PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K

PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K
7x
PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K
 • PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K
 • PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K
 • PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K
 • PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K
 • PANASONIC LUMIX DMC-GH5 telo DC-GH5EG-K
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

LUMIX GH5 je naozaj pozoruhodný vysokým výkonom senzora Digital Live MOS s rozlíšením 20,3 megapixelov a najvyššou kvalitou obrazu zo všetkých digitálnych fotoaparátov LUMIX G. Zo senzora môžete odstrániť filter s dolným priepustom a nasnímať najostrejšie fotky s vysokým dynamickým rozsahom a bez artefaktov. Krásu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 410 hod.

Ostatné

 • ok
  Pútko na ruku
 • ok
  Stručný návod
 • Hmotnosť (vrátane batérie) 725 g
 • Kódy predajcov 5025232859191
  DC-GH5EG-K

LUMIX GH5 je naozaj pozoruhodný vysokým výkonom senzora Digital Live MOS s rozlíšením 20,3 megapixelov a najvyššou kvalitou obrazu zo všetkých digitálnych fotoaparátov LUMIX G. Zo senzora môžete odstrániť filter s dolným priepustom a nasnímať najostrejšie fotky s vysokým dynamickým rozsahom a bez artefaktov. Krásu fotoaparátu LUMIX GH5 ste ovplyvnili vy a vyrobili ho inžinieri spoločnosti Panasonic.

Procesor Venus Engine

Spojením pokročilého senzora Digital Live MOS s vynikajúcim novým procesorom Venus Engine 10 vznikajú mimoriadne farebne presné snímky s prirodzenou textúrou. Vďaka možnostiam Multipixel Luminance Generation a Intelligent Detail budú mať snímky intenzívny jas a kontrast. Vaše snímky naozaj vyniknú bohatosťou farieb a svetelnými prechodmi s funkciami Three-Dimensional Colour Control a Multi Process NR. Používateľov, ktorí majú radi videá, budú ohúrení lepším výkonom v oblasti dynamického rozsahu pri nastaveniach s vysokou citlivosťou ISO.

Dokonalý 5-osý stabilizátor

Vďaka 5-osovému stabilizátoru obrazu Dual I.S. 2 vám na pomoc príde inteligentná kompenzácia. Toto je ekvivalent 5 zdvojení dĺžky trvania expozície, takže môžete použiť o 5 krokov pomalšiu uzávierku až po teleobjektív. Fotoaparát LUMIX GH5 eliminuje tras v tele aj v objektíve. Robí tak pri snímaní záberov, videí a aj pri videách s rozlíšením 4K. Ohromujúca sila 5-osového stabilizátora obrazu I.S. tela koriguje tras pre všetky objektívy vrátane klasických objektívov, ktoré nie sú vybavené funkciou O.I.S.

Mimoriadna kvalita videa s rozlíšením 4K

S fotoaparátom LUMIX GH5 môžete robiť profesionálne videá na ešte vyššej úrovni s presným a priam saténovo hladkým rozlíšením 4K 60p/50p (QFHD 4K: 3 840 x 2 160 / MOV alebo MP4). Vyššia snímková frekvencia znamená vynikajúcu kompenzáciu pohybu a video môžete pri úprave spomaliť bez straty detailov. Takisto dosiahnete dokonalé panorámovanie a potlačenie efektu posuvnej závierky (rolling shutter), ktoré sa vyskytuje pri nižšej snímkovej frekvencii.

#showmore#
Môžete dosiahnuť aj snímky s vysokým rozlíšením a dokonalou ohniskovou vzdialenosťou, keďže LUMIX GH5 funguje na princípe pixel za pixel so snímaním bez senzorového orezania. Pri snímanie videa nie je obmedzenie dĺžky, takže pri všetkých nastaveniach snímania môžete nahrávať dlhšie ako 30 minút. 

Fotoaparát s interným snímaním s výstupom 4:2:2 10 bitov

LUMIX GH5 prináša radikálnu zmenu vo forme interného snímania videí s rozlíšením 4K s výstupom 4:2:2 10 bitov. Pri 10 bitoch budú napríklad nuansy prechodov oblohy alebo západov slnka bez pásov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri 8 bitoch. Možnosť tvoriť videá pomocou fotoaparátu je bezprecedentná pre filmárov v teréne. Výstup 4:2:2 10 bitov môžete nasnímať na kartu SD a zároveň vysielať tento signál naživo do externého monitora alebo nahrávača prostredníctvom portu HDMI plnej veľkosti. Výstup 4:2:2 10 bitov umožňuje snímanie verných farieb a zvuku s až miliardou farieb a štvornásobným tónovaním v porovnaní s 8-bitovým výstupom, aby technika držala krok s profesionálnym zámerom.Neuveriteľnú prenosovú rýchlosť 400 Mb/s (ALL-Intra) snímania získate aktualizáciou firmvéru. 

Ultrarýchla detekcia pohybu a zaostrenia

Inovatívna technológia DFD (Depth From Defocus) spoločnosti Panasonic sa neustále vyvíja a je ešte lepšia. Technológia DFD umožňuje fotoaparátu LUMIX GH5 neuveriteľne rýchlo vypočítať zmenu ohniskovej vzdialenosti objektívu porovnaním hodnoty hĺbky poľa dvoch snímok. V kombinácii s automatickým zaostrovaním s maximálnou schopnosťou snímať 480 snímok za sekundu dokáže fotoaparát LUMIX GH5 ultrarýchlo automaticky zaostrovať až do 0,05 sekundy* a sériovo snímať až do 9 snímok za sekundu s nepretržitým automatickým zaostrovaním (* nepretržité snímanie s rýchlosťou 12 snímok za sekundu v režime jednoduchého automatického zaostrovania AFS). Nový detektor pohybu presne sleduje rýchlo sa pohybujúce objekty a umožňuje bezproblémové snímanie v režime 4K PHOTO/VIDEO a 6K PHOTO.

Sériové snímanie s rozlíšením 6K/4K

Snímajte s neobmedzeným sériovým snímaním a potom si vyberte, ktoré snímky si chcete nechať. Nový režim 6K PHOTO s rýchlosťou 30 snímok za sekundu vám umožňuje snímať dokonalé momenty s neuveriteľným rozlíšením približne 18 megapixelov. S ultrarýchlym režimom 4K PHOTO s rýchlosťou 60 snímok za sekundu dokážete zachytiť aj rýchlejšie pohyby, čo s bežnými fotoaparátmi nie je možné. S fotoaparátom LUMIX GH5 budú tieto momenty naozaj nepremeškateľné. 

Pevná konštrukcia odolná voči striekajúcej vode, prachu aj mrazu

Fotoaparát LUMIX GH5 je skonštruovaný, aby vydržal aj náročné podmienky v teréne. Ochrana proti mrazu je efektívna až do -10 stupňov a okrem mrazu chráni aj pred striekajúcou vodou a prachom, a to vďaka ochrane proti počasiu na každom spoji, tlačidle a otočnom ovládači. Konštrukciu fotoaparátu tvorí odliatok zo zliatiny horčíka, vďaka čomu je ľahká, no zároveň odolná a kompaktná. Tento fotoaparát si môžete so sebou zobrať všade.

Veľký živý hľadáčik OLED

Supervysoké rozlíšenie 3 680 000 bodov veľkého živého hľadáčika ponúka vynikajúcu viditeľnosť a dokonalú kompozíciu aj pri priamom slnku. Vysoké 0,76-násobné priblíženie (ekvivalent 35 mm fotoaparátu) uľahčuje sledovanie detailov obrazu, vašich nastavení a ikon. 21 mm veľká vzdialenosť od oka je mimoriadne vhodná pre ľudí, ktorí nosia okuliare. A najlepšie je, že s veľkým živým hľadáčikom OLED nasnímate fotky presne tak, ako si ich predstavujete.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Panasonic DC-GH5 telo + SD64GB ZADARMO (1278.00 €) na www.faxcopypro.sk
Panasonic LUMIX DMC-GH5 telo (DC-GH5EG-K) (1489.00 €) na www.alza.sk