra, Butterflies
Detský kočík ZOPA Golfový kočík Micra, Butterflies
it

ZOPA Golfový kočík Micra, Butterflies Kočík sa ľahko skladá a je ideálny na vaše spoločné cesty s dieťatkom. O ničím nerušenú cestu bez strachu rozloženia kočíka pri prenášaní alebo umiestnení v kufri vozidla sa postará poistka na bočnej strane konštrukcie kočíka. Kolieska kočíku disponujú možnosťou aretácie pomocou ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 8595114442249

ZOPA Golfový kočík Micra, Butterflies
Kočík sa ľahko skladá a je ideálny na vaše spoločné cesty s dieťatkom. O ničím nerušenú cestu bez strachu rozloženia kočíka pri prenášaní alebo umiestnení v kufri vozidla sa postará poistka na bočnej strane konštrukcie kočíka.
Kolieska kočíku disponujú možnosťou aretácie pomocou páčky zatlačením nadol (zamknutie aretácie) a páčkou nahor (odomknutie aretácie).
Extra dlhá rozložiteľná strieška kočíka chráni dieťatko pred slnečným žiarením. Je možné ju rozložiť do 3 rôznych polôh:

  Hrazda na kočíku je ľahko odnímateľná stlačením tlačidiel umiestnených na spodnej strane plastových úchytiek na konštrukcii kočíka.
  Aby sa vášmu dieťatku dostal ten najvyšší komfort, obsahuje kočík držiak na nápoje, ktorý sa dá jednoducho umiestniť na pravú stranu konštrukcie kočíka vedľa rukoväti.
  Polohovanie chrbtovej opierky zaručuje dieťaťu pohodlnú jazdu. Možno ju nastaviť do 3 rôznych polôh podľa potreby dieťatka.
  Vo veku dieťatka 0+ mesiacov je kočík možné používať len v najnižšej polohe opierky a najvyššej polohe opierky nôh.
  Počas jazdy sa o bezpečnosť stará 5 bodový bezpečnostný pás. Pre pohodlné využívanie kočíka, na základe vývoja vášho dieťatka, je možné bezpečnostné pásy uložiť buď do spodných otvorov, v prípade použitia dieťaťom od 0-6 mesiacov, alebo ich jednoducho presunúť do vrchných otvorov, keď vaše dieťa dosiahne vek 6 mesiacov.
  Košík v spodnej časti kočíka je ideálny na odkladanie potrebných vecí, či drobných nákupov. Jeho maximálna nosnosť je 3kg.
  Poťah kočíka je možné prať ručne v teplej vode do 30 ° C s pracím prostriedkom na veľmi jemnú bielizeň.

  Váha: 7,6 kg
  Rozmery zloženého kočíka: 295 x 235 x 1030 mm


  Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

  ZOPA Micra - Butterflies (115.00 €) na www.babyhit.sk
  ZOPA - Golfový kočík Micra, Butterflies (115.00 €) na www.market24.sk
  ZOPA Golfový kočík Micra, Butterflies (98.42 €) na www.mall.sk
  ZOPA Golfový kočárek Micra ZOP013020/Panther Melange Varianta: Butterflies (99.90 €) na www.kmart.sk
  ZOPA Micra Butterflies 2018 (8595114442249) (113.90 €) na www.alza.sk