CANON PowerShot G9 X Mark II čierna

CANON PowerShot G9 X Mark II čierna
11x
CANON PowerShot G9 X Mark II čierna
 • CANON PowerShot G9 X Mark II čierna
 • CANON PowerShot G9 X Mark II čierna
 • CANON PowerShot G9 X Mark II čierna
 • CANON PowerShot G9 X Mark II čierna
 • CANON PowerShot G9 X Mark II čierna
it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Výkon vo vreckovom vyhotovení – úžasné výsledky Snímajte a zdieľajte bezproblémovo profesionálne fotografie a videozáznamy pomocou tohto retro ultra tenkého fotoaparátu s pripojením, ktorý je dokonalým spoločníkom smartfónu. Výkonné technológie zaručujú kreatívne možnosti digitálnej zrkadlovky a ovládanie podľa ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

 • Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť 0.05 m
 • Životnosť batérie (CIPA štandard) 235 snímkov

Display

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 235 hod.

Ostatné

 • ok
  Pútko na ruku
 • ok
  Stručný návod
 • Hmotnosť (vrátane batérie) 206 g
 • Kódy predajcov 4549292081039
  1717C002
  1717C002AA
  21906001270
  180113605221
  E-435093

Výkon vo vreckovom vyhotovení – úžasné výsledky
Snímajte a zdieľajte bezproblémovo profesionálne fotografie a videozáznamy pomocou tohto retro ultra tenkého fotoaparátu s pripojením, ktorý je dokonalým spoločníkom smartfónu. Výkonné technológie zaručujú kreatívne možnosti digitálnej zrkadlovky a ovládanie podľa vašich požiadaviek.

Skutočne vreckový, výkonný fotoaparát
Super rýchly fotoaparát v nefalšovanom vreckovom vyhotovení disponuje veľkým snímačom, procesorom DIGIC 7 a optickou stabilizáciou obrazu na dosahovanie prvotriednych výsledkov.

Vysoký výkon v ultratenkom tele
Vďaka ultratenkému profesionálnemu fotoaparátu PowerShot G9 X Mark II, ktorý vám do dlaní vkladá rýchlosť a vysoký výkon, môžete v akejkoľvek situácii vytvárať nádherne ostré fotografie a stabilné videozáznamy.

Prvotriedna kvalita obrázka v každom svetle
Veľký snímač a objektív s clonou f/2 – 4,9 prepúšťa do fotoaparátu množstvo svetla, aby zaistil snímanie prvotriednych záberov v každej situácii.

Jednoduché ovládanie
Tvorte s mierou ovládania presne podľa vašich požiadaviek. Vďaka širokej škále profesionálnych funkcií môžete svoje fotografovanie povýšiť na novú umeleckú úroveň alebo nechať fotoaparát, nech to urobí za vás.

Rovnako skvelý na záznam videa, ako na snímanie fotografií
Jednoducho snímajte a zdieľajte špičkové a dokonale stabilné videozáznamy v rozlíšení Full HD, dokonca aj pri behu, a prejavte svoju osobitosť vďaka kompletným možnostiam kreatívneho ovládania.

Kreativita bez námahy
Objavujte vlastnú kreativitu vďaka celému radu šikovných funkcií, ktoré vám uľahčia snímanie hviezdneho neba, jedinečných záberov a krátkych videoklipov na profesionálnej úrovni.

Inteligentné zdieľanie
Pripojte sa jednoducho k inteligentnému zariadeniu a udržiavajte s ním neustále spojenie cez rozhranie Bluetooth, aby ste mohli snímať na diaľku a následne v zlomku sekundy zdieľať svoje výtvory online.

Nabíjanie cez rozhranie USB
Kým pracujete alebo surfujete po internete, môžete fotoaparát PowerShot G9 X Mark II nabíjať pomocou štandardnej nabíjačky USB na smartfóny alebo pomocou počítača.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON PowerShot G9X Mark II cierna (489.94 €) na www.mader.sk
CANON PowerShot G9 X Mark II čierny (349.00 €) na www.tpd.sk
CANON G9 X Mark II (379.00 €) na www.hej.sk
CANON PowerShot G9 X Mark II čierny (1717C002) (365.90 €) na www.alza.sk
CANON PowerShot G9X Mark II čierny (369.00 €) na www.aqt.sk
recenzia
Marián Pančura 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Skoro všetko okrem názvu ale to je nepodstatné. Mal som predtým Canon Ixus. Vinikajúci fotoaparát. Pre tých čo sa chcú rozhodnúť a vyskúšať fotenie či ich bude baviť doporučujem. Fotoaparát G9 x MkII som vyskúšal hlavne v interiéri. Ostri vynikajúco menu je veľmi pekne a jednoducho spravené. Dotykoví displej je výborný a ovládanie pomocou neho je výborné a jednoduché. Priblíženie ale nemá digitálne iba 4 krát ale 12 krát čo mne stačí. Prvú fotku som spravil pri maximálnom priblížení na malú vzdialenosť. Fotka je pekná a ostrá. Za dve hodiny som vyskúšal skoro všetko. Menu na manuále ma menej režimov, ako mal moj prví Ixus. Čo skúsenejšiemu fotografovi nebude vadiť nastaví a doladi si to sá pomocou Isa a ďalších uprav v dolnej stredovej lište. Tento fotaparat je v tomto oveľa ďalej ma veľké Iso cez 12000 a jemné doladenie ostrosti snímania obazového procesoru. Makro je rovnako na vynikajúcej úrovni. Fotoaparát ostrí brilantne. Teším sa na to, keď bude vonku slnečné počasie. Už z prvého vyskúšania som poznal, že tento Canon bude poriadny canon.
negativa
Názov je dlhý to je pre mňa ale nepodstatné. Niekomu možno bude vadiť výsuvní blesk na ľavej častí. Aj mne ale vyššie modely sú už drahé. Ja som viac nebol ochotný dať peňazí za fotoaparát. Je to malý prístroj a výrobné náklady nebudú veľké.

Proste nespisovne Ťafinka.

recenzia
Evka 17.03.2018

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
malý a robí krásne fotografie, ľahké ovládanie pomer ceny a kvality

splnil moje očakávania

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)