SONY CyberShot DSC-HX400V cierna

SONY CyberShot DSC-HX400V cierna
11x
SONY CyberShot DSC-HX400V cierna
 • SONY CyberShot DSC-HX400V cierna
 • SONY CyberShot DSC-HX400V cierna
 • SONY CyberShot DSC-HX400V cierna
 • SONY CyberShot DSC-HX400V cierna
 • SONY CyberShot DSC-HX400V cierna
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Funkcie Jedinečná transfokácia Snímajte nezabudnuteľné zážitky vďaka 50x optickej transfokácii (100x transfokácie Clear Image Zoom), snímaču Exmor R®™ CMOS s rozlíšením 20,4 Mpx a procesoru BIONZ X™ na spracovanie obrazu s bezkonkurenčným výkonom a jednoduchým ovládaním a používaním príslušenstva ako v prípade ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

 • Počet asférických členov 3
 • Životnosť batérie (CIPA štandard) 300 snímkov

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 300 hod.

Ostatné

 • Hmotnosť (vrátane batérie) 633 g
 • Kódy predajcov 4905524981469
  DSCHX400VB.CE3
Funkcie Jedinečná transfokácia

Snímajte nezabudnuteľné zážitky vďaka 50x optickej transfokácii (100x transfokácie Clear Image Zoom), snímaču Exmor R®™ CMOS s rozlíšením 20,4 Mpx a procesoru BIONZ X™ na spracovanie obrazu s bezkonkurenčným výkonom a jednoduchým ovládaním a používaním príslušenstva ako v prípade digitálnej zrkadlovky. Využite praktickú zabudovanú päticu Multi Interface Shoe na pripojenie externého blesku, svetla, mikrofónu atď.

20,4MP snímač Exmor R ™ CMOS

Vytvorte detaily aj pri slabom osvetlení. Zadný osvetlený snímač Exmor R ™ CMOS s rozlíšením 20,4 megapixelov má široké vnímavé plochy, ktoré umožňujú viac svetla a detailov do každého snímku.

Obrazový procesor BIONZ X ™

Očakávajte dôkladnejšie vykresľovanie farieb, lepšiu redukciu šumu a rýchlejšie snímanie s burzovým režimom pomocou procesora obrazu BIONZ X ™ - je to 3x výkonnejší ako náš predchádzajúci procesor BIONZ pre obrazy najvyššej kvality.

Objektív ZEISS®

Prémiový 50-násobný optický zoom. Kvalita ZEISS® zaisťuje brilantné obrázky s bohatými detailmi a kontrastom. Stabilizované pomocou optickej funkcie SteadyShot ™.

50x optický zoom

Vzdialenosť nie je problém. Vytiahnite všetko bližšie s obrovským 50-násobným optickým zoomom - vďaka jasnej ostrosti v každom ráme.

Optical SteadyShot

Objektív sa pohybuje gyroskopicky a kompenzuje pohyby spôsobené snímaním handheldu a poskytuje úžasne ostrý obraz v ohnisku.

Zaobchádzať ako s profesionálom

Získajte pocit a vzhľad DLSR s ľahko ovládateľnými ovládacími prvkami a ergonomickým záberom. Tlačidlá a funkcie sú starostlivo umiestnené a ľahko dostupné, rovnako ako profesionálna kamera.

Elektronický hľadáčik

Elektronický hľadáčik s rozlíšením 201 bodov vám poskytuje jasný náhľad v reálnom čase so 100% pokrytím rámca - ideálny na vytváranie rámov, zaostrovanie a kontrolu záberov. Vstavaný očné čidlo automaticky prepína medzi LCD displejom a hľadáčikom.

Uvoľnite svojho vnútorného režiséra

Dajte svojmu domácemu filmu filmové spracovanie. Jednoducho stlačte tlačidlo venované filmu a začnite fotografovať ostré a čisté videozáznamy vo formáte Full HD. Inteligentný aktívny režim Optical SteadyShot udržuje vaše videá stabilné a bez chvenia, aj pri chôdzi alebo priblížení.

