Akutol spray plastický obväz ochranný, sprej s hnacím plynom, 1x60 ml

Akutol spray plastický obväz ochranný, sprej s hnacím plynom, 1x60 ml
Akutol spray plastický obväz ochranný, sprej s hnacím plynom, 1x60 ml
it

Ochranný plastický obväz v spreji vytvára vodeodolnú ochrannú vrstvu. Rana zostáva uzavretá pred nepriaznivými vplyvmi, proces hojenia pod plastickou vrstvou však prebieha. Plastický obväz na báze akrylátového kopolyméru slúži na rýchle ošetrenie odrenín a drobných rán. Obväz: je vo vode nerozpustný, je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

 • Výrobca AKUTOL
 • dezinfekcia akutol
 • Part number SPRAY PLASTICKY OBVAZ OCHRANNY SPREJ S HNACIM PLYNOM 1X60 ML
 • Ean 8594013701952
 • Uvedenie na trh 2012

Vlastnosti

 • Objem 60 ml

Ostatné

 • ok
  Spreje
 • Kódy predajcov 8594013701952
  AV-AKS60
  Z08
Ochranný plastický obväz v spreji vytvára vodeodolnú ochrannú vrstvu. Rana zostáva uzavretá pred nepriaznivými vplyvmi, proces hojenia pod plastickou vrstvou však prebieha. Plastický obväz na báze akrylátového kopolyméru slúži na rýchle ošetrenie odrenín a drobných rán. Obväz:
je vo vode nerozpustný, je transparentný, zabraňuje prístupu mikroorganizmov z vonkajšieho prostredia, nezabraňuje prirodzenej perspirácii pokožky,
Prípravok je vhodný na ošetrenie drobných odrenín a rezných poranení v domácnosti, pri záhradkárstve, pri práci v poľnohospodárstve alebo pri športe. Obzvlášť vhodné je využitie prostriedku pre ošetrenie poranení vznikajúcich pri práci vo vlhkom či prašnom prostredí, v ktorom iné formy obväzov zlyhávajú.
Upozornenie: Nepoužíva sa na prekrytie rán s masívnym krvácaním! Spôsob použitiaPred použitím pretrepať. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole. Aplikuje sa nastriekaním na miesto, určené na ochranu, zo vzdialenosti 15-20 cm. Po nanesení zasychá do cca 3 minút; pričom vytvára vode odolnú ochrannú vrstvu. Obväz je vo vode nerozpustný. K odstráneniu obväzu dôjde samovoľne po 3-4 dňoch (postupne prebiehajúcim útlmom plastickej vrstvy, jej odieraním pri bežne vykonávaných činnostiach).
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Aveflor AKUTOL - tekutý obväz ve spreji 60 ml (3.30 €) na www.kup-sosovky.sk
Aveflor AKUTOL - tekutý obväz ve spreji 60 ml (3.30 €) na www.k-sosovky.sk
Akutol spray 60 ml (klas. kód II.A) (3.96 €) na www.gigalekaren.sk
PHOENIX Akutol spray na poranenie 60 ml (4.40 €) na www.vivantis.sk
Akutol spray plastický obväz ochranný, sprej s hnacím plynom, 1x60 ml (5.77 €) na www.benulekaren.sk