SONY Alpha A7C - Telo , strieborné

SONY Alpha A7C - Telo , strieborné
18x
SONY Alpha A7C - Telo , strieborné
 • SONY Alpha A7C - Telo , strieborné
 • SONY Alpha A7C - Telo , strieborné
 • SONY Alpha A7C - Telo , strieborné
 • SONY Alpha A7C - Telo , strieborné
 • SONY Alpha A7C - Telo , strieborné
it it it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Výkon a výnimočná kvalita obrazu Napriek najmenšiemu a najľahšiemu telu fotoaparátu na svete prináša model a7C výnimočnú kvalitu obrazu fotografií aj videozáznamov, akú by ste očakávali od fotoaparátu formátu Full Frame. Rýchle, široké a stabilné automatické zaostrovanie, rýchle sériové snímanie a praktický ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Rozhrania

 • ok
  Konektor pre mikrofón
 • Slúchadlové výstupy 1 ks
 • ok
  USB
 • ok
  Wi-Fi
 • ok
  BlueTooth

Dizajn

Vyhotovenie

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 740 hod.

Ostatné

 • Hmotnosť (vrátane batérie) 509 g
 • Kódy predajcov 4548736121669
  ILCE7CS.CEC
Výkon a výnimočná kvalita obrazu
Napriek najmenšiemu a najľahšiemu telu fotoaparátu na svete prináša model a7C výnimočnú kvalitu obrazu fotografií aj videozáznamov, akú by ste očakávali od fotoaparátu formátu Full Frame. Rýchle, široké a stabilné automatické zaostrovanie, rýchle sériové snímanie a praktický natáčateľný displej LCD pomáha zachytávať neustálu akciu.
Vynikajúci zber svetla umožňuje vysokokvalitné obrazy s nízkym šumom
Väčšie snímače vytvárajú lepšie obrazy a snímač modelu a7C formátu Full Frame je výrazne väčší ako snímače v smartfónoch, kompaktných digitálnych fotoaparátoch či porovnateľne veľkých fotoaparátoch formátu APS-C s vymeniteľným objektívom. Výsledkom je vyšší zber svetla umožňujúci snímanie obrazov profesionálnej kvality s nižším šumom a vyšším množstvom detailov na zatienených aj veľmi osvetlených oblastiach.
Spoznajte rozdiel vďaka veľkému snímaču
Snímač Full Frame zachytáva pôsobivé snímky charakteristické pre tento formát. Veľkosť snímača modelu a7C je viac ako 2-násobná v porovnaní so snímačmi vo fotoaparátoch APS-C s porovnateľnou veľkosťou tela a až 30-násobná v porovnaní so snímačmi smartfónov. Vďaka tomu sú obrázky úchvatné, ako aj plné hĺbky a detailov.
Kompaktnosť a jednoduché ovládanie
Fotoaparát a7C bol navrhnutý ako nekompromisne kompaktný, ľahký, prenosný a skutočne výkonný fotoaparát formátu Full Frame. Tento cieľ sme dosiahli vyvinutím nových mechanických prvkov – uzávierky šetriacej priestor a jednotky optickej stabilizácie a tiež zlepšením rozloženia a štruktúry.
Využite výhody formátu Full Frame
Snímač formátu Full Frame modelu a7C dokáže viac než len zachytávať viac svetla. Veľký snímač a veľkosť pixela prinášajú vylepšenie hĺbky obrazu, ako aj dynamický rozsah a detaily.
Objektívy E-mount od širokouhlých cez telefotografické po špecializované
Či ste amatér alebo profesionál, fotograf alebo tvorca filmov, široká ponuka viac ako 50 objektívov s objímkou E-mount pomôže vašej kreativite roztiahnuť krídla. Kompaktné objektívy formátu Full Frame vytvárajú úžasné obrázky s nízkou úrovňou skreslenia dokonca aj pri širokouhlých ohniskových vzdialenostiach, nádhernou hĺbkou a efektom rozostrenia (bokeh).
Zachyťte akciu dokonale verne a nádherne detailne
Najmodernejšie automatické zaostrovanie (AF) a schopnosť rýchlo sériovo snímať vám pomáhajú nepremeškať záber v tom pravom zlomku sekundy. Jednotka optickej stabilizácie obrazu modelu a7C zabezpečí, že obraz bude stabilný a bez rozmazania aj pri snímaní fotografií, aj pri snímaní videozáznamu.
Kvalita obrazu formátu Full Frame pre tvorcov videozáznamov
Nakloniteľný monitor s bočným otváraním modelu a7C umožňuje jednoduché sledovanie dokonca aj v prípade pripojenia mikrofónu, použitia stabilizátora alebo pri snímaní z rôznych pozícií. Konektory pre mikrofón a slúchadlá vám navyše umožňujú použiť obľúbené vybavenie. Veľkokapacitná batéria navyše umožňuje dlhé snímanie. Keď to zhrnieme, model a7C je ideálny pre vlogerov a iných tvorcov.
Kompaktný, ľahký a prenosný, a to dokonca aj s prídavnými držadlami
Displej LCD s otváraním do strany uľahčuje vlogovanie, keď ste sami. Voliteľná kombinácia rúčky a mikrofónu je ideálna na bezdrôtové vlogovanie a stojan na digitálny mikrofón sníma extra čistý zvuk. Fotoaparát podporuje aj obľúbený vertikálny formát videa a vďaka metaúdajom je možné vertikálne nahratý obsah opätovne prehrať a upravovať vo vertikálnej orientácii bez potreby jeho otočenia.
Fotoaparát môže snímať až 5x pomalšie a až 60x rýchlejšie oproti realite
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY Alpha 7C, telo strieborný (1849.00 €) na www.datart.sk
SONY Alpha 7C Body Silver (ILCE7CS.CEC) (1958.49 €) na www.mall.sk
SONY ILCE-7CS Alfa 7C telo, čierne/strieborné, bajonet E, Full-Frame snímač 24,2 MP, 4K (2035.00 €) na www.faxcopypro.sk
SONY Alpha A7C telo strieborný (ILCE7CS.CEC) (2249.00 €) na www.alza.sk