BEYONCÉ Heat - deospray 75 ml pre ženy

BEYONCÉ Heat - deospray 75 ml pre ženy
BEYONCÉ Heat - deospray 75 ml pre ženy
it

Beyoncé Heat deodorant natural sprej 75 ml “Moja vôňa je jedinečným vyjádrením sily ženskej zmyselnosti,” povedala Beyoncé. „Vôňa vás doslova rozechveje a očarí… skutočne vás uchváti. Zároveň si však stále uchováva svoju eleganciu a ženskosť. Vytvorila som túto vôňu pre všetky sebavedomé ženy. Pre ženy, ktoré sa ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 3607340385988
Beyoncé Heat deodorant natural sprej 75 ml
“Moja vôňa je jedinečným vyjádrením sily ženskej zmyselnosti,” povedala Beyoncé. „Vôňa vás doslova rozechveje a očarí… skutočne vás uchváti. Zároveň si však stále uchováva svoju eleganciu a ženskosť. Vytvorila som túto vôňu pre všetky sebavedomé ženy. Pre ženy, ktoré sa neboja nechať prehovoriť svoju vášeň a vychutnávajú si obdiv okolia.“ Beyoncé Heat je rovnako nezabudnuteľná ako žena, ktorá bola jej inšpiráciou. Vzbudzuje vášeň a nadšenie.
Objavte oheň skrývajúci sa vo vnútri. Balenie vône Beyoncé Heat Zmyselný pôvab prvej vône od Beyoncé - Beyoncé Heat - sa vznáša po nádhernom červenom koberci a zanecháva za sebou nezabudnuteľnú žiaru… Vôňa Beyoncé Heat sa predstavuje v ohromujúcom sklenenom flakóne, ktorý spája túžbu so sofistikovanosťou a vytvara silný, sexy, elegantný dojem.
Zloženie vône Beyocé Heat: Zvodná, moderná ovocno-drevitá vôňa Beyoncé Heat stelesňuje kúzlo svojej nositeľky. Otvára sa žiarivým kvetinovým bouquetom z magnólie, neroli a červenej vanilkovej orchidei s jemným dotykom broskyne. V srdci sa mieša mandľový makrónek, sladký nektar zimolezu a jemné pižmo, ktoré vytvarajú znamenitý zážitok. Nakoniec vaše zmysly uchváti základ z hrejivých, sexy nót sekvejového dreva, tonka bobov a jantaru.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BEYONCE Heat 75 ml dezodorant deospray pre ženy (3.61 €) na www.parfemy-elnino.sk
BEYONCE Heat deospray 75 ml pro ženy (3.66 €) na www.europarfemy.cz
BEYONCE Heat deospray 75 ml pre ženy (4.34 €) na www.parfumcity.cz
BEYONCE Heat deospray 75 ml pro ženy (4.27 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
BEYONCE Heat deodorant natural sprej 75 ml (7.90 €) na bugy.sk