SUNAR Premium 1, nový mliečna výživa dojčiat od narodenia inov.2015, 1x600 g

SUNAR Premium 1, nový mliečna výživa dojčiat od narodenia inov.2015, 1x600 g
SUNAR Premium 1, nový mliečna výživa dojčiat od narodenia inov.2015, 1x600 g
it

Sunar Premium 1 je vďaka svojmu zloženiu diamantom v dojčenskej výžive. So Sunarom Premium 1 nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ho budú milovať. Vhodný pre deti od narodenia. Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka. Imunita - Vitamín A prispieva k ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Hmotnosť 600 g

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8592084411435
Sunar Premium 1 je vďaka svojmu zloženiu diamantom v dojčenskej výžive. So Sunarom Premium 1 nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ho budú milovať. Vhodný pre deti od narodenia.
Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka.
Imunita - Vitamín A prispieva k správnej funkcii imunitného systému
Mozog - Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu.
Poznávacie funkcie - Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa
Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí
Sunar premium je diamantom v dojčenskej výžive, ktorý je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu čo najbližšie materskému mlieku. Obsahuje totiž unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľa na posilňovanie imunitného systému a celkovom pohodlie dieťaťa. Sunar navyše ako jediný podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So Sunarom premium nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ho budú milovať!
ZLOŽENIE VÝROBKU:
sušená srvátková bielkovina (z mlieka), rastlinné oleje (palmový, repkový, slnečnicový, beta-palmitát), sušené plnotučné mlieko, prebiotická vláknina GOS (galaktooligosacharidy), laktóza, sušené odtučnené mlieko, minerálne látky (viď tabuľka), rybí olej, vitamíny (pozri tabuľku), cholín, taurín, nukleotidy (AMP, CMP, GMP, IMP, UMP), inositol, emulgátor: sójový lecitín, L-karnitín.
PREBIOTIKÁ GOS Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a potrebné pre zaistenie správnej črevnej mikroflóry. DHA a ARA Sú prirodzenou súčasti materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu prijímané stravou. NUKLEOTIDY Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu v dostatočnom množstve prijímané stravou.
UCHOVÁVANIE
Skladujte v suchu pri teplote do 24 ° C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Pre každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky baleni vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.
SPÔSOB PRÍPRAVY
Starostlivo si umyte a osušte ruky. Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút. V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše. Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte. Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na ruky, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C. DÁVKOVANIE Pre zdravie dojčiat je dôležité správne dodržiavanie návodu na prípravu (uvedený na obale). Pri príprave používajte len priloženú odmerku, nemeňte pomer prášku a vody.
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Sunar premium 1 600g (10.71 €) na www.gigalekaren.sk
Sunar Premium 1, nový mliečna výživa dojčiat (od narodenia) inov.2015, 1x600 g (11.29 €) na www.benulekaren.sk
SUNAR Premium 1, nový mliečna výživa dojčiat (od narodenia) inov.2015, 1x600 g (13.84 €) na www.vitalmix.sk
SUNAR dojčenské mlieko Premium 1, 600g (13.50 €) na www.anrdoezrs.net
Sunar Premium 1 600g (14.19 €) na www.lekarenvkocke.sk
recenzia
Dena 03.11.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad