NIKON Coolpix B500 červená

NIKON Coolpix B500 červená
16x
NIKON Coolpix B500 červená
 • NIKON Coolpix B500 červená
 • NIKON Coolpix B500 červená
 • NIKON Coolpix B500 červená
 • NIKON Coolpix B500 červená
 • NIKON Coolpix B500 červená
it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Fotoaparát Nikon CoolPix B500 s klasickým vzhľadom, inteligentnými automatickými fotografickými režimami a 16,0MPix zvláda všetky nároky fotografovania a Vám stačí keď sa sústredíte iba na fotografovaný motív. Tento prístroj s neuveriteľným 40× zoomom Vás priblíži k fotografovanému motívu viac ako ste očakávali, a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Rozhrania

Dizajn

Vyhotovenie

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 750 hod.

Ostatné

 • ok
  Pútko na ruku
 • Hmotnosť (vrátane batérie) 542 g
 • Kódy predajcov VNA953E1
  018208949045

Fotoaparát Nikon CoolPix B500 s klasickým vzhľadom, inteligentnými automatickými fotografickými režimami a 16,0MPix zvláda všetky nároky fotografovania a Vám stačí keď sa sústredíte iba na fotografovaný motív. Tento prístroj s neuveriteľným 40× zoomom Vás priblíži k fotografovanému motívu viac ako ste očakávali, a umožní Vám fotografovať za ľubovoľných podmienok na ľubovoľnom mieste. Obrazový snímač CMOS s technológiou priameho osvetlenia fotodiod ponúka vysokú citlivosť a rozlíšenie až 16,0MPix pre získanie fotografií s vysokou úrovňou detailov aj za toho najslabšieho osvetlenia. Veľký 7,5cm (3“) LCD monitor poskytuje brilantný obraz s vysokou ostrosťou a kontrastom počas akejkoľvek dennej či nočnej doby a samostatné tlačidlo dovoľuje zaznamenať prebiehajúce akcie na Full HD videosekvenciách. Ľahký automatický režim sa stará o všetky nastavenia fotoaparátu a bočný ovládač zoomu kombinovaný dôvtipne s technológiou optickej stabilizácie zaisťuje vysokú ostrosť všetkých vytváraných fotografií.
Nový vysoko výkonný objektív Nikkor s 40× zoomom (22,5–900mm):
Širokorozsahový objektív Nikkor s 40x zoomom pokrýva svojim rozsahom ohniskových vzdialeností všetky bežne využívané ohniská od extrémne širokouhlého objektívu až po superteleobjektív. Záruka úplnej slobody pri fotografovaní širokouhlých krajinársky fotografí ako aj vzdialených dejov a predmetov. Ak Vám 40 násobné priblíženie nestačí máte možnosť využiť funkciu Dynamic Fine Zoom a zdvojnásobiť priblíženie na 80x.
Ľahké ovládanie:
S fotoaparátom si užijete bezproblémové fotografovanie pomocou ergonomicky rozložených ovládacích prvkov a funkcie „Ľahký automatický režim“, ktorá optimalizuje všetky nastavenia fotoaparátu podľa aktuálnych expozičných podmienok.
Bočný ovládač optického priblíženia:
Tento ovládač umožňuje uchovať si stabilné držania fotoaparátu pri fotografovaní. Čím menej sa fotoaparát pri fotografovaní z ruky trasie, tým ostrejšie fotografie získate.
Obrazový snímač CMOS s 16,0MPix a technológiou priameho osvetlenia fotodiod:
Vysoko citlivý 16,0MPix obrazový CMOS snímač ponúka vyššiu svetelnú účinnosť jednotlivých pixelov a spoločne so systémom spracovania obrazu Nikon Expeed C2 dovoľuje získať brilantné fotografie vo všetkých svetelných podmienkach.
Záznam Full HD (1080p) videosekvencií:
Videozáznam na fotoaparáte aktivujete samostatným tlačidlom spúšte umiestneným na zadnej strane fotoaparátu, ktorým je vždy možné okamžite aktivovať natáčanie videosekvencií vo Full HD rozlíšení, ozvučených stereofónnym zvukom, čo veľmi uľahčuje zahájenie nahrávania.
Výklopný 7,5cm (3“) monitor LCD s 921 000 Pix:
Vďaka kvalitnému 3“ výklopnému LCD monitoru s rozlíšením 921000 Pix budete môcť fotografovať aj počas jasného slnečného svetla, alebo za nízkej hladiny osvetlenia. Veľký LCD monitor s vysokým rozlíšením Vám vždy poskytne jasný obraz pre fotografovanie aj prehrávanie.
Optická stabilizácia obrazu (VR):
Technológia automatickej redukcie vibrácií – VR firmy Nikon, ktorá je založená na systéme 5 osovej optickej stabilizácie obrazu potlačuje v reálnom čase účinky chvenia fotoaparátu a umožňujú ľahko získať ostré fotografie a videosekvencie. Optická stabilizácia je kombinovaná s elektronickou stabilizáciou a tým sa stabilizačný efekt ešte umocňuje.
Kompaktné telo fotoaparátu:
Nikon CoolPix B500 je jedným z najmenších fotoaparátov vo svojej triede a napriek tomu je vybavený všetkými funkciami, ktoré by ste mohli potrebovať. Jeho váha s batériami a pamäťovou kartou je iba 542g.
Inteligentný portrétny systém:
Inteligentný portrétny systém pomáha vytvárať perfektné portrétne fotografie za akýchkoľvek podmienok. Samospoušť s detekciou úsmevu automaticky vytvára fotografie v okamžiku, keď sa vybraný objekt usmeje, Kontrola žmurknutia táto funkcia upozorňuje na to, že niektorá z fotografovaných osôb mala počas expozície zatvorené oči., a funkcia Vylepšenia vzhľadu napomáha k dosiahnutiu prirodzenejšie pôsobiacich portrétnych fotografií.
Menu retušovanie:
Vďaka funkcii retušovania môžete svoje fotografie vylepšovať priamo vo fotoaparáte na mieste kde ste ich nafotili pomocou aplikácie kolekcie digitálnych filtrových efektov. K dispozícii je široká ponuka možností, napríklad filter Selektívna farba, ktorý fotografiu prevedie na monochromatickú a potom farebne zvýrazní jeho vybranú časť, alebo Filter typu hviezda, ktorý k bodovým zdrojom svetla dodá hviezdicové reflexy.
Batérie veľkosti AA:
Fotoaparát je napájaný pomocou dvoch tužkových baterií AA, ktoré sú ľahko dostupné všade vo svete.
18 motívových programov:
Motívové programy automaticky optimalizujú nastavenie fotoaparátu pre obľúbené fotografované motívy, efekty a miesta. Vynikajúcich výsledkov je možné dosiahnuť iba jednoduchým výberom motívového programu odpovedajúceho aktuálnym expozičným podmienkam.
Systém spracovania obrazu Expeed C2:
Vďaka pokrokovému obvodu spracovania obrazu Expeed C2 poskytuje vylepšený záznam videosekvencií, vysokú citlivosť a maximálnu kvalitu obrazu.
Ponuka úprav:
Fotografie môžete vylepšiť priamo vo fotoaparáte pomocou množstva efektov filtra vrátane selektívnej farby, ktorá pridá vybratú farbu časti monochromatickej snímky, a hviezdicového filtra, ktorý jasným predmetom pridá hviezdny efekt.
Ľahké zdieľanie:
Prostredníctvom vstavaného konektoru HDMI fotoaparátu sa je možné pripojiť priamo k televízore HDTV.
Vstavané Wi-Fi pripojenie s podporou NFC:
Dovoľuje prenášať vysoko kvalitné fotografie a videosekvencie priamo na inteligentné zariadenia* a z nich potom ďalej na obľúbené sociálne média. Inteligentné zariadenia je navyše možné využívať ako diaľkové ovládanie fotoaparátu čo predstavuje praktické riešenie pre autoportréty.
Diaľkové ovládanie prostredníctvom pripojenia Wi-Fi:
Vďaka vstavanému modulu Wi-Fi môžete používať svoje inteligentné zariadenie2 ako diaľkový ovládač, čo veľmi zjednodušuje snímanie portrétov a skupinových snímok. Môžete tiež automaticky prenášať snímky do inteligentného zariadenia na zdieľanie.

