PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !

PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !
6x
PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !
  • PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !
  • PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !
  • PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !
  • PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !
  • PANASONIC Lumix DC-G9 telo +32 GB SANDISK plus RODE VIDEOMIC Go Zadarmo !

Panasonic zaujal odlišný prístup k vývoju fotoaparátov s fotoaparátom DC-G9 Micro Four Thirds Mirrorless so zameraním na statické zábery, ktorý má množstvo novo vyvinutých funkcií a vlastností, ktoré oslovia fotografov. Ústredným bodom procesu snímania je kombinácia 20,3 MP snímača Live MOS a najnovšieho procesora ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

  • Výdrž batérie 400 hod.

Ostatné

  • Hmotnosť (vrátane batérie) 658 g
  • Kódy predajcov DC-G9EG-K
    5025232873555

Panasonic zaujal odlišný prístup k vývoju fotoaparátov s fotoaparátom DC-G9 Micro Four Thirds Mirrorless so zameraním na statické zábery, ktorý má množstvo novo vyvinutých funkcií a vlastností, ktoré oslovia fotografov. Ústredným bodom procesu snímania je kombinácia 20,3 MP snímača Live MOS a najnovšieho procesora Venus Engine, ktorý umožňuje zachytávanie ostrých snímkov a videa s citlivosťou ISO až do 25600. K dispozícii sú tiež extrémne vysoké rýchlosti snímania, až 60 snímok za sekundu. Sériové snímanie má funkciu elektronickej uzávierky. Ak chcete natáčať video spolu s fotografiami, G9 je na to ako stvorený, ponúka totiž 4K UHD až do 60p.

Fotoaparát, ktorý s vami drží krok

Fotograf divočiny Joakim Odelberg sa vydal na misiu zdokumentovať mimoriadne bohatý život madagaskarskej divočiny, zachytiť úchvatnú krásu a zároveň zvýšiť povedomie ohrozenia niektorých živočíšnych druhov. Fotoaparát LUMIX G9 je dokonalým spoločníkom na jeho ceste, pretože mu umožňuje sledovať rýchlo sa pohybujúce objekty v prírode, ako aj reagovať na všetky neočakávané príležitosti a výzvy, ktorým čelí. Zistite, ako fotoaparát dokáže držať krok s vašou vášňou bez ohľadu na objekt a miesto snímania.

Prirodzený svet. V celej svojej kráse

Fotoaparát LUMIX G9 vytvára neuveriteľné statické snímky a je plný inovácií. Obsahuje 20,3-megapixlový digitálny snímač Live MOS bez antialiasingového filtra, ktorý umožňuje zhotovovať inšpiratívne snímky tým najpamätnejším spôsobom.

Zamerajte sa na to, na čom záleží... Bez ohľadu na rýchlosť pohybu

Nové automatické zaostrovanie DFD s režimom sériového snímania zaručuje, že vám nič nebude brániť vo vytvorení snímky. Vďaka pokročilému výkonu pri sledovaní 20 snímkami za sekundu v kontinuálnom režime AFC sa zaostrenie uzamkne za 0,04 sekundy a nepretržite sleduje pohyb.

#showmore#

Nekompromisný výkon vo vašich rukách

Keď nemáte čas postaviť statív a jedinou možnosťou je snímanie z ruky, duálna stabilizácia obrazu (I.S.) (5-osová korekcia až po úroveň 6,5 clonového čísla) znamená, že pri kvalite obrazu sa nerobia žiadne kompromisy. Vďaka tomu môžete prejaviť spontánnosť v teréne bez ohľadu na vášeň, ktorú sledujete. Kompaktný objektív umožňuje snímať z diaľky (aj pomocou teleobjektívu) bez toho, aby ste museli venovať čas starostlivej príprave na záber.

Nikdy nezmeškajte moment s režimom 6K photo

Pri snímaní prírody si môžete byť istí jedinou vecou – nepredvídateľnosťou toho, čo čaká za rohom. Funkcia 6K PHOTO znamená, že pri snímaní frekvenciou 30 snímok za sekundu môžete zachytiť aj neočakávané zábery a potom najkvalitnejší záber extrahovať ako snímku JPEG s rozlíšením až 18 megapixelov.

Fotoaparát, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Pri snímaní v rôznorodých a náročných prostrediach je dôležitá spoľahlivosť, a preto je LUMIX G9 postavený tak, aby bol odolný voči mrazu, postriekaniu a prachu a vydržal celý rad náročných podmienok. Pokiaľ ide o funkčnosť, prináša všetko, čo potrebujete, a ešte aj viac. Je vybavený nabíjaním pomocou rozhrania USB, dvoma zásuvkami na karty SD kompatibilnými s vysokorýchlostnými kartami UHS-II/V90, pákovým ovládačom, stavovým displejom LCD a veľkým, ergonomickým úchopom.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Panasonic Lumix DC-G9 čierny (1062.50 €) na www.datart.sk
Panasonic DC-G9E telo fotoaparátu (955.36 €) na click.edigital.sk
Panasonic DC-G9 telo (1055.00 €) na www.faxcopypro.sk
Panasonic LUMIX DC-G9 telo (DC-G9EG-K) (1159.00 €) na www.alza.sk