PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná

PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná
6x
PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná
 • PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná
 • PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná
 • PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná
 • PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná
 • PANASONIC DMC-TZ70EP-S strieborná

Popis produktu Fotoaparát LUMIX DMC-TZ70 je vrcholne všestranný vreckový fotoaparát s 30.násobným optickým zoomom, elektronickým hľadáčikom, WiFi konektivitou podporenou technológiou NFC, ovládacím prstencom a podporou záznamu do súborov RAW. Fotoaparát LUMIX DMC-TZ70 je vrcholne všestranný vreckový fotoaparát, ktorý ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

 • Životnosť batérie (CIPA štandard) 300 snímkov

Display

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 300 hod.

Ostatné

 • ok
  Pútko na ruku
 • Hmotnosť (vrátane batérie) 243 g
 • Kódy predajcov DMC-TZ70EP-S
  5025232817559
Popis produktu
Fotoaparát LUMIX DMC-TZ70 je vrcholne všestranný vreckový fotoaparát s 30.násobným optickým zoomom, elektronickým hľadáčikom, WiFi konektivitou podporenou technológiou NFC, ovládacím prstencom a podporou záznamu do súborov RAW. Fotoaparát LUMIX DMC-TZ70 je vrcholne všestranný vreckový fotoaparát, ktorý Vás nesklame. Okrem pozoruhodného výkonu 30x násobného optického zoomu tento fotoaparát ponúka celý rad manuálnych funkcií na podporu vašej kreativity, napríklad hľadáčik LVF (Live View Finder), ovládací prstenec, záznam do formátu RAW a funkciu Focus Peaking. Tieto funkcie umožňujú zhotovovanie detailných snímok od bežných momentiek až po dychberúce zábery z dovolenky. Hľadáčik aj displej prešli zásadnou premenou - zvýšilo sa ich rozlíšenie, takže sú oveľa detailnejšie ako u predchodcu, modelu TZ60, naopak výrazne ubudlo rozlíšenie snímača, čím teraz fotoaparát dosahuje lepšie výsledky v horších svetelných podmienkach (menej obrazového šumu). 30x optický zoom v ultrakompaktnom tele
Spoločnosť Panasonic už dlho vybrusuje svoje optické technológie a teraz dokázala vstavať 24mm širokouhlý objektív s 30-násobným zoomom (ekvivalent 35mm filmu: 24–720 mm) do štíhleho a tenkého tela. Vďaka nemu môžete zachytiť najrôznejšie scény, od dynamických krajín až po vzdialené osoby a zvieratá.
Vstavaný hľadáčik LVF
Tento fotoaparát je vybavený hľadáčikom LVF (Live View Finder) s uhlopriečkou 0,2 palca, rozlíšením 1 166 000 bodov a 100% pokrytím záberu. Umožňuje stabilné držanie fotoaparátu a výbornú viditeľnosť živého obrazu aj pri veľkom priblížení a na priamom slnku.
Stabilizácia HYBRID O.I.S.+ a funkcie Level Shot
Päťosový systém HYBRID O.I.S.+ pre stabilizáciu videa detekuje a kompenzuje 5 typov pohybov fotoaparátu – vodorovný a zvislý pohyb, otáčanie podľa osi objektívu, zvislé otáčanie a vodorovné otáčanie.
Funkcia Level Shot rozpoznáva vodorovnú rovinu záberu a udržuje ju vyrovnanú, aj keď je fotoaparát naklonený.
Vďaka tomu je možné zhotovovať vyrovnané snímky aj naslepo, napríklad pri fotografovaní nad hlavou.
Jednoduché pripojenie Wi-Fi vďaka technológii NFC alebo QR kódu
Vďaka spojeniu funkcie Wi-Fi s technológiou NFC si môžete užiť flexibilné fotografovanie a okamžité zdieľanie snímok s neprekonateľne jednoduchým použitím. Ak chcete prepojiť fotoaparát so smartfónom alebo tabletom, stačí ich priložiť k sebe a postupovať podľa jednoduchých pokynov. Nastavenie je neskutočne jednoduché a stačí k nemu niekoľko sekúnd.
Ak smartfón alebo tablet nepodporuje technológiu NFC, možno ho napriek tomu pripojiť k fotoaparátu veľmi jednoducho, jednoduchým naskenovaním QR kódu z displeja fotoaparátu.
Na použitie tejto funkcie odporúčame aktualizovať aplikáciu "Panasonic Image App" na najnovšiu verziu. 12,1 megapixelový snímač MOS s vysokou citlivosťou
Vo fotoaparáte je použitý novo 12,1 megapixelový snímač MOS s vysokou citlivosťou, ktorý nahradil 18,1 Mpx snímač použitý v predchádzajúcom modeli TZ60. Vďaka úbytku efektívneho rozlíšenia (nižšia hustota bodov na snímači) dosahuje fotoaparát lepšie výsledky za horších svetelných podmienok, kedy výrazne klesá úroveň šumu. Túto úroveň navyše účinne potláča ešte NR systém, ktorý je súčasťou procesora Venus Engine. Citlivo odstraňuje šum a to aj nízkofrekvenčné. Výsledkom je ešte vyššia kvalita obrazu aj pri rozšírenej citlivosti ISO 6400.
Jedinečné fotografie a videá vďaka efektovým filtrom
Vďaka radu efektových filtrov môžete v kreatívnom režime dodať fotografiám a videám umelecký a originálny výraz.
Funkcia Kreatívna panoráma umožňuje vytvoriť pôsobivú zvislú alebo vodorovnú panoramatickú snímku jediným pohybom fotoaparátu.
Ukladanie do formátu RAW
Tento fotoaparát umožňuje ukladanie snímok do formátu RAW. Dokonca aj snímky zhotovené pri vysokej citlivosti ISO je možné vyvolať tak, aby boli ostré a s minimom šumu.
Ovládací prstenec
Manuálne nastavenie je vďaka ovládaciemu prstencu hračkou, pretože umožňuje intuitívne riadenie niektorého z často používaných parametrov: ohniskovej vzdialenosti, clony, času a kreatívnych filtrov. Ovládací prstenec umožňuje aj plynulé manuálne ostrenie.
Manuálne ostrenie / funkcia Focus Peaking
Pre presnejšiu kontrolu nad ostrením je tento fotoaparát vybavený funkciou Focus Peaking, ktorá v režime manuálneho ostrenia zobrazuje vrchol zaostrenia. Zaostrenie môžete kontrolovať pri sledovaní objektu v živom zobrazení. Túto funkciu môžete tiež využiť pri ovládaní fotoaparátu prostredníctvom smartfónu alebo tabletu cez pripojenie Wi-Fi, a to pri fotografovaní aj zázname videa.
Pomoc pri kompozícii
Fotografovanie so správnou kompozíciou je teraz jednoduché, stačí vybrať najvhodnejší vzor – tretiny, diagonály, tunel, vyžarovanie 1 a 2 alebo tvar S a umiestniť fotografované objekty pozdĺž vodiacich čiar. Dobre komponovaný záber má očarujúcu perspektívu a bude vyzerať dramaticky a rafinovane. Túto funkciu je možné použiť nielen pri fotografovaní podľa displeja, ale aj s hľadáčikom LVF.
Funkcia vodováhy umožňuje fotoaparátu rozpoznať náklon v oboch osiach, čo je užitočné pri kompozícii.
Záznam videa v rozlíšení Full-HD 1920x1080p vo formáte AVCHD a MP4
Tento fotoaparát dokáže zaznamenávať video v plnom HD rozlíšení 1920 x 1080 60p (v oblastiach NTSC) / 50p (v oblastiach PAL) do neprekladaného formátu AVCHD (MPEG-4 / H.264). Vďaka schopnosti nahrávať video v plnom rozlíšení neprekladane je možné detailne zachytiť aj pohybujúce sa objekty. 30-násobný optický zoom pri nahrávaní videa
Pri nahrávaní videa je k dispozícii výkonný 30-násobný optický zoom s dvojkrokovou funkciou. Pokročilá stabilizácia obrazu HYBRID O.I.S.+ sa postará o to, aby obraz nebol roztrasený ani pri vysokom priblížení. Funkcia Level Shot rozpoznáva vodorovnú rovinu záberu a udržuje ju vyrovnanú, aj keď je fotoaparát naklonený. Vďaka tomu je možné robiť vyrovnané zábery aj naslepo, napríklad pri fotografovaní nad hlavou.
Vysokorýchlostné video 120/100 snímok/s v HD
Môžete nahrávať videá s vyššou rýchlosťou – 120 (v oblastiach NTSC) / 100 (v oblastiach PAL) snímok/s v HD kvalite. Je tak možné zachytiť scény, ktoré nemožno pozorovať voľným okom, a potom ich prehrať v dramatickom spomalení.
Stereofónny mikrofón
Vďaka stereofónnemu mikrofónu kopírujúcemu nastavenú ohniskovú vzdialenosť sú videá doplnené kvalitným stereofónnym zvukom vo formáte Dolby Digital. Pri nahrávaní sú potlačené mechanické zvuky spôsobené zoomovaním. K dispozícii je aj funkcia automatického potlačenia hluku vetra, ktorá potlačí hluk na pozadí a zvýrazní ľudský hlas.
Odvážte svoju kreativitu s Pripojení jedným dotykom (NFC)
Technológia NFC (Near Field Communication) uľahčuje nadviazanie spojenia pomocou Wi-Fi. Stačí sa dotknúť smartfónu alebo tabletu s podporou technológie NFC, a premení sa na diaľkový ovládač alebo príjemcu dát z fotoaparátu.
Využite naplno možnosti pripojenia cez Wi-Fi vďaka aplikácii „Panasonic Image App“. Zvlášť počas cestovania oceníte funkcie:
Vzdialené fotografovanie
Okamžitý prenos
Zemepisné súradnice
Vzdialené prezeranie
Jednoduché zdieľanie
Pohodlie bezdrôtového prenosu Wi-Fi však využijete aj doma. Napríklad s fukciami:
Synchronizácia s cloudom
Automatický prenos snímok
Bezdrôtové prehrávanie na TV
Bezdrôtová tlač
Inteligentné režimy iA a iA Plus
Začiatočníci môžu režim iA (inteligentná automatika) použiť na fotografovanie krásnych snímok s podporou celého radu pomocných funkcií, vrátane režimu i-Food a inteligentného fotografovania z ruky za šera. Režim iA Plus potom umožňuje navyše nastaviť rozostrenie pozadia, kompenzáciu expozície a vyváženie bielej. 3,0" displej s 1 040 000 bodmi
Veľký trojpalcový TFT displej s rozlíšením 1.040.000 bodov je dobre viditeľný pri akomkoľvek osvetlení a výborne sa hodí na fotografovanie aj prezeranie snímok.
Nabíjanie z adaptéra aj z USB
Batériu fotoaparátu je možné nabíjať ako nabíjačkou z elektrickej zásuvky, tak pomocou kábla USB.
Rozmery a hmotnosť: 110,7 × 64,6 × 34,4 mm 243 g
Obsah balenia:
Panasonic Lumix DMC-TZ70 akumulátor DMW-B
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PANASONIC LUMIX DMC-TZ70 strieborný (DMC-TZ70EP-S) (232.90 €) na www.alza.sk
recenzia
ip 10.03.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

zatiaľ len zbežné vyskúšanie-spokojnosť

recenzia
Jozef 10.03.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Velkost parada
negativa
Ziadne

Spickovy

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)