Parametre:

Rozlišení snímače (mio. pixel): 15 - 16 Rozlišení snímače (mio. pixel): 16,0 Sensor Chip: CMOS Senzorový čip (palce "): 1 / 2,3 Videozáznam: ano Max. rozlišení videa (pixel): 1.080 x 720 Full HD video záznam (1080p): 30fps HD video záznam (720p): 30fps A/V-výstup: ano USB: ano HDMI: ano Bluetooth: ano NFC: ne WLAN: ano Interní paměť (MB): 20 CF: ne Memory Stick: ne SD: SD / SDHC / SDXC Optický Zoom (x): 40 Digitální zoom (x): 4 Stabilizátor obrazu: optický Optický hledáček: ne 3D fotografie: ne Ohnisková vzdálenost (ca) odpov. 35 mm KB: 22,5 - 900 Ohnisková vzdálenost digitální (mm): 4,0 - 160,0 Clony: 3 - 6,5 Rozsah ostření ( cm): 30 - ∞ Minimální vzdálenost zaostření (cm): 1 Max. citlivost na světlo (ISO): 6400 ISO Auto-Shift: ano ISO manuální: ano Manuální korekce expozicie: +/- 2 ve stupních po 1/3 Vestavěné zařízení blesku: ano Samospoušť: ano GPS příjemce: volitelný PictBridge (přímý tisk bez PC): ano Typ: LCD Touchscreen: ne Diagonála displeje (cm): 7,5 Diagonála displeje (palce "): 3,0 Výklopný display: ne Fotoaparát pro děti: ne Podvodní fotoaparát: ne arabština: ano bulharština: ano čínština: ano dánština: ano němčina: ano angličtina: ano francouzština: ano řečtina: ano indonéština: ano italština: ano japonština: ano korejština: ano holandština: ano norština: ano perština: ano polština: ano portugalština: ano rumunština: ano ruština: ano švédština: ano srbština: ano španělština: ano čeština: ano turečtina: ano ukrajinština: ano maďarština: ano vietnamština: ano němčina: ano angličtina: ano francouzština: ano italština: ano holandština: ano Elektr. napájecí zdroj: Standartní baterie Barva: červená Šířka (mm): 113,5 Výška (mm): 78,3 Hloubka (mm): 94,9 Hmotnost (g): 542


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON COOLPIX B500 červený (VNA953E1) (319.00 €) na www.alza.sk
100%

6 recenzií produktu

100% pomer ceny a kvality
recenzia
Danuša108 31.01.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vhodné pre bežného zákazníka. Pekný dizajn, fotoaparát sa dobre drží v ruke, ovládacie prvky dobre a vhodne umiestnené. Hmotnosť ľahšia. pomer ceny a kvality
negativa
Nič.

Odporúčam.

recenzia
Jan 30.04.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dostal som od obchodu to,čo som čakal.-
negativa
--

Bude to darček,takže produkt ohodnotí dcéra.

recenzia
Zdeněk 20.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Fotoaparát má dobré a prehľadné ovládanie, splnil očakávania. pomer ceny a kvality

recenzia
Zoltán 10.05.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
J cena je dobrá a aj darceky su dobré

recenzia
21.07.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Matúš 23.06.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality