WOODY Navliekacie korálky - Žabka

WOODY Navliekacie korálky - Žabka
WOODY Navliekacie korálky - Žabka
it

Táto sada obsahuje vo veselej krabičke v podobe žabičky drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Žabičku možno použiť aj ako rámček na fotku. Špecifikácia: Drevená žabka, v ktorej sú koráliky umiestnené, slúži zároveň ako rámik na fotografiu, ktorý je vybavený ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8591864902125

Táto sada obsahuje vo veselej krabičke v podobe žabičky drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Žabičku možno použiť aj ako rámček na fotku.
Špecifikácia:

  • Drevená žabka, v ktorej sú koráliky umiestnené, slúži zároveň ako rámik na fotografiu, ktorý je vybavený kovaním na zavesenie.
  • Obsahuje veľké množstvo klasických aj sústružených korálok a tiež šnúrky na navliekanie.
  • Skvelá kreatívna zábava, pri ktorej si deti môžu vyrobiť ozdoby pre seba či pre rodinu a kamarátov.
  • Navliekanie korálok cibrí jemnú motoriku a rozvíja fantáziu.
  • Rozmery balenia: 25 × 21 × 3 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.


História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, odo-vzdávaného z generácie na generáciu po celé stáročia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predre-volučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek. WOODY kladie veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoric-kej, tak aj pedagogickej a psychickej.
Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „bezpečné hračky“. Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pra-videlnou kontrolou predávaného tovaru.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

WOODY Navliekacie korálky - Žabka (11.80 €) na www.mall.sk
WOODY Navliekacie koráliky - Žabka (9.90 €) na www.rajhraciek.sk
WOODY Navliekacie korálky – Žabka (8591864902125) (11.48 €) na www.alza.sk