NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pro D3200 VWA102AU

NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pro D3200 VWA102AU
4x
NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pro D3200 VWA102AU
  • NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pro D3200 VWA102AU
  • NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pro D3200 VWA102AU
  • NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pro D3200 VWA102AU
it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Adaptér umožňuje bezproblémový prenos snímok bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate: nemusíte ho pripojiť k externému aktívnemu bodu Wi-Fi a okrem toho je napájaný prostredníctvom fotoaparátu. Či už chcete odoslať fotografie a videosekvencie do inteligentného zariadenia kvôli zdieľaniu, alebo prenesením snímok ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov VWA102AU
    018208270811
    NI02106
Adaptér umožňuje bezproblémový prenos snímok bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate: nemusíte ho pripojiť k externému aktívnemu bodu Wi-Fi a okrem toho je napájaný prostredníctvom fotoaparátu. Či už chcete odoslať fotografie a videosekvencie do inteligentného zariadenia kvôli zdieľaniu, alebo prenesením snímok uvoľniť miesto na pamäťovej karte, to všetko je teraz jednoduché.
Adaptér tiež umožňuje diaľkové ovládanie jednookej zrkadlovky. Takto môžete jednoducho zhotovovať autoportréty alebo pred snímaním skontrolovať obraz na väčšej obrazovke tabletu.
Hlavné rysy:
Kompaktný bezdrôtový mobilný adaptér pre digitálne jednooké zrkadlovky s konektivitou Wi-Fi. Umožňuje priame pripojenie medzi digitálnou jednookou zrkadlovkou od spoločnosti Nikon a inteligentným telefónom alebo tabletom.
Napájanie prostredníctvom fotoaparátu: nepotrebujete batérie.
Jednoduchý prenos: vysokokvalitné fotografie a videosekvencie môžete poslať priamo z fotoaparátu do inteligentného zariadenia a uľahčiť tak ich zdieľanie prostredníctvom sociálnych sietí, prenos na webové servery na zdieľanie a ukladanie fotografií alebo ich posielanie e-mailom.
Diaľkové ovládanie fotoaparátu: adaptér WU-1a môžete použiť na ovládanie fotoaparátu prostredníctvom inteligentného zariadenia. Je ideálny na zhotovovanie autoportrétov a skupinových snímok.
Ukážka alebo komponovanie snímok v inteligentnom zariadení: použite zariadenie smartphone alebo tablet na zobrazenie ukážok snímok pri snímaní na diaľku alebo využite väčšiu obrazovku tabletu na komponovanie komplikovanejších snímok.
Jednoduché zálohovanie: získajte voľné miesto na pamäťovej karte fotoaparátu uložením fotografií a videosekvencií v inteligentnom zariadení.
Kompatibilita: adaptér WU-1a momentálne podporuje operačný systém Android 2.3 alebo novší pre inteligentné telefóny a Android 3.0 alebo novší pre tablety.
Softvér: pomôcku ""Wireless Mobile Adapter Utility"" môžete bezplatne prevziať do inteligentného zariadenia zo služby Android Market.
Jednoduché aktualizácie firmvéru: firmvér môžete jednoducho aktualizovať prostredníctvom inteligentného zariadenia.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON WU-1a (67.00 €) na www.fotovideoshop.sk
NIKON WU-1a bezdrátový adaptér (67.00 €) na www.aqt.sk
NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pre D3200/P520 (66.65 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON WU-1a (VWA102AU) (70.90 €) na www.alza.sk
recenzia
Mato 17.02.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Jednoducha konfiguracia, zivy nahlad, dialkova spust, prenos vystupov do MT, male rozmery - neposobi rusivo pri pripojeni k foto, skladny, prakticke ochranne puzdro pomer ceny a kvality

Produkt splna ucel, za ktorym bol zakupeny

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (1)