Špecifikácie objektívu
 • Snímač Exmor R® CMOS s rozlíšením 20,4 Mpx
 • Procesor BIONZ X zaručí špičkové detaily a zníženie úrovne šumu
 • Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T* s 50x optickou transfokáciou
 • Stabilizácia obrazu Optical SteadyShot a Optical SteadyShot s inteligentným aktívnym režimom
 • TYP SNÍMAČA: Snímač Exmor R® CMOS typu 1/2,3 (7,82 mm)
 • POČET PIXELOV (EFEKTÍVNY): Pribl. 20,4 megapixela
Veľkosť a hmotnosť
 • ROZMERY (Š X V X H): 129,6 x 93,2 x 114,8 mm, 129,6 x 93,2 x 103,2 mm (od prednej časti objektívu po monitor)
 • HMOTNOSŤ: 633 g (iba telo), 660 g (s batériou a médiom)
Čo sa nachádza v balení
 • Súprava nabíjateľných batérií (NP-BX1)
 • Sieťový adaptér (AC-UB10C/UB10D)
 • Kábel Micro USB
 • Popruh na plece
 • Kryt pätice
 • Kryt objektívu
 • Prevádzková príručka
 • Napájací kábel

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SONY Cyber-Shot DSC-HX 400VB čierny (429.00 €) na www.tpd.sk
SONY DSC-HX400VB 20,4 MP, 50x zoom, 3" LCD - čierny (489.00 €) na www.faxcopypro.sk
94%

7 recenzií produktu

94% pomer ceny a kvality
recenzia
Stanislav 16.10.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Super fotoaparát. S týmto foťákom aj amatér urobí profesionálne fotky. Má dobrú svetelnosť a aj najväčšia konkurencia (Nikon) v tejto kategórii má o trochu horšie čísla. Fotky sú jasné a ostré. Fotoaparát veľmi rýchlo zaostruje a má výbornú stabilizáciu. Je vlastne problém urobiť rozmazanú fotku. Jedine ak to rozmazanie chcete a ručne si nastavíte rýchlosť uzávierky na nízke číslo, tak jedine vtedy. V automatickom režime je to takmer nemožné aj keby sa vám triasli ruky. Veľmi oceňujem prenos fotiek do počítača a do mobilu cez WiFi. Už žiadne hľadanie káblov. Náhradná batéria stojí 6 Eur a externá nabíjačka tiež 6 Eur (doporučujem dokúpiť, lebo inak nabíjanie je možné iba priamo vo fotoaparáte, čo znemožňuje jeho používanie) Nebudete už potrebovať ani ďalekohľad lebo tento fotoaparát je zároveň výborný ďalekohľad. 50 násobný zoom hovorí za všetko. Ďalšia výhoda je že sa dajú používať rôzne pamäťové karty - aj veľké Memory Stick (+Pro, + Duo), aj malé micro sd karty (s adaptérom). Oceňujem tiež, že výrobca zapracoval na meniči režimov. Na starom foťáku Sony sa veľmi ľahko prepínali režimy a tak som hocikedy nechtiac zmenil režim. Teraz kolečko ide o dosť ťažšie, čo je dobre, lebo už náhodne režim nezmeníte. Najprv som mierne zľakol, že má 600 gramov, ale tak dobre padne do ruky, že to vôbec neriešite. Je to super mašinka. Za tie peniaze nič lepšie nekúpite. Budúci rok má vyjsť ďalšia rada tohto fotoaparátu HX500. Najväčší rozdiel bude v nahrávaní 4K videa ale jeho cena má byť 700 Eur. Takže tento HX400 za 400 Eur je lepšia voľba. pomer ceny a kvality
negativa
Čo absolútne nechápem je to, že krytka objektívu nemá šnúrku. Takže zo začiatku budete stále riešiť kam tú krytku odložiť a potom ju budete hľadať. Ja som si z boku krytky urobil dierku a naviazal šnúrku k fotoaparátu. Už ju nikdy nestratím. Nechápem tento počin výrobcu, keďže aj môj 10 rokov starý foťák tú šnúrku mal. Ale už je to vyriešené. Druhá menšia chybička je návod. Ten priložený v balení je iba absolútne základný. Našťastie podrobný návod na pokročilé funkcie je na webe výrobcu. A je v slovenčine.

Dobrá kúpa

recenzia
Ľudka 03.04.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Výborná kvalita produktu pre mňa ako amatéra. Ostrý záber, vidieť pekne detaily aj na diaľku a pekné video, krásne zaostruje. Čo sa týka dizajnu - veľmi sa mi páči. Celkovo produkt zatiaľ splnil všetky moje očakávania. pomer ceny a kvality
negativa
Zatiaľ nič.

Celková spokojnosť.

recenzia
Janka 10.06.2017

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
splnil všetky očakávania pomer ceny a kvality

recenzia
mmkk80 03.11.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Ultra zoom pomer ceny a kvality

recenzia
A K 03.11.2017

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Tom 10.06.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Huno 10.05.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality