NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit

NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit
8x
NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit
  • NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit
  • NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit
  • NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit
  • NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit
  • NIKON Z50 plus 16-50 VR Vlogger Kit
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Vynikajúca obrazová kvalita fotoaparátu Nikon Z 50 vám umožní naplno ukázať váš pohľad na svet. Bajonet Nikon Z s veľkým priemerom umožňuje veľkému snímaču formátu DX tohto fotoaparátu s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť viac svetla na celej ploche záberu. A viac svetla prináša viac detailov. Či je deň alebo noc, farby na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Display

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

  • Hmotnosť (vrátane batérie) 1800 g
  • Kódy predajcov VOA050K010
    4960759152565

Vynikajúca obrazová kvalita fotoaparátu Nikon Z 50 vám umožní naplno ukázať váš pohľad na svet. Bajonet Nikon Z s veľkým priemerom umožňuje veľkému snímaču formátu DX tohto fotoaparátu s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť viac svetla na celej ploche záberu. A viac svetla prináša viac detailov. Či je deň alebo noc, farby na vašich fotografiách a filmoch budú jasnejšie. Hĺbka je väčšia. A ostrosť je veľkolepá.

Ostré snímky za každých okolností. Bez ohľadu na kompozíciu

Dokonale zaostrené fotografie a 4K videosekvencie čakajú na vás. Systém Hybrid-AF (automatické zaostrovanie) je rýchly, presný a plynulý. Zaostrovacie body AF na snímači pokrývajú približne 90 % obrazového poľa horizontálne aj vertikálne na dosiahnutie špičkovej ostrosti od okraja po okraj. Objekty budú ihneď zaostrené bez ohľadu na to, či sú v strede obrazového poľa, na okraji, alebo sú v pohybe.

Brilantný aj po západe slnka

Snímajte slobodne vo dne i v noci vďaka automatickému rozsahu citlivosti na svetlo ISO 100 – 51 200 a automatickému zaostrovaniu v slabom svetle. Od mestských scenérií o tretej ráno až po portréty v šere – teraz zachytíte v tme viac detailov než kedykoľvek predtým.

Skvelý na fotografovanie ľudí

Prirodzené portréty budú teraz ešte lepšie. Inteligentné automatické zaostrovanie s detekciou očí dokáže zaostriť na oči vášho objektu bez ohľadu na to, či je v zábere sám alebo je súčasťou davu. Zaostrenie zostane zachované, aj keď sa váš objekt pohne.

Vždy diskrétny, nikdy však nesmelý

Váš Nikon Z 50 zaostruje ticho a je vybavený režimom nehlučného fotografovania. Takže, keď vás priatelia požiadajú, aby ste na ich svadbu „priniesli svoj fotoaparát“, môžete zachytiť výnimočné okamihy bez toho, aby ste ich rušili.

#ShowMore#

Videosekvencie podľa vašich predstáv

Tvorba filmov je s vaším fotoaparátom Nikon Z 50 jednoduchá. Môžete nahrávať 4K/UHD videosekvencie s rýchlosťou 30p a snímať spomalene videosekvencie v rozlíšení Full HD. Vďaka nulovému orezu môžete využiť celú šírku veľkého obrazového snímača formátu DX. Počas natáčania môžete tiež snímať statické snímky a vytvárať priamo vo fotoaparáte dramatické 4K časozberné sekvencie.

Jasný obraz

Ultra-ostrý elektronický hľadáčik (EVF) vám umožní vidieť všetko jasne, či už snímate statické snímky alebo videosekvencie. Elektronický hľadáčik umožňuje zobraziť prirodzený obraz podobný optickému hľadáčiku DSLR. Alebo si môžete prezerať scénu tak, ako budú vyzerať výsledné snímky s použitými nastaveniami. Obraz zostane plynulý a stabilný, aj keď ho priblížite na overenie zaostrenia.

Všetky miesta, ktoré navštívite

Nikon Z 50 je pripravený snímať v okamihu, keď niečo upúta vaše oko, a ak potrebujete extra svetlo, je tu výklopný blesk. Ľahké telo sa pohodlne nosí a jeho horná a predná časť je z odolnej zliatiny horčíka.

Perspektíva podľa vašich predstáv

Veľký LCD monitor s vysokým rozlíšením a dotykovým ovládaním na spôsob smartfónu možno vyklopiť nahor alebo nadol. Či už snímate videosekvencie alebo autoportréty, vaše uhly pohľadu nikdy nevyzerali tak dobre.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NIKON Z50 Vlogger kit VOA050K010 (1179.00 €) na www.tpd.sk
NIKON Z50 Vlogger Kit (1099.00 €) na www.k24.sk
NIKON Z50 + 16-50mm (Z) f/3,5-6,3 DX Vlogger Kit (1179.00 €) na www.faxcopypro.sk
NIKON Z50 Vlogger Kit (VOA050K010) (1349.00 €) na www.alza.sk