BVLGARI Aqva Pour Homme 75 ml Men (deosprej)

BVLGARI Aqva Pour Homme 75 ml Men (deosprej)
5x
BVLGARI Aqva Pour Homme 75 ml Men (deosprej)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Iskrivá, pozitívnymi emóciami vibrujúca vôňa je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysli. Svieža kompozícia v sebe spojuje bohatstvo morských tónov, vôňu pomarančových hájov a ctí si súlad medzi štvoricou základných prvkov: vody, ohňa, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 7833209156284

Iskrivá, pozitívnymi emóciami vibrujúca vôňa je čistou a ako ranná rosa osviežujúcou esenciou určenou mužovi, ktorý si cení svoje schopnosti sebaovládania a jasnej mysli. Svieža kompozícia v sebe spojuje bohatstvo morských tónov, vôňu pomarančových hájov a ctí si súlad medzi štvoricou základných prvkov: vody, ohňa, zemi a vzduchu. AQVA POUR HOMME vychádza z aromatickej vodnej sviežosti, ktorej čisté prírodné a ničím umelým nerušené tóny stáli pri zrode novej vône od BVLGARI.Muž AQVA žije v dokonalej harmónii so svojim telom, svojou myslou a okolitým svetom. Pohybuje sa s vrodenou gracióznosťou, vďaka nej vpláva a kormidluje úspešne vodami svojho života. Je tým, kto dokáže odhalovať prírodné kúzla, dostáva sa až k ich koreňom a vracia sa obohatený o poznanie vychádzajúce zo základných prvkov - predovšetkým však tých, ktoré súvisia akýmkolvek spôsobom s vodou a morskou hlbočinou. Má plnú dôveru vo svojich inštinktoch a spolieha sa na svoju intuíciu, ktorá mu umožňuje byť vždy kludným a nad vecou, aj keď more pod jeho bárkou sa začína občas aj búriť. Absolútna mužnosť sa odráža v jeho jednoduchom životnom štýle. Jeho vnútorná energia a emócie plné ludského hnutia na neho prezrádzajú, že má pred sebou muža pozorného, disponujúceho a vládnucého všetkým, čo mu bolo dané do vienka.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BVLGARI Aqva pour Homme, 75 ml, Deostick (24.00 €) na onlineparfum.sk
92%

5 recenzií produktu

95% pomer ceny a kvality
86% kvalita návodu
100% dizajn,vzhľad
100% vôňa
85% výdrž vône
recenzia
Zana 19.04.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vôňa, výdrž vône, pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad
negativa
Pre osobnú potrebu som si kupovala toaletnú vodu Dolce & Gabana light blue a mám taký pocit, ze vona má mensiu výdrz, ako spred dvoch rokov. Mala som aj originál a mala som aj tester, pricom pri oboch bolo moje pozorovanie rovnaké. Moze to byt, alebo je to len moj pocit??? BVLGARI Aqua som vzala pre partnera a on sa nestazoval. Aj toaletnú vodu si od Vás pochvaloval. Samozrejme, som spokojná, len sa chcem uistit, ci si to namýslam, alebo to moze byt v skutocnosti tak.

Mám velmi dobrý názor na Vás internetový obchod. Odporucila mi ho moja kolegina, ktorá s celou svojou rodinou u Vás nakupuje. Dakujem.

recenzia
Žaneta 04.12.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Používame to už pár rokov a sme s ním spokojní. vôňa, výdrž vône, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
willy1212 05.12.2014

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
vôňa, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Milan 06.12.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
vôňa, výdrž vône, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
miroslavb 06.12.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vôňa, výdrž vône