PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA

PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA
5x
PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA
  • PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA
  • PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA
  • PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA
  • PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA
  • PANASONIC Lumix DC-GH5S telo +32 GB SANDISK +BRAŠŇA +ĎALŠIA BATÉRIA

Panasonic GH5S dosahuje doposiaľ najvyššiu citlivosť a najlepšiu kvalitu obrazu v histórii fotoaparátov LUMIX. Umožnuje to kombinácia novovyvinutého vysokocitlivého snímača s technológiou dvojitej natívnej citlivosti ISO a najnovšieho procesora Venus Engine. Duálna natívna citlivosť ISO je revolučná technológia ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Display

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

  • Výdrž batérie 440 hod.

Ostatné

  • Hmotnosť (vrátane batérie) 660 g
  • Kódy predajcov DC-GH5SE-K
    5025232873937
Panasonic GH5S dosahuje doposiaľ najvyššiu citlivosť a najlepšiu kvalitu obrazu v histórii fotoaparátov LUMIX. Umožnuje to kombinácia novovyvinutého vysokocitlivého snímača s technológiou dvojitej natívnej citlivosti ISO a najnovšieho procesora Venus Engine. Duálna natívna citlivosť ISO je revolučná technológia používaná v profesionálnych videokamerách od spoločnosti Panasonic, ktorá ponúka výhody veľmi vysokej citlivosti pri zachovaní nízkych úrovní šumu. Pri bežnej jednoduchej natívnej citlivosti ISO sa úroveň šumu so stúpajúcou citlivosťou zvyšujú. Novovyvynutý obrazový snímač však obsahuje duálne obvody, ktoré pred spracovaním nárastu dokážu prepnúť na vysokú natívnu citlivosť. To znamená, že aj pri slabom osvetlení môžete dosiahnúť nádherný videozáznam s potlačeným šumom.
Pôvodný fotoaparát LUMIX GH5 umožnil zaznamenávanie videí 4K 60p/50p na digitálnej jednookej bezzrkadlovke. LUMIX GH5S rozširuje vaše kreatívne možnosti ešte viac a vôbec po prvýkrát tahŕňa funkciu záznamu videa Cinema 4K (C4K: 4096 x 2160) 60p/50p. Čas záznamu je neobmedzený, a to ani pri snímaní videa s rozlíšením FHD či 4K.
Fotoaparát LUMIX GH5S prináša radikálnu zmenu vo forme interného snímania videí s rozlíšením C4K/4K s výstupom 4:2:2 10 bitov. Pri 10 bitoch budú napríklad nuansy prechodov oblohy alebo západov slnka bez pásov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri 8 bitoch. Možnosť tvoriť videá pomocou fotoaparátu je bezprecedentná pre filmárov v teréne. Okrem toho môžete nasnímať výstup 4:2:2 10 bitov na kartu SD a tároveň vysielať tento signál naživo do externého monitora alebo nahrávača prostredníctvom portu HDMI plnej veľkosti. Výstup 4:2:2 10 bitov umožňuje verné snímanie a zvýrazňovanie farieb až s miliardou farieb a štvornásobným tónovaním v porovnaní s 8-bitovým výstupom, aby technika držala krok s profesionálnym zámerom.
Neutrálna alebo plochá logaritmická ("log") gamma krivka zachytáva široký dynamický obrazový rozsah ideálny na zvýrazňovanie farieb. Funkcia zobrazenia vyhľadávacej tabuľky vám okrem toho pomáha s expozíciou a s odhalením režiserského zámeru (napr. použitím V-LogL na vyhľadávaciu tabuľku pre Rec.709 na dosiahnutie HDTV vzhľadu.
HDR (vysokodinamick rozsah je režím, ktorý slúži na reprodukciu svetlých a tmavých šasti obrazu, vďaka čomu vyzerá ako skutočný. Hybridnú logaritmickú gamu (HLG) si môžete vybrať v šasti Fotografický štýl.
Snímač LUMIX GH5S zvláda viaceré pomery strán (4:3, 17:9, 16:9 a 3:2). Vďaka širokému rozsahu efektívnych pixlov sa ohnisková vzdialenosť pri týchto pomeroch strán nemení. Táto funkcia je dostupná na fotografovanie statických snímok, videa s rozlíšením 4K a C4K, ako aj v anamorfotickom režíme. Umožňuje naplno využívať zorný uhol objektívu a dosiahnuť skutočne úchvatný obraz. Pri používaní väčšieho snímača sa tiež dosahujú vysoké rýchlosti načítania údajov. Rušenie posuvnou uzávierkou je v porovnaní s fotoaparátom LUMIX GH5 potlačené približne 1,3-násobne s vysokými rýchlosťami načítania údajov pri zázname videa alebo používaní elektronickej uzávierky.
Aktuálny firmware pre LUMIX GH5S verzia 1.4
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Panasonic DC-GH5S telo (1649.00 €) na www.faxcopypro.sk
PANASONIC Lumix DMC-GH5S Body (DMC-GH5SE-K) (1818.99 €) na www.mall.sk
Panasonic LUMIX DMC-GH5S telo (DC-GH5SE-K) (1749.00 €) na www.alza.sk