SONY Alpha 7 tělo

SONY Alpha 7 tělo
9x
SONY Alpha 7 tělo
  • SONY Alpha 7 tělo
  • SONY Alpha 7 tělo
  • SONY Alpha 7 tělo
  • SONY Alpha 7 tělo
  • SONY Alpha 7 tělo
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

α7 Dokonalosť pre všetkých Fotoaparátom α7 Full Frame veľkosti do dlane: prenosnosť a výkon v jednom. Snímač 24,3 Mpx 35 mm Full Frame v tele s polovičnou hmotnosťou v porovnaní s digitálnou zrkadlovkou je novou métou na trhu. Čakajú na vás úžasné snímky S rozlíšením 24,3 megapixelov sa snímač 35 mm Full Frame Exmor® ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

  • Životnosť batérie (CIPA štandard) 340 snímkov

Rozhrania

Dizajn

Vyhotovenie

Batéria, výdrž

  • Výdrž batérie 340 hod.

Ostatné

  • Hmotnosť (vrátane batérie) 474 g

α7
Dokonalosť pre všetkých

Fotoaparátom α7 Full Frame veľkosti do dlane: prenosnosť a výkon v jednom. Snímač 24,3 Mpx 35 mm Full Frame v tele s polovičnou hmotnosťou v porovnaní s digitálnou zrkadlovkou je novou métou na trhu.

Čakajú na vás úžasné snímky

S rozlíšením 24,3 megapixelov sa snímač 35 mm Full Frame Exmor® fotoaparátu α7 vyrovná špičkovým digitálnym zrkadlovkám. A vďaka najnovšiemu procesoru BIONZ X od spoločnosti Sony a pokročilému automatickému zaostrovaniu ponúka model α7 výnimočné detaily, citlivosť a kvalitu. Pripravte sa na výkon, ktorý prenesie vaše fotografovanie na novú úroveň.

Nádherný tvar. Robustné funkcie.

Profesionálne prevedenie z každého uhla

Pri tvorbe modelu a7 sa spoločnosť Sony snažila nájsť rovnováhu medzi precíznym ovládaním, ktoré potrebujú profesionálni fotografi, a ergonómiou podľa ich predstáv. Výsledkom sú precízne vyrobené ovládacie prvky, robustné funkcie, bohaté možnosti rozšírenia, nahrávania a pripojenia – to všetko v odolnom a ľahkom tele o 25 % menšom ako špičkové zrkadlovky.

Rýchlosť sa spája s precíznosťou

Najpokročilejšie automatické zaostrovanie Sony v modeli α7 spája rýchlosť detekcie fázového rozdielu (117 bodov) s presnosťou detekcie kontrastu. A navyše AF so zameraním objektov a nastavenie oblasti AF.

XGA OLED TRU-FINDER™
Šikovný hľadáčik, lepšie zábery

Vďaka 100 % pokrytiu zobrazovacieho poľa, rozlíšeniu 1 024 x 768, vysokému kontrastu, aktualizácii nastavení v reálnom čase a presnému efektu rozostrenia nie je hľadáčik OLED Tru-Finder™ (XGA) len pomôcka pri tvorbe kompozície. Profesionálne funkcie dopĺňa 5 režimov zobrazovania a nastavenie farebnej teploty a jasu.

Jasné objekty, úchvatné príbehy

Výhody presného zobrazenia efektu rozostrenia
Na rozdiel od tradičného optického hľadáčika (OVF), ktorý skreslí efekt rozostrenia cez displej zaostrenia, elektronický hľadáčik spoločnosti Sony (EVF) zobrazí obraz priamo zo snímača, takže vidíte, ako bude vyzerať finálny záber. Zmenili ste hodnotu clony? Zmenu hĺbky poľa uvidíte v hľadáčiku.

Priblížte si to, čo je dôležité

Prejdite od hodnotenia po snímaní ku zdokonaleniu pred snímaním
Špičkové digitálne zrkadlovky umožňujú po snímaní zväčšiť záber na displeji LCD a skontrolovať ho, ale s hľadáčikom Tru-Finder™ môžete nastavenia zmeniť pred a počas procesu snímania. Takže namiesto dodatočného zisťovania, čo ste nasnímali, môžete snímať presne, čo chcete.

Jemne dolaďte zaostrenie

Funkcia vystupňovania pomôže získať precízne detaily
Potrebujete okamžité informácie o najostrejšie zaostrených častiach záberu? Aktivujte zabudovanú funkciu vystupňovania a nastavte jej citlivosť a farbu zvýraznenia podľa vlastných požiadaviek.

Kompozícia bez hádania

Pozrite si nastavenia expozície pred nasnímaním záberu
Fotoaparáty s tradičnými hľadáčikmi nútili fotografov kontrolovať každý záber na displeji LCD, alebo snímať niekoľko záberov, a tak dosiahnuť správnu expozíciu. Ale to už viac netreba: s hľadáčikom Tru-Finder™ uvidíte efekt nastavení hodnôt expozície pred snímaním a nemusíte zo snímaného objektu spúšťať zrak.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY Alpha 7 telo (ILCE7B.CE) (979.10 €) na www.alza.sk