NIKON Z fc Vlogger Kit

NIKON Z fc Vlogger Kit
NIKON Z fc Vlogger Kit
it

Fotoaparát Z fc predstavuje spojenie klasického dizajnu fotoaparátov Nikon s inovatívnou technológiou radu Z na dosiahnutie vynikajúcej obrazovej kvality a čistého nefalšovaného štýlu. Nech fotografujete kdekoľvek a čokoľvek – od statických snímok cez videosekvencie až po vlogy. Posuňte svoju kreativitu do budúcnosti ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov VOA090K005
    4960759907998
Fotoaparát Z fc predstavuje spojenie klasického dizajnu fotoaparátov Nikon s inovatívnou technológiou radu Z na dosiahnutie vynikajúcej obrazovej kvality a čistého nefalšovaného štýlu. Nech fotografujete kdekoľvek a čokoľvek – od statických snímok cez videosekvencie až po vlogy. Posuňte svoju kreativitu do budúcnosti s ľahkým mirrorless fotoaparátom formátu DX s ikonickým dizajnom vo vašich rukách.
Zachyťte svoje ikonické okamihy fotoaparátom s dizajnom, ktorý ste vždy milovali. Mirrorless fotoaparát Z fc, inšpirovaný slávnou filmovou jednookou zrkadlovkou Nikon FM2 zo začiatku 80. rokov, sa môže pochváliť autentickými dizajnovými detailmi, ktoré boli starostlivo prepracované: od ovládacích voličov po okrúhly hľadáčik a klasické logo Nikon vyryté na pentaprizme.
Ikonickosť – máme ju v rodine
Čierne štruktúrované telo. Strieborný kovový rám s jemnou zrnitosťou. Mirrorless fotoaparát Z fc vyžaruje rovnaký charakter ako filmové jednooké zrkadlovky Nikon z dôb minulých – a špeciálna edícia objektívu NIKKOR Z ho dokonale dopĺňa. Celý je pretkaný originálnymi dizajnovými detailmi z minulosti. A disponuje tvorivými možnosťami dneška.
Ovládacie voliče sú usporiadané rovnako ako na fotoaparáte Nikon FM2 a každý volič je vyrobený z masívneho hliníka. Mechanizmy pracujú s neuveriteľnou presnosťou – cvaknutie budete doslova cítiť. Ak ste už používali jednookú zrkadlovku Nikon, vaša svalová pamäť sa okamžite prebudí. Ak ešte nie, fyzické vlastnosti voličov budete milovať.
Fyzické ovládacie voliče
Samostatné voliče umožňujú nastavovať čas uzávierky, korekciu expozície a citlivosť ISO bez toho, aby ste museli vstúpiť do ponuky fotoaparátu. Fotoaparát môžete tiež nastaviť tak, aby ste mohli nastavovať čas uzávierky alebo korekciu expozície pomocou príkazových voličov.
Displej na hornej strane
Chystáte sa snímať portréty s malou hĺbkou ostrosti alebo široké pouličné scény ostré v celom obraze? Malý displej vám umožní rýchlo overiť veľkosť clony vďaka zobrazeniu hodnoty F, s ktorou fotografujete.
Okrúhly elektronický hľadáčik
Hľadáčik s vysokým rozlíšením na fotoaparáte Z fc je elektronický, no má kruhový dizajn – rovnako ako optický hľadáčik na fotoaparáte Nikon FM2. Všetko uvidíte jasne a aktivuje sa, keď priložíte fotoaparát k oku.
Stvorený pre dnešnú dobu
Fotoaparát Z fc možno vyzerá, že práve prišiel z 80. rokov, ale robustný rám vyrobený zo zliatiny horčíka zaručuje, že tento mirrorless fotoaparát je pripravený pre dnešok. Telo, ktoré je vo všetkých ohľadoch odolné, je tiež ľahké a pohodlne sa prenáša. Zaveste si ho na rameno a pripravte sa na obdivné pohľady okoloidúcich.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON Z fc Vlogger Kit (1199.00 €) na www.datart.sk
NIKON Z fc Vlogger Kit VOA090K005 (1309.00 €) na www.tpd.sk
NIKON Z fc Vlogging (1129.00 €) na www.k24.sk
NIKON Z fc Vlogger Kit (1309.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON Z fc Vlogger Kit (VOA090K005) (1348.99 €) na www.mall.sk