CANON PowerShot G1 X Mark III

CANON PowerShot G1 X Mark III
13x
CANON PowerShot G1 X Mark III
 • CANON PowerShot G1 X Mark III
 • CANON PowerShot G1 X Mark III
 • CANON PowerShot G1 X Mark III
 • CANON PowerShot G1 X Mark III
 • CANON PowerShot G1 X Mark III
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Model G1 X Mark III čerpajúci z dedičstva našich legendárnych modelov predstavuje jedinečné spojenie rýchlosti, kvality a odolnosti digitálnej zrkadlovky s ovládaním ľahkých modelov PowerShot. Ideálna voľba pre fotografov hľadajúcich univerzálnu náhradu za digitálnu zrkadlovku, ktorá ich môže sprevádzať všade. Model ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

 • Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť 0.1 m

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 200 hod.

Ostatné

 • ok
  Stručný návod
 • Hmotnosť (vrátane batérie) 399 g
 • Kódy predajcov 4549292100655
  2208C002AA
  2208C002
Model G1 X Mark III čerpajúci z dedičstva našich legendárnych modelov predstavuje jedinečné spojenie rýchlosti, kvality a odolnosti digitálnej zrkadlovky s ovládaním ľahkých modelov PowerShot. Ideálna voľba pre fotografov hľadajúcich univerzálnu náhradu za digitálnu zrkadlovku, ktorá ich môže sprevádzať všade.
Model G1 X Mark III sa môže pochváliť 24,2 MP snímačom APS-C, objektívom so širokou clonou, 3x optickým zoomom a ohniskovou vzdialenosťou 24 – 72 mm a procesorom DIGIC 7 na snímanie špičkových fotografií a videozáznamov.
Tie najlepšie predpoklady uspieť vo všetkých ohľadoch – technológia Dual Pixel CMOS AF zaručuje spoľahlivé a pohotové zaostrovanie, ktoré dopĺňa 4-kroková stabilizácia pre lepšie snímanie bez statívu.
V strede umiestnený elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením, automatické zaostrenie dotykom a potiahnutím a ergonómia inšpirovaná modelmi EOS vám aj napriek vreckovým rozmerom dodajú istotu hodnú digitálnej zrkadlovky.
Snímajte úžasne podrobné videozáznamy s frekvenciou 60P v rozlíšení Full HD a zachyťte dokonale plynulé a stabilné zábery aj za behu vďaka technológii Dual Pixel CMOS AF a 5-osovej stabilizácii videozáznamov.
Pripojte sa pomocou neustále aktívneho rozhrania Bluetooth®* modelu G1 X Mark III jednoducho k inteligentným zariadeniam. Rozšírte svoje kreatívne možnosti vďaka manuálnemu ovládaniu cez aplikáciu Camera Connect.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON PowerShot G1 X Mark III (1078.00 €) na www.tpd.sk
CANON PowerShot G1X Mark III (1199.00 €) na www.faxcopypro.sk
CANON PowerShot G1X Mark III (2208C002) (1079.00 €) na www.alza.sk