PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná

PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná
12x
PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná
  • PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná
  • PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná
  • PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná
  • PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná
  • PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborná
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Zachyťte viac detailov vďaka objektívu LEICA DC s 30-násobným priblížením - Úchvatné zábery pri slabom svetle – vysokocitlivý snímač MOS - Technológia 4K vo vreckovom vyhotovení - Funkcia 4K prináša nové spôsoby fotografovania - Funkcia Post Focus umožňuje vybrať oblasť na zaostrenie dokonca aj po snímaní - Intuitívne ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Display

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

  • Výdrž batérie 320 hod.

Ostatné

  • Hmotnosť (vrátane batérie) 282 g
  • Kódy predajcov DMC-TZ80EP-S
    5025232837496
Zachyťte viac detailov vďaka objektívu LEICA DC s 30-násobným priblížením
- Úchvatné zábery pri slabom svetle – vysokocitlivý snímač MOS
- Technológia 4K vo vreckovom vyhotovení
- Funkcia 4K prináša nové spôsoby fotografovania
- Funkcia Post Focus umožňuje vybrať oblasť na zaostrenie dokonca aj po snímaní
- Intuitívne ovládanie – ovládací krúžok, živý hľadáčik (LVF) s vysokým rozlíšením, dotykové ovládanie
Model LUMIX TZ80 vás dostane na dosah k dianiu. 24-milimetrový objektív LEICA DC VARIO-ELMAR má 30-násobné optické priblíženie, takže vždy budete mať detailný pohľad a zachytenú snímku toho, čo vzbudí váš záujem. Vďaka kompaktným rozmerom je ideálnym spoločníkom do vrecka alebo tašky, takže ho môžete mať neustále poruke. Nech už cestujete kamkoľvek, určite si vezmite so sebou aj LUMIX TZ80, ktorý vám umožní zachytiť každý detail.
Podmienky so slabým svetlom môžu predstavovať problém, ale vďaka novému 18,1-megapixelovému snímaču MOS s vysokou citlivosťou a obrazovému procesoru Venus Engine fotoaparátu LUMIX TZ80 môžete zhotovovať ohromujúce snímky aj v slabo osvetlených prostrediach. Na snímkach zhotovených pri slabom svetle budú jasnejšie detaily a menej obrazového šumu. Zachyťte viac detailov pri snímaní vo formáte RAW. Údaje snímky zachovávajú pôvodné informácie o farbách a svetle zachytené snímačom iba s minimálnym spracovaním. Teraz môžete upravovať tieto vysokokvalitné snímky priamo a byť ohromení výsledkami.
Uvedenie modelu LUMIX TZ80 na trh vám dáva možnosť nahrávať videá s rozlíšením 4K (až do QFHD: 3 840 × 2 160 pixelov, 25 snímok za sekundu). Súčasťou sú aj tri funkcie snímania fotografií s rozlíšením 4K na zachytávanie najprchavejších fotografických príležitostí: sériové snímanie 4K, sériové snímanie 4K S/Z (spustenie/zastavenie) a predbežné sériové snímanie 4K. Všetky tieto funkcie umožňujú zachytiť dokonalý okamih pomocou sériového snímania s vysokou rýchlosťou 30 snímok za sekundu a po snímaní vybrať ten najlepší záber. Hybridný model LUMIX TZ80 vám dáva kreatívnu slobodu v oblasti zhotovovania videí aj fotografií. Pri nahrávaní videí s rozlíšením 4K používajte kartu rýchlostnej triedy UHS Speed Class 3.
Predstavovali ste si niekedy, že po zhotovení snímok budete môcť zaostriť presne na cieľový objekt? Teraz to môžete poľahky vykonať pomocou funkcie Post Focus. Funkcia bola vyvinutá na základe technológie automatického zaostrovania DFD (Depth From Defocus) spoločnosti Panasonic, ktorá využíva rozlíšenie 4K a vysokú presnosť. Zhotovenie snímky na mieste a neskoršie uloženie podľa vašich požiadaviek predstavuje úplne nový fotografický zážitok z hľadiska dosiahnutia kreatívnej slobody.
Ovládací krúžok umožňuje plynulejšie manuálne ovládanie clony, rýchlosti uzávierky, priblíženia a zaostrenia. Zároveň ho možno prispôsobiť podľa obľúbených nastavení používateľa. Živý hľadáčik (LVF) (ekvivalent 1 166 000 bodov) zabezpečuje dokonalú kompozíciu aj pri priamom slnečnom svetle. 3-palcový displej na zadnej strane s rozlíšením 1 040 000 bodov navyše okamžite umožní zaostriť na objekt dotykom na displeji – pomocou displeja môžete dokonca aj stlačiť spúšť.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PANASONIC LUMIX DMC-TZ80 strieborný (DMC-TZ80EP-S) (304.90 €) na www.alza.